Legrand kapcsoló bekötése Veszprém területén. Kiváló minőség, megfizethető árak!

Az otthona villanyszerelési problémái nem jelentenek többé problémát! Válassza szolgáltatásainkat, és élvezze az eredményt!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb Legrand kapcsoló bekötése Veszprémben a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Legrand kapcsoló bekötése Először keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és elérhető szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

6 villanyszerelő most online

Laszló

Laszló

Sok tapasztalatom van

Attila

Attila

Ma is elvállalom.

Laszló

Laszló

Mennyibe kerül a legrand kapcsoló bekötése Veszprémben?

1000 - 2000 Ft/darab

A legjobb villanyszerelők Veszprémben!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Zoltán, erős és gyenge áramú villanyszerelő vagyok. Amiket vállalok: elérhetetlen villanykörték, villanytűzhely bekötés tatabánya, elszívó bekötés.

Nívósan és megfizethető áron:

  • Síncsengő beépítése 4500 – 6500 Ft
  • ELMŰ ügyintézés: 9.500 Ft-tól
  • Egyéb munkadíj: 1 Ft /alkalom

Kiszállási díjaink: 7.00 - 16.00 óra között .

  • Legrand kapcsoló bekötése

    5300 Ft

3 vélemény / értékelés 4.5

Teljesen elégedett vagyok. Volt – nincs probléma. Korrektek.

Béla
3 éve

Tamás vagyok. Főbb szolgáltatásaink: elektromos hibaelhárítás, lámpatest, kapcsoló, konnektor felszerelés, elektromos tűzhely, elektromos sütő bekötése (ha szükséges, kábelezése). garancialevél érvényesítéssel.

Szolgáltatások és árak:

  • ]Sütő tápkábel kiépítése 4000 – 5000 Ft/m
  • Teljesítménybővítés: 19.000 Ft-tól
  • Szerelvényezés: 500 Ft /kiállás

Hétfőtől-péntekig 9-tól 19 óráig telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    6400 Ft

4 vélemény / értékelés 5.0

Szuper munka.

Sámuel
3 éve
Amiket vállalok: kaputelefonok javítása, karbantartása, panellakás villanyszerelés, felújítás, lakások, családi házak villamos hálózatának javítása, létrehozása.

Villanyszerelő árak:

  • Villanytűzhely kiépítése anyagköltséggel 4000 Ft/m-tól
  • Lámpa csere vagy új lámpa felszerelése : 4000 Ft /darab
  • Meglévő lámpa vezérlése wi-fi rendszerről alkalmazással: 22000 Ft /darab

Hétfőtől - Péntekig 9:00 - től ,-17:00 - ig.

    4700 Ft

Kálmán M. - Legrand kapcsoló bekötése Veszprémben - 1

9 vélemény / értékelés 4.2

Maximális köszönet.

Ernő
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő legrand kapcsoló bekötése Veszprémben

Népszerű kérdés

Legrand kapcsoló bekötése: mennyibe kerül Veszprémben?

Veszprémben a legrand kapcsoló bekötése átlagára 1100 - 2100 Ft/darab. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találok valós véleményeket?

Veszprémben a legrand kapcsoló bekötése szolgáltatáshoz már 30 értékelést kaptunk és értékeltünk. Mindegyik kiemelkedő minősítésű specialistáról megtekinthető már értékelés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok villanyszerelőt Veszprémben?

Most 22 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mit csinál egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő ezzel a munkával bízható meg: legrand kapcsoló bekötése vagy bármi hasonlóval.

Népszerű kérdés

Hogyan dolgozik egy profi villanyszerelő?

Egy jó villanyszerelő pontos árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és a munkával időben végez. A szakember kiválasztása előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő munkájába beletartozik a legrand kapcsoló bekötése és az ezzel kapcsolatos bármilyen feladat. A Qjob-on nagyon sok szakember van, aki kész elvégezni a meghirdetett feladatot.