3x32 amper bővítés Zalaegerszegen. Forduljon hozzánk bizalommal!

Kérjen személyre szabott ajánlatot villanyszerelő szolgáltatásainkra még ma!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb 3x32 amper bővítés Zalaegerszegen a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! 3x32 amper bővítés Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan csináld? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és elérhető szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

7 villanyszerelő most online

Laszló

Laszló

Ingyenes kiszállás.

Miklós

Miklós

Érdekel.

Balazs

Balazs

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a 3x32 amper bővítés Zalaegerszegen?

174800 - 327800 Ft

A legjobb villanyszerelők Zalaegerszegen!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Tisztelt Érdeklődő! Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: fogyasztásmérők kialakítása, korszerűsítése, áthelyezése, lépcsőházi világítás automatika csere hibaelhárítás, életvédelmi relé (fi-relé) beépítése.

Villanyszerelési és hálózatépítési árak:

  • 55 m2-es panellakás vezeték cseréje anyaggal és munkadíjjal: 750.000 Ft.
  • Szerelvényezés: 1500 Ft /darab
  • Fi relé beépítése: 50 Ft /darab

Kiszállási díjaink: 9.00 - 16.00 óra között .

  • 3x32 amper bővítés

    6500 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

Meg voltam elégedve.

Emil
3 éve

Zalaegerszeg dolgozom, megyében is! Főbb szolgáltatásaink: zárlatveszély megszüntetés, fogyasztásmérő helyek szabványosítása, biztosítéktábla cseréje, korszerűsítése.

Villanyszerelés árak 2022:

  • Új villanyóra bekötése (elektromos mérőhely kialakítás): 80.000 Ft-tól
  • Kismegszakító cseréje: 1500 Ft /darab
  • Lakás átvezetékelése: 6000 Ft-tól 9000 Ft-ig /㎡

Kérem, hogy abban az esetben keressen minket ajánlatkérésével amennyiben az illeszkedik a fő profilunkban szereplő tevékenységi körök valamelyikébe.

    4200 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Mindenkinek ajánlom. Gyors, precíz, korrekt szakember. Köszönöm.

Csaba
3 éve

Üdvözlöm! Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: elektromos hibaelhárítás, irodaház villanyszerelés karbantartási munkák, főelosztó (biztosíték tábla) felújítás, bővítés vagy csere.

Milyen villanyszerelő árak:

  • 1 fázisú villanyóra 32 Amperes teljesítménybővítése: 22.200-160.000 Ft.
  • Biztosíték tábla csere: 50000 Ft-tól 150000 Ft-ig
  • Spot lámpa beszerelése: 1600 Ft /darab

tudok helyben pontos árajánlatot adni.

    5600 Ft

Károly P. - 3x32 amper bővítés Zalaegerszegen - 1
Károly P. - 3x32 amper bővítés Zalaegerszegen - 2
Károly P. - 3x32 amper bővítés Zalaegerszegen - 3
Károly P. - 3x32 amper bővítés Zalaegerszegen - 4
Károly P. - 3x32 amper bővítés Zalaegerszegen - 5

8 vélemény / értékelés 4.3

Meg vagyok elégedve.

Ákos
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő 3x32 amper bővítés Zalaegerszegen

Népszerű kérdés

3x32 amper bővítés: mennyi az ára Zalaegerszegen?

Zalaegerszegen a 3x32 amper bővítés átlagára 179500 - 336600 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol keressek hiteles véleményeket?

Zalaegerszegen a 3x32 amper bővítés szolgáltatáshoz már 22 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Minden magas minősítésű szakemberről elérhető már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Zalaegerszegen?

Most 15 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt hívnod amennyiben erre van szükséged: 3x32 amper bővítés.

Milyen esetben lehet szükséged a következőre: villanyszerelő?

Ha egy megfelelő villanyszerelő segítségére van szükséged, akkor érdemes a Qjob-on választanod közülük! A 3x32 amper bővítés és a hasonló munkák megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.

Gyakori kérdés

Milyen feladatoknál lehetnek segítségedre: villanyszerelők?

Például 3x32 amper bővítés vagy az összes hasonló feladat esetén tud segíteni egy villanyszerelő. Jelenleg 17-n várják, hogy segíthessenek. Csak hozd létre a feladatot és válassz közülük!