Elektromos autó töltőállomás telepítése Veszprém területén. Kiváló minőség, megfizethető árak!

Az otthona villanyszerelési problémái nem jelentenek többé problémát! Válassza szolgáltatásainkat, és élvezze az eredményt!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb Elektromos autó töltőállomás telepítése Veszprémben a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Elektromos autó töltőállomás telepítése Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan kezdd el? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és elérhető szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

6 villanyszerelő most online

Sandor

Sandor

Érdekel.

Laszló

Laszló

Sok tapasztalatom van

Adalbert

Adalbert

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a elektromos autó töltőállomás telepítése Veszprémben?

169400 - 317600 Ft

A legjobb villanyszerelők Veszprémben!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Fő profilunk: almérők kiépítése, érintésvédelmi felülvizsgálat, társasházak közületek karbantartása.

Villanyszerelési és hálózatépítési árak:

  • Áramkör bővítése kismegszakító beépítésével: 2.000 Ft/db
  • Elektromos sütő bekötése: 15000 Ft-tól 25000 Ft-ig
  • Bojler szerelés: 29000 Ft-tól 43500 Ft-ig /darab

Bármilyen kisebb munkát elvállalok!

  • Elektromos autó töltőállomás telepítése

    4500 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Kispénzes munkákat is vállal. Nem derogál neki a kevés. Pontos, szakszerű munkát kapunk.

László
3 éve

A megoldások embere vagyok. Villanyszerelési munkáim: hiba és zárlatkeresés, elektromos tűzhely bekötés budapest, társasház főelosztó karbantartása, javítása..

Korrekt árak:

  • Helyszíni kiszállás: 5370 Ft /alkalom
  • Villanyszerelés: 6500 Ft
  • Lakás átvezetékelése: 8000 Ft-tól 12000 Ft-ig /㎡

Üdv, Attila

    4800 Ft

Attila F. - Elektromos autó töltőállomás telepítése Veszprémben - 1
Attila F. - Elektromos autó töltőállomás telepítése Veszprémben - 2
Attila F. - Elektromos autó töltőállomás telepítése Veszprémben - 3
Attila F. - Elektromos autó töltőállomás telepítése Veszprémben - 4

6 vélemény / értékelés 4.2

Nagyon jó munka!

Rezső
2 éve

Üdv Sándor vagyok, villanyszerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Villanyszerelési munkáim: ingatlanok villamos munkái, lakásszerviz- karnisok, polcok, képek felfúrása, társasház főelosztó karbantartása, javítása..

Villanyszerelés fix árakkal:

  • Elektromos hálózat felújítás: 6000 Ft-tól 8000 Ft-ig
  • Biztosíték tábla csere: 20000 Ft
  • Lakáselosztó bekötése: 50000 Ft-tól 75000 Ft-ig /darab

Hétfőtől - Péntekig 9:00 - től ,-19:00 - ig.

    5900 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

Jó munkát hagytak maguk utám.

Gábor
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő elektromos autó töltőállomás telepítése Veszprémben

Elektromos autó töltőállomás telepítése: mennyibe kerül Veszprémben?

Veszprémben a elektromos autó töltőállomás telepítése átlagára 201300 - 377400 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - mi alapján válasszunk Veszprémben?

Nézd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók visszajelzéseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Veszprémben?

Most 6 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetünk villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt hívnod akkor, ha erre van szükséged: elektromos autó töltőállomás telepítése.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, amikor villanyszerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ehhez: elektromos autó töltőállomás telepítése?

Az Elektromos autó töltőállomás telepítése és összes részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy villanyszerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.