Hogyan találj villanyszerelő szakembert?
Ne is menj tovább, a legjobb Villamos elosztószekrény szerelése Veszprémben a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Villamos elosztószekrény szerelése Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan csináld? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és elérhető szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

Richard
Ingyenes kiszállás.

Andras
Érdekel.

Gabor
Sok tapasztalatom van
A legjobb villanyszerelők Veszprémben!
Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!
Tisztelt leendő Ügyfeleim! Főbb szolgáltatásaink: áramszolgáltatói, regisztrált kivitelezői feladatok ellátása, villamos teljesítmény bővítés ( amper bővítés ), kismegszakítók cseréje, hibás, tűzveszélyes kötések újrakötése, javítása, hibaelhárítása.
Nívósan és megfizethető áron:
- Elektromos szekrény átalakítása 1 db - 0 Ft
- Biztosíték tábla csere: 20000 Ft
- Kamera rendszer telepítése: 12500 Ft-tól 20000 Ft-ig /egység
Árajánlatot csak személyes felmérés alapján tudunk adni.
Villamos elosztószekrény szerelése
5500 Ft





Időben jött, hamar megcsinálta a munkát.

Üdvözlöm! Amiket vállalok: késes- olvadó biztosítók cseréje, lakásszerviz- karnisok, polcok, képek felfúrása, társasházak közületek karbantartása.
Villanyszerelési és hálózatépítési árak:
- Falon kivüli,izzólámpás lámpatestek elhelyezése falra,mennyezetre1 db - 1500 Ft
- Mosógép bekötése: 10000 Ft-tól 25000 Ft-ig
- Lakás átvezetékelése: 5.000 Ft-tól 7.000 Ft-ig /㎡
Kérem adják meg az elérhetőségüket, főleg ha sürgős esetről van szó!
Villamos elosztószekrény szerelése
5300 Ft
Meg vagyok elégedve.

Zoltán, erős és gyenge áramú villanyszerelő vagyok. Fő profilunk: villanybojlerek vízkőmentesítése, rj45 (internet csatlakozási pont), koax szerelvények felszerelése, gyenge áram kiépítése (tv, internet, riasztó).
Villanyszerelés fix árakkal:
- Sütő bekötés: 9.000 Ft
- Túlfeszültség védelem beépítése 1 fázis (2 pólus, B-C típus): 26.000 Ft-tól
- Eon ügyintézés: 20000 Ft /alkalom
A részleteket telefonon, vagy üzenetben tudjuk egyeztetni.
Villamos elosztószekrény szerelése
4900 Ft
Ügyesek voltak. Pillanatok alatt megoldódott a hiba.
