Zsákos sittszállítás szolgáltatásra van szükséged Veszprémben és környékén?

Szállítót találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj szállító szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 18 szállító közül! Korrekt zsákos sittszállítás árak: 2400-4500 Ft-tól. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Veszprémben! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Veszprémben környékén található szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

3 szállító most online

Tamas

Tamas

Ma is elvallalom.

Laszló

Laszló

Sandor

Sandor

A környeken vagyok.

Mennyibe kerül a zsákos sittszállítás Veszprémben?

2400 - 4500 Ft

Átlagos árak 2023. február 17-től

A legjobb ablakszerelők Veszprémben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szállítót!

Nagy gyakorlattal végezzük a video és DVD készülékek javítását is. Várjuk szervizünkben a meghibásodott Video, DVD felvevő és lejátszókat, DVD-VIDEO kombinált készülékeket, DVD-HDD felvevőket, valamint a hordozható DVD készülékeket is.

  • Zsákos sittszállítás

    3700 Ft

3 vélemény / értékelés 4.7

Ez a technikus kiváló, kicserélte a mátrixot a televíziómon, és úgy működik, mint újkorában. Ajánlom!

Viktor
Viktor 2800 Tatabánya Online

Viktor vagyok. Számítógép szervizünk a 20. kerületben, helyszíni kiszállás során túlmelegedő, leálló számítógépek-laptopok hibáit is orvosolja. Kérje segítségünket! Problémát okoz számítógépe? Ne habozzon jelentse be a hibát, kérje házhoz kijáró szervízünk segítségét! Hibabejelentés XX. kerület, időpont egyeztetés: 08.00-20.00-ig.

Főbb szolgáltatásaink:, Billentyűzet csere, illetve gomb pótlás, Alaplap csere, Laptop videókártya javítás, Betört a kijelző, Laptop SATA normál 2.5 inches winchester csere

    4000 Ft

9 vélemény / értékelés 4.5

Mindenkinek ajánlom őt, azonnal jött és mindent megtett, amit kértem. Kellemes és nagyon hozzáértő!

Kedves érdeklődő! Laptop szerviz a legmegbízhatóbb, mert minden javításra garanciát adunk. Nem kell aggódnia, mert akkor is segítünk Önnek ha bármilyen probléma adódik a későbbiekben, ehhez mindössze a javításról készült számlát kell megőriznie.

Szerviz szolgáltatásunk: Laptop SATA normál 2.5 inches winchester csere, Laptop zsanér, Laptop szervíz, AC adapter lekapcsol üzem közben, nem működik, erősen melegszik, zajos, csatlakozói töröttek, kábele sérült, Laptop IDE (PATA) normál 2.5 inches wincheseter csere

    6700 Ft

3 vélemény / értékelés 4.9

Minden nagyszerű. Ő a mestere a szakmájának, és egyszerűen csak egy kedves ember, akivel beszélgetni lehet. Alkalomadtán újra fel fogom keresni, ajánlom őt!

Zsolt
Zsolt 8900 Zalaegerszeg Online

Tisztelt megrendelők! Laptop töltő csatlakozód, csak mozgatásra érintkezik? Akkor valószínű valamilyen külső hatás által meghibásodhatott. Laptop szervizünkben a laptop csatlakozó csere gyorsan, akár 1 napon belül cseréljük a hibás dc csatlakozót. Amennyiben laptopod csak a töltő csatlakozó mozgatásra tölti az akkumulátort, akkor nagyon vigyázz, mert ilyen esetekben az áramerősség akár a sokszorosára is nőhet ezáltal hő keletkezik ami kárt tehet a laptopodban, de te is megsérülhetsz. A laptop szervizes kollégák nagy szakértelemmel, örömmel segítenek megállapítani INGYENES bevizsgálással, hogy mi is lehet a probléma amennyiben laptopod egyáltalán nem tölti az akkumulátort. Felmerülhet, hogy csak simán a laptop töltőd hibásodott meg. Természetesen laptop szervizünkben a hibás USB csatlakozót is cseréljük, ha tényleg az USB a hibás. Bármilyen bemenet, vagy kimenetről is legyen szó HDMI csatlakozó csere, vagy éppen VGA csatlakozó csere, de még JACK csatlakozó cserét is végzünk a laptopokon.

Szerviz szolgáltatásunk: Laptop szerviz, alaplap szintű javítások, Monitor szerviz, Alaplap csere, Vírusok, férgek a gépen, Laptop SSD M.2 SATA meghajtó csere

    5800 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Udvarias és professzionális. Megpróbált megoldást találni, és tanácsot adott a megfelelő berendezés kiválasztásában. Ajánlom őt!

Miklós, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Megbízható laptop szerviz, ahol korrekt árrakal és rövid határidőkkel fog találkozni. Vállaljuk minden típusú laptop és tablet teljes körű szervizelését.

A fentieken kívül vállaljuk még az alábbi feladatokat is: Laptop billentyűzet, javítás vagy csere, DVD meghajtó csere, Laptop tisztítás, (teljes külső és belső + újrapasztázás), A Notebook nem kapcsolható be

    6500 Ft

9 vélemény / értékelés 4.9

Köszönöm! Most már semmi sem frissül, dolgozhatok a számítógépen :) Mindenkinek ajánlom őt!

László
László 3100 Salgótarján Online

László vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Cégünk 2006 második felében alakult azzal a céllal, hogy hordozható számítógépek garancián túli javítását végezze magas színvonalon. Célkitűzésünk megvalósítását szervizmérnökeink sokéves szakirányú tapasztalataira és szakmaszeretetére alapozva látjuk elérhetőnek. Szervizünk korszerűen felszerelt, és ergonómikus munkahelyet biztosít munkatársainknak. Speciális berendezéseink és mérőműszereink segítségével vállalt tevékenységünket kiválóan el tudjuk látni. A gyors és precíz szolgáltatás alapja a műszaki szempontokon túl a kommunikáció minősége, ezért törekszünk a hatékony információcserére, gyakorlatias és egyben emberközpontú megoldásokat rendelve az adott feladathoz.

A fentieken kívül vállaljuk még az alábbi feladatokat is: Véletlenszerű kikapcsolások, lefagyások, Ps4 kontroller javítás, Márkafüggetlen laptop szervíz, Véletlenszerű kikapcsolások, Laptop szerviz, alaplap szintű javítások

    6300 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Volt egy problémám az asus laptopommal: a képernyő rossz színeket mutatott, és nagyon lassan indult.

Rendelj szállító szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy szállító zsákos sittszállítás közben Veszprémben

Népszerű kérdés

Zsákos sittszállítás: mennyibe kerül Veszprémben?

Veszprémben a zsákos sittszállítás átlagára 2400 - 4500 Ft. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - miután pedig megvitatásra kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol keressek megbízható értékeléseket?

Veszprémben a zsákos sittszállítás szolgáltatáshoz már 23 értékelést kaptunk és értékeltünk. Az összes kiemelkedő minősítésű szakemberről megtekinthető már értékelés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok szállítót Veszprémben?

Jelenleg 18 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést ZSÁKOS SITTSZÁLLÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetek szállítót?

Megéri egy Qjob-on regisztrált szállítót megbíznod ha erre van szükséged: zsákos sittszállítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi szállító?

Egy megbízható szállító pontos árajánlatot tesz általában, elérhető és a feladattal időben végez. A szakember-választás előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Melyik szolgáltatások tartoznak ehhez: zsákos sittszállítás?

A zsákos sittszállítás és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide tartozhat. Egy szállítót bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.