Minőségi előtető építése Veszprémben. Tapasztalt szakemberekkel és minőségi anyagokkal!

Építőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj építő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb építőket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 27 építő közül, 2300-4400 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Veszprémben bérelj fel a legjobb szakembereket a előtető építése! Először keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan láss neki? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és a Veszprémben környékén elérhető szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

4 építő most online

Tibor

Tibor

Ingyenes kiszallas.

Peter

Peter

erdekel.

Marcell

Marcell

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül az előtető építése Veszprémben?

2300 - 4400 Ft/nm

A legjobb építők Veszprémben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező építőt!

Bízza rá szakembereinkre a megoldást! Mi vagyunk fent a magasban, nem az áraink! Tapasztalt munkatársaink várják hívását! Ereszalj festés. Homlokzat felújítás. Panelhézag szigetelés. Alpintechnika. Csatorna javítás. Ipari alpinista munkák. Tetőszigetelés. Amiket vállalok: Készházak kockázat nélkül, Zsaluzat bérlés és beépítés, Most akár 29%-ot spórolhat, Teraszra elő tető építése., Tetőtér és padlás beépítés

  • Előtető építése

    4100 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Csak jo tapasztalatom van, gyors, korrekt és őszinte!

Bontás Árak az Ön közelében. Több forrás egyesítve. Fedezzen fel minket most! Gyors és megbízható. Az összes válasz. Könnyű információszerzés. Egyszerű használat. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Előrekalkulált fix árak, Építőipari állvány, Akár 9 hónap alatt elkészül, Egybefüggő víz-és hőszigetelés, Galériák kivitelezése fémből

    11500 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Világbajnok. A legjobb ajánlatot a leggyorsabb határidővel tőlük kaptam. Vevőkezelés kiváló, ígéretek mind betartva. Határozottan ajánlani tudom és hálásan köszönöm a precizitást.

családi ház, gyárépület, raktárépület, romos épület , darupálya bontása tereprendezéssel. Házak, iroda épületek, gyárak, ipari létesítmények, magas építmények bontása. Préium Svéd Okosházak építése, Palatető Zsindelyezés, Akár 12 hónap alatt elkészül, Válaszfalak Bontása, Olcsón, rejtett költség nélkül

    4300 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Én egy generál kivitelezéssel biztam meg és azt kell mondjam hogy nagyon elégedett vagyok velük. Nagyon segitőkészek a határidőt pontosan tartották csak dicsérni tudom a csapatát csak ajánlani tudom öket .Nagyon precizek voltak mindent szakszerűen végeztek ! Az biztos hogy a következő házamat csak ők fogják fell ujítani .

Biztos védelem a beázás és a hőveszteség elkerülésére, alkalmazható bármilyen épületben. Bármely épületben védelmet nyújt a beázás és a hőveszteség elkerülésére. Új technológia. Feladatok amiket vállalok: Könnyűszerkezetes épületek, Fújható Kőzetgyapot Szigetelés, 39+ év szakmai tapasztalat, Lépcső építés, Gyorsan, Kiváló Minőségben

    8300 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Ismeretségemben több helyen cseréltek nyílászárókat és redőnyöket. Végül én is náluk csináltattam az ablakokat. Az ablakcsere előtti felmérés és egyeztetés nagy segítségemre volt. Érdemes az általuk ajánlottakat elfogadni, nyílászáró témában nagyon képbe vannak. Mindennel elégedettek vagyunk!

Cégfilozófiánk alappillérei a precizitás, a megbízhatóság és a folyamatos szakmai fejlődés. Elsősorban családi és kisebb társasházak generál kivitelezésével foglalkozunk, de szakmai referenciánkban számos egyéb projekt is szerepel az ország határain belül és Európa szerte is. Tapasztalt munkatársaink és szakképzett alvállalkozóinknak köszönhetjük, hogy megbízásainkat pontos határidővel, zökkenőmentesen tudjuk teljesíteni. A munkavégzés a magas színvonalú szolgáltatásaink mellett az ügyfél-központú kommunikációra is nagy figyelmet fordítunk és a hagyományos kivitelezés mellett igyekszünk a különleges igényeknek is maximálisan eleget tenni. Fő profilunk: Családiház generálkivitelezés, Palatető bontás, fal bontás, Több, mint 21 éves Tapasztalat, Hőszigetelő panelek, Ajtójavítás, ablakjavítás

    7400 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

Ügyesek a fiúk!olyan dolgot is megoldottak amire BMW szervizben azt mondták hogy nem lehet megoldani!gratulálok szép munka 😊

Építészeti tervezéssel és generálkivitelezéssel foglalkozunk, kizárólag saját terveink megvalósítását vállaljuk. Lakásfelújítási- átalakítási munkákkal nem foglalkozunk. Elsődleges célunk, hogy minőségi lakó- és középület terveket készítsünk, illetve igény szerint saját terveinket kivitelezzük. Irodánk az építés minden területén segítséget nyújt ügyfelei számára. Az érdeklődőket budapesti irodánkba várjuk, illetve kiszállunk a munka helyszínére. Beton Dilatáció Vágás, Felújítás és Kivitelezés, 20+ év szakmai tapasztalat, Kérje ajánlatunkat akár ma, Hangszigeteljen utólagosan

    10500 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Gyors, precíz, korrekt! Olyan Viktoros! Csak ajánlani tudom!

Rendeld meg építő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy építő előtető építése közben Veszprémben

Népszerű kérdés

Előtető építése: mennyibe kerül Veszprémben?

Veszprémben az előtető építése átlagos ára 2100 - 3900 Ft/nm. A feladat meghirdetésekor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - ezután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Kőművesek - hogyan választhatunk Veszprémben?

Nézd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók visszajelzéseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok építőt Veszprémben?

Ebben a pillanatban 20 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést ELŐTETŐ ÉPÍTÉSE szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik munkákhoz hívhatok építőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált építőt hívnod amennyiben erre van szükséged: előtető építése.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi építő?

Egy megbízható építő pontos árajánlatot tesz általában, elérhető és betartja a megbeszélt határidőt. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ide: előtető építése?

Az Előtető építése és az összes ezzel kapcsolatos feladat bele eshet ebbe a kategóriába. Egy építőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.