Minőségi radiátor festés Veszprémben. Tapasztalt szakemberekkel és minőségi anyagokkal!

Szobafestőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj szobafestő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb szobafestőket a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 29 szobafestő közül, 700-1400 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Veszprémben bérelj fel a legjobb szakembereket a radiátor festés! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj neki? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Veszprémben környezetében található szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

4 szobafestő most online

Janos

Janos

Ingyenes kiszallas.

Viktor

Viktor

erdekel.

Laszló

Laszló

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a radiátor festés Veszprémben?

700 - 1400 Ft/nm

A legjobb szobafestők Veszprémben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szobafestőt!

Válassz okosan szobasfestőt mások segítségével. Kérj most ingyen árajánlatot! Ingyenes ajánlat kérés. Ügyfél értékelések. Írásban vagy telefonon. Amiket vállalok: Mennyezet festés, Tisztasági festés Korrekt Áron, Parketta festés, fürdőszoba festés, linóleum felszedés

  • Radiátor festés

    4600 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Precízen, korrektül, jó áron dolgozott, és nagyon szép munkát hagyott maga után. Örülök, hogy őt választottam,

Üdv!Keressen bizalommal,munkáimra teljes körű garanciát vállalok! Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Szekrény festés, Festés 50% engedmennyel, Ereszdeszka festés, makulatúrázás, erkély betonozás

    2700 Ft

Még tart a projekt, várok a parkettára a kereskedőtől

Adam Kis
2 éve

Profi megbizható csapatommal vállajuk lakások,házak,közületek,irodák stb festését felujításat vagy akár teljes kivitelezését!!!Hivjon bizalommal. Amiket vállalok: Ereszdeszka festés, Garanciával, Falfestés szórópisztollyal, olajlábazat mázolás, ajtó és ablak beépítés

    2900 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Kedves Leendő Megbízó!

Szobafestéssel, mázolással, tapétázással valamint homlokzatok külső festésével foglalkozok több mint 20 éve. Igényes, precíz munkára törekszem és tisztaságot hagyok magam után. Új technikákban is járatos vagyok, ezáltal a megrendelő különlegesebb igényeit is meg tudom valósítani. Minden esetben számlát és garanciát biztosítok az elvégzett munkáim után. Feladatok amiket vállalok: Tetőfestés, Beltéri festés-mázolás, Radiátorcső festés, nyílás záró, homlokzat burkolás

    2500 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

Nagyon lelkiismeretes és pontos. Szépen, igényesen dolgozik. Megbízható és rugalmas. Örülök, hogy megtaláltam.

Tisztelt Megrendelő, Kiváló szakemberek, rugalmasság, nagy kapacitás és precizitás jellemzi jól összeszokott csapatunkat. Amennyiben a lakásfelújítás bármely területén segíthetünk, keressen bizalommal a nap bármely szakában. Amiket vállalok: Homlokzatfestés, Festés, Mázolás, Tapétázás, Fűtéscsövek festés, garázskapu festés mázolás, erkély betonozás

    4700 Ft

5 vélemény / értékelés 4.9

Szép, pontos munkát végzett. Elégedettek vagyunk.

Üdvözlöm! Cégünk első sorban láng vágással foglalkozik épület bontással külső belső Teljes egészében akár! Végzünk festést! burkolást! Takarítást nagy takarítást! Ha Minket választ nem fogja meg bánni minden munkát becsülettel el végzünk számunkra a pozitiv vissza jelzés a cél, köszönöm szép napot! Főbb szolgáltatásaink: Ereszdeszka festés, Festés, mázolás magas minőség, Konyhabútor festés, nyílás záró, linóleum felszedés

    1800 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Teljes mértékben elégedettek voltunk. Másnak is ajánlom.

Rendeld meg szobafestő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy szobafestő radiátor festés közben Veszprémben

Népszerű kérdés

Radiátor festés: mennyibe kerül Veszprémben?

Veszprémben a radiátor festés átlagos ára 2200 - 4100 Ft/db. A feladat megosztásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Ablakszerelők - hogyan válasszunk Veszprémben?

Nézd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók véleményeit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek szobafestőt Veszprémben?

Jelenleg 20 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést RADIÁTOR FESTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mit csinál egy szobafestő?

Egy szobafestő a következő feladattal bízható meg bátran: radiátor festés vagy bármi hasonlóval.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó szobafestő?

Egy megbízható szobafestő részletes árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember kiválasztása előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ehhez: radiátor festés?

A radiátor festés és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide tartozhat. Egy szobafestőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.