Egypólusú kapcsoló bekötése Veszprém szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Válassza profi villanyszerelőinket, és élvezze a minőségi szolgáltatást kedvező áron!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb Egypólusú kapcsoló bekötése Veszprémben a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Egypólusú kapcsoló bekötése Először keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Mondd el nekünk a felmerülő gondot és elérhető szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

8 villanyszerelő most online

Gyula

Gyula

Sok tapasztalatom van

Janos

Janos

Ma is elvállalom.

Sandor

Sandor

Mennyibe kerül a egypólusú kapcsoló bekötése Veszprémben?

1000 - 2000 Ft/darab

A legjobb villanyszerelők Veszprémben!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Villanyszerelési munkáim: társasházi problémák gyors elhárítása, mérőhelyek kiépítése, szerelvényezés.

Korrekt villanyszerelési árak:

  • Lámpa felszerelés: 5080 Ft /darab
  • Biztosíték tábla csere: 5000 Ft-tól 10000 Ft-ig /darab
  • Villanytűzhely és sütő együttes beüzemelés: 11.500 Ft

Üdv, Tamás

  • Egypólusú kapcsoló bekötése

    4800 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Tájékoztatott a költségekről. A munkafolyamatról beszámolt. Pontosan dolgozott.

Izidor
3 éve

Tamás vagyok. Főbb szolgáltatásaink: elektromos hibaelhárítás, lámpatest, kapcsoló, konnektor felszerelés, elektromos tűzhely, elektromos sütő bekötése (ha szükséges, kábelezése). garancialevél érvényesítéssel.

Szolgáltatások és árak:

  • ]Sütő tápkábel kiépítése 4000 – 5000 Ft/m
  • Teljesítménybővítés: 19.000 Ft-tól
  • Szerelvényezés: 500 Ft /kiállás

Hétfőtől-péntekig 9-tól 19 óráig telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    6400 Ft

4 vélemény / értékelés 5.0

Szuper munka.

Sámuel
3 éve
Amiket vállalok: kaputelefonok javítása, karbantartása, panellakás villanyszerelés, felújítás, lakások, családi házak villamos hálózatának javítása, létrehozása.

Villanyszerelő árak:

  • Villanytűzhely kiépítése anyagköltséggel 4000 Ft/m-tól
  • Lámpa csere vagy új lámpa felszerelése : 4000 Ft /darab
  • Meglévő lámpa vezérlése wi-fi rendszerről alkalmazással: 22000 Ft /darab

Hétfőtől - Péntekig 9:00 - től ,-17:00 - ig.

    4700 Ft

Kálmán M. - Egypólusú kapcsoló bekötése Veszprémben - 1

9 vélemény / értékelés 4.2

Maximális köszönet.

Ernő
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő egypólusú kapcsoló bekötése Veszprémben

Népszerű kérdés

Egypólusú kapcsoló bekötése: mennyi az ára Veszprémben?

Veszprémben a egypólusú kapcsoló bekötése átlagára 1000 - 1800 Ft/darab. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - hogyan válasszunk Veszprémben?

Nézd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők értékeléseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Veszprémben?

Ebben a pillanatban 25 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetek villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt hívnod akkor, ha erre van szükséged: egypólusú kapcsoló bekötése.

Milyen munkához van szükséged a következőre: villanyszerelő?

Ha egy megbízható villanyszerelő segítsége kell, akkor a Qjob-értékelések segítenek a megfelelő választásban. Az Egypólusú kapcsoló bekötése és az ezzel kapcsolatos feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.

Milyen feladatok tartoznak ide: egypólusú kapcsoló bekötése?

Az Egypólusú kapcsoló bekötése és mindegyik részfeladata ide sorolható. Egy villanyszerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.