Kata könyvelés szolgáltatásra van szükséged Veszprémben és környékén?

Kata Könyvelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj kata könyvelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 20 kata könyvelő közül! Korrekt kata könyvelés árak: 25800-48500 Ft/hó. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Veszprémben! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan kezdd el? Mondd el nekünk a felmerülő gondot és a Veszprémben környezetében elérhető szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

3 kata könyvelő most online

Irén F.

Irén F.

Kedvezményt adok

Gizella S.

Gizella S.

Tapasztalt vagyok

Balázs B.

Balázs B.

Érdekel a munka

Mennyibe kerül a kata könyvelés Veszprémben?

25800 - 48500 Ft/hó

A legjobb kata könyvelőok Veszprémben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező kata könyvelőt!

Az adózás területén szerzett több, mint 20 éves tapasztalatomat kamatoztatom vállalkozásomban. Munkámat nagy pontosság, lelkiismeretesség, a határidők betartása jellemzi. Mindig törekszem a kölcsönös bizalom, tisztelet kiépítésére és fenntartására. SZOLGÁLTATÁSOK: Vállalom egyéni vállalkozások, kft.-k, bt.-k teljeskörű könyvelését, bérszámfejtését, NAV és TB képviseletét, adótanácsadást. Anyagért megegyezés alapján házhoz is megyek.

  • Kata könyvelés

    6800 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

The best team ever! Thanks for everything!

Gergely
2 éve

Vállalom cégek, egyéni vállalkozók teljes körű könyvelését. SZOLGÁLTATÁSOK: Teljes körű könyvelés, távkönyvelés, adótanácsadás, bérszámfejtés

    5700 Ft

9 vélemény / értékelés 4.7

Első perctől profik!

Attila
2 éve

Cégek, egyéni vállalkozások könyvelése, könyvvizsgálata cégalapítástól felszámolásig. Mindezt megbízhatóan és diszkréten. SZOLGÁLTATÁSOK: A legnagyobb referenciánk az, hogy ügyfélkörünk többsége 10-12 éves múltra vezethető vissza.

    7800 Ft

2 vélemény / értékelés 5.0

Több, mint egy éve dolgozunk együtt Enikőékkel. Szuper csapat, érdemes velük dolgozni!

Norbert
2 éve

Könyvelőirodám több mint 20 éve áll ügyfeleim rendelkezésére, segítve vállalkozásuk eredményes működését. Munkavégzési területem cégek teljes körű könyvelése, bérszámfejtése, beszámolók összeállítása, adóbevallások elkészítése, analitikus nyilvántartások vezetése, NAV ügyintézés, képviselés, és egyéb adminisztrációs feladatok, adatrögzítések elvégzése. Több éve szoros kapcsolatban állok könyvvizsgáló kollégával és ügyvéddel, akik a felmerülő problémák megoldásában együttműködnek. Cégalapításhoz a megfelelő szakmai hátteret biztosítjuk. Ügyfeleim részére ingyenes szolgáltatásként nyújtom a könyvelési bizonylatok felvételét, elszállítását az ügyfél telep,. ill székhelyéről. SZOLGÁLTATÁSOK: Kft. Bt. egyéni vállalkozások teljes körű könyvelése, havi, negyedéves, éves zárások, bevallások elkészítése, analitikus nyilvántartások vezetése, bérszámfejtés, bérjegyzékek készítése, esetleges adóellenőrzéskor, ügyintézéskor NAV képviselet. Adóbevallások, beszámolók elkészítése, egyéb adminisztrációs, pénzügyi feladatok elvégzése. Kiemelt figyelmet fordítunk adók, járulékok optimalizálására.

    7100 Ft

6 vélemény / értékelés 4.9

Kedves Németadó Tündérek!Maximálissan elégedett vagyok veletek kapcsolatban mint a gyors precíz munkátokban is!Köszönöm,hogy az ügyfeletek lettem!!!Szép napot kívánok!

Tisztelt Érdeklődő! Cégem vállalja vállalkozások, egyéni vállalkozók teljes körű könyvelését, bérszámfejtést, munkaügyek intézését, igény szerint a hatóságoknál történő közbenjárást, adóbevallás készítését cégek és magánszemélyek részére.Nagy hangsúlyt fordítok ügyfeleim igényeinek és elvárásainak a maximális kiszolgálására a könyvelés tekintetében, melynek alapja a kölcsönös bizalom és szimpátia. Banai Andrea

    6400 Ft

3 vélemény / értékelés 5.0

Senkinek nem ajánlom, egy igazi tróger banda. Ha nem figyelsz rájuk akkora elszúrásokat csinálnak, hogy aztán vakarhatod a fejed.... Csak óvatosan!

Ferenc
2 éve

Tíz éves tapasztalattal rendelkezem a pénzügyek és a könyvelés területén. Építőipar területén tevékenykedem, önálló könyvelőként.

    6400 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Korrekt árak, rugalmas nyitvatartás, gyors és megbízható ügyintézés, barátságos hangulatú szolgáltatás

Rendelj kata könyvelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy kata könyvelő kata könyvelés közben Veszprémben

Népszerű kérdés

Ágy kárpitozás: mennyi a munkadíj Veszprémben?

Veszprémben az ágy kárpitozás átlagos díja 38300 - 71900 Ft/db. A feladat megosztásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - miután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok valós értékeléseket?

Veszprémben az ágy kárpitozás szolgáltatáshoz már 25 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Mindegyik magas minősítésű specialistáról megtekinthető már vélemény a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek bútorasztalost Veszprémben?

Ebben a pillanatban 19 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést ÁGY KÁRPITOZÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetek bútorasztalost?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált bútorasztalost hívnod amennyiben erre van szükséged: ágy kárpitozás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy bútorasztalos?

A jó bútorasztalos pontos árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember kiválasztása előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Milyen esetben van szükséged rá: bútorasztalos?

Ha profi bútorasztalos segítsége kell, akkor a Qjob-értékelések segítenek a megfelelő választásban. Az Ágy kárpitozás és a hasonló feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.

Olvas

Népszerű szolgáltatások Veszprémben