Belső villámvédelem kialakítása Zalaegerszegen. Forduljon hozzánk bizalommal!

Kérjen személyre szabott ajánlatot villanyszerelő szolgáltatásainkra még ma!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb Belső villámvédelem kialakítása Zalaegerszegen a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Belső villámvédelem kialakítása Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj neki? Mondd el nekünk a felmerülő gondot és elérhető szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

7 villanyszerelő most online

Norbert

Norbert

Sok tapasztalatom van

Tibor

Tibor

Ma is elvállalom.

József

József

A környéken vagyok.

Mennyibe kerül a belső villámvédelem kialakítása Zalaegerszegen?

105900 - 198600 Ft

A legjobb villanyszerelők Zalaegerszegen!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Gábor G.
Gábor G. 8900 Zalaegerszeg Online

Üdv Gábor vagyok, villanyszerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Amiket vállalok: elérhetetlen villanykörték, teljesítmény növelés amperbővítés, vezeték áthúzás.

Villanyszerelő árak:

  • Áramkör bővítés /3fázis/ 8000 – 10.000 Ft
  • Mosógép bekötése: 13000 Ft
  • Kismegszakító csere: 2000 Ft-tól 3000 Ft-ig /darab

Üdv, Gábor

  • Belső villámvédelem kialakítása

    5300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.1

Elégedett vagyok a szakember munkájával.

Rezső
3 éve
Péter G.
Péter G. 8900 Zalaegerszeg Online

Péter, erős és gyenge áramú villanyszerelő vagyok. Amiket vállalok: erős és gyengeáramú rendszerek karbantartása, új és felújítás alatt álló épületek, lakóházak teljes körű villamossági kivitelezését elvégezzük., lakások, családi házak villamos hálózatának javítása, létrehozása.

  • Horonyvésés betonba 1 fm - 20.000 Ft
  • Túlfeszültség védelem beépítése 3 fázis (4 pólus, B-C típus): 78.000 Ft-tól
  • Alapszerelés: 11000 Ft-tól 16000 Ft-ig /㎡

Hétfőtől-péntekig 9.00 - 16.00 óra telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    5100 Ft

6 vélemény / értékelés 4.0

Elégedett voltam.

Károly
3 éve

A megoldások embere vagyok. Amiket vállalok: biztosítékcsere, épületvillamossági rendszerekben felmerült hibák javítása., kapcsoló tábla cseréje, javítása.

Szolgáltatások és árak:

  • Fi-relé beépítése 3 fázis esetén: 17.600 Ft
  • Ajánlat és felmérés: 1 Ft
  • Lámpa felszerelése: 4000 Ft-tól 7000 Ft-ig /darab

tudok helyben pontos árajánlatot adni.

    5100 Ft

Nagyon elégedett voltam.

Sámuel
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő belső villámvédelem kialakítása Zalaegerszegen

Belső villámvédelem kialakítása: mennyibe kerül Zalaegerszegen?

Zalaegerszegen a belső villámvédelem kialakítása átlagára 115400 - 216300 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - hogyan választhatunk Zalaegerszegen?

Nézd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők véleményeit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted miután ajánlatot adtak.

Gyakori kérdés

Hogyan találok villanyszerelőt Zalaegerszegen?

Ebben a pillanatban 10 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetek villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt megbíznod akkor, ha erre van szükséged: belső villámvédelem kialakítása.

Gyakori kérdés

Mire számíts, ha villanyszerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!

Gyakori kérdés

Milyen munkákkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő foglalkozási körébe beletartozik a belső villámvédelem kialakítása és az ezzel kapcsolatos bármilyen feladat. A Qjob-on nagyon sok tapasztalt szakember van, aki kész elvégezni a meghirdetett feladatot.