Antik varrógép felújítás: erre van szükséged Veszprémben és környékén?

Varrógép Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj varrógép szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 7 varrógép szerelő közül! Korrekt antik varrógép felújítás árak — 5300-9900 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Veszprémben! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan állj neki? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és a Veszprémben környékén található szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

1 varrógép szerelő most online

Laszló

Laszló

Еrdekel.

Sandor

Sandor

Sok tapasztalatom van

Janos

Janos

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül az antik varrógép felújítás Veszprémben?

5300 - 9900 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb varrógép szerelők Veszprémben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező varrógép szerelőt!

László, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. 20 éve foglalkozunk gázkészülékek karbantartásával, javításával méghozzá garanciával!

  • Antik varrógép felújítás

    3900 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Segítőkészek és szervízük is van.

István, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Mosógéped szerelését és szervizelését bízd profikra! Bízd ránk!

    4500 Ft

10 vélemény / értékelés 4.6

Kihívtam őket, nem érkeztek meg, nem vették fel többszöri megkeresésre sem a telefont.

Üdvözlöm! Szakszerviz. Mosógéped szerelését és szervizelését bízd profikra! Bízd ránk!

    3800 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

Korrektek és gyorsak!

Balázs vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Azonnali megoldás akkumulátor problémára . Több éves tapasztalat, villámgyors segítség. Keressen minket bizalommal! Azonnali segítségnyújtás. Belvárosi üzlethelyiség. 10 éve a piacon.

    4100 Ft

Kiváló problémamegoldó csapat ,megfizethetö árak ,rövid határidő!🐇🌻😃

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Mosogatógép szerelés helyben, gyorsan, sokéves tapasztalattal! Szakszerviz

    4500 Ft

6 vélemény / értékelés 4.6

Nem volt egyszerű, de a végére minden megoldódott. Így kezdődött a történet és voltak pillanataok, amikor azt hittem sose lesz vége, de a személyzet, különösen a mai, empatikus volt és maximálisan segítőkész. A telefon leesik, a kijelző összetörik és a rendbetétele 65ezer Ft (lenne) az almás cég helyi képviseleteinél, így ennél valamivel olcsóbban, 40.000,- ért megpróbáltam itt. A csere megtörtént, az utángyártott alkatrész nem működött, újabb csere, újabb próba és megint meghülyült a kiejlző... Itt volt az a pont, amikor kissé ingerülten kérdeztem rá, hogy képesek-e megjavítani vagy mit javasolnak? Ismét átvették javításra és ezúttal a cserét követően úgy működik, ahogy kell, azaz tökéletesen. Végül, az elszenvedett nehézségekre tekintettel kaptam ajándékba egy üvegfóliát az új kijelzőre. Ez az utóbbi gesztus feledtette a kezdeti bosszúságot és összességében nagyon jó benyomást tett rám az egész csapat! :)

Rendelj varrógép szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy varrógép szerelő antik varrógép felújítás közben Veszprémben

Népszerű kérdés

Antik varrógép felújítás: mennyi az ára Veszprémben?

Veszprémben az antik varrógép felújítás átlagára 6600 - 12300 Ft/db. A feladat megosztásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - ezt követően egyeztethetésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok hiteles értékeléseket?

Veszprémben a gépjármű vizsgáztatás szolgáltatáshoz már 9 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Mindegyik kiemelkedő minősítésű specialistáról elérhető már értékelés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok varrógép szerelőt Veszprémben?

Jelenleg 7 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést GÉPJÁRMŰ VIZSGÁZTATÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetek varrógép szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált autószerelőt hívnod akkor, ha a következőre van szükséged: gépjármű vizsgáztatás.

Milyen feladatokhoz kérheted egy varrógép szerelő segítségét?

Egy jó autószerelő a gépjármű vizsgáztatás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, ha varrógép szerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!