Hajdu bojler bekötés: erre van szükséged Veszprémben és környékén?

Bojler Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj bojler szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 9 bojler szerelő közül! Korrekt hajdu bojler bekötés árak: 5500-10400 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Veszprémben! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Veszprémben közelében található szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

1 bojler szerelő most online

Gyula

Gyula

Еrdekel.

Laszló

Laszló

Sok tapasztalatom van

Janos

Janos

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a hajdu bojler bekötés Veszprémben?

5500 - 10400 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb bojler szerelők Veszprémben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező bojler szerelőt!

Kedves érdeklődő! Szakembereink tudják, milyen kérdéseket tegyenek fel, hogy a hiba megállapítható legyen. Szerelőink kiérkeznek hozzád, megkezdik a hibaelhárítást Budapesten akár 1 órán belül.

  • Hajdu bojler bekötés

    4000 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Ajánlom mindenkinek! Gyors, pontos korrekt, ügyfélbarát vállalkozás!!!

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Szakszerű javítás, gyors kiszolgálás, gyári alkatrészek. Több mint 15 féle típust javítunk. Krups kávéfőző szerviz. Jura vízkőoldó tabletta. Jura szakszerviz. Kávégép tisztító tabletta. Jura Claris vízszűrő. Profi karos gép szerviz. Jura tisztító tabletta. DeLonghi kávéfőző szerviz.

    3600 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

Korrektek, segítőkészek.

Veszprém dolgozom, megyében is! Hozzánk nyugodt szívvel behozhatod készüléked, hogy még aznap megjavítsuk neked. Rövid, akár egy órán belüli határidővel, Élettartam- és árgaranciával. Élettartam Garancia.

    5300 Ft

7 vélemény / értékelés 4.6

Azt jelzi a telefon te gyökér hogy ezen a számon előfizető nem kapcsolható.Akkor miről beszélgetünk.?Meg hétvégénis hívható.De mi?Nemhogy egy csillagot még eg feletse érdemeltek.Köszönöm befejeztem

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Mosógatógép javítás, háztartási gépek szervizelése az Ön otthonában, gyorsan, kényelmesen. Hívására szerelőnk válaszol, hogy pontosan fel tudja mérni a problémát. Keresse bátran! Gyors kiszállás. MInden hívást felveszünk. Javítás új alkatrészekkel.

    5000 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Én nem tudok egyet érteni a negatív kommentekkel. Már 2-szer is szervizelték a Huawei Mate 20 pro-mat. Gyors és profi munkát végeztek minden alkalommal. Ezúton is köszönöm nekik. Csak ajánlani tudom őket.

László, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. 20 éve foglalkozunk gázkészülékek karbantartásával, javításával méghozzá garanciával!

    3900 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Segítőkészek és szervízük is van.

Rendelj bojler szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy bojler szerelő hajdu bojler bekötés közben Veszprémben

Népszerű kérdés

Hajdu bojler bekötés: mennyi a munkadíj Veszprémben?

Veszprémben a hajdu bojler bekötés átlagos ára 5000 - 9300 Ft/db. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - majd pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Bojler Szerelők - hogyan válasszunk Veszprémben?

Találd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók visszajelzéseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok bojler szerelőt Veszprémben?

Jelenleg 7 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést FÉKTÁRCSA CSERE szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk bojler szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható autószerelőt keresned akkor, ha erre van szükséged: féktárcsa csere.

Gyakori kérdés

Mikben kérheted egy bojler szerelő segítségét?

Egy profi autószerelő a féktárcsa csere mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, hogyha bojler szerelőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!