Teljes körű családi házak hőszigetelése Zalaegerszegen. Az Ön igényeire szabva!

Hőszigetelőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj hőszigetelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb hőszigetelőket a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 41 hőszigetelő közül! Korrekt családi házak hőszigetelése árak — 2400-4500 Ft/nm. érelje fel a legjobb specialistákat Zalaegerszegen! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan vágj neki? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Zalaegerszegen környezetében található szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

6 hőszigetelő most online

Sandor

Sandor

A környeken vagyok.

Peter

Peter

Ingyenes kiszallas.

Sandor

Sandor

erdekel.

Mennyibe kerül a családi házak hőszigetelése Zalaegerszegen?

2400 - 4500 Ft/nm

A legjobb hőszigetelők Zalaegerszegen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező hőszigetelőt!

Családi vállalkozásunk 2010 foglalkozik építőpari szolgáltatások nyújtásával, mind céges ügyfelek, mind magánszemélyek részére, melynek során megbízható csapatunkkal, kiváló minőségben, ügyfeleink megelégedésére végezzük munkánkat. Vállalkozásunk generálkivitelezéssel, valamint teljeskörű lakás- és házfelújítási projektek kivitelezésével foglalkozik. Fontos számunkra, hogy megrendelőink számára segtő kezett nyújtva, a szükséges szakmai támogatás biztosításával, beszállítói kapcsolataink kihasználásával vezessük végig a lakás- és házfelújítási projekt során. Elérhető szolgáltatásaink: Bontási munkálatok Kőműves szakmunkák (betonozás, falazás, vakolás) Vízszigetelés Homlokzati hőszigetelés (dryvit rendszerrel, üveggyapottal) Burkolás Épületgépészet Gáz-, fűtés-, vízszerelés Villanyszerelés (terhelésarányos hálózatmegosztással) Hálózatbővítés (ELMŰ ügyintézéssel) Klímaszerelés Felületképzési/javítási munkálatok (kaparás, vékony vakolat készítés, glettelés, csiszolás) Festési munkálatok Mázolási munkálatok Nyílásszárók forgalmazása és beépítése Amiket vállalok: Télikert, terasz beépítés, Mi bontunk és nem rombolunk, Több, mint 28 éves Tapasztalat, Terasz tetőfedés, Családi Ház Felújítása

  • Családi házak hőszigetelése

    11600 Ft

2 vélemény / értékelés 4.7

Még a felmérés fázisában vagyunk, de korrekt rugalmas, segítőkész szakembernek tűnik.

Cserepeslemez tetőfedés költséghatékony és környezetkimélő megoldás. Részletekért hívjon! Tetőfelújítás rövid kezdési idővel és gyorsan. Minőségi anyagok. Kifogástalan munka. Gyorsaság és garancia. Díjmentes felmérés. Szolgáltatásaink: Grafit szigetelés, akciós áron, Régi tetők teljes felújítása, 35 év tapasztalattal, Fűtés-hűtés levegőkazánnal, Falbontás, bontási árak 2022

    7000 Ft

8 vélemény / értékelés 4.6

Fantasztikus szerelők,gyors és pontosak.

Gábor M.
Gábor M. 8900 Zalaegerszeg Online

Az ingatlan a hőszigetelés után akár 40-50% is csökkenhet a fűtésére felhasznált energia. Épületek teljes hőszigetelése energiaveszteség minimalizálása. Homlokzat, Lábazat, Falak. Felújítás. Festés. Gipszkartonozás. Bontás. Ingyenes ajánlatkérés. Generálkivitelezés. Szolgáltatásaink: Könnyűszerkezetes házak, Homlokzat hőszigetelés, Családi ház akár 390.000 Ft/nm, Teraszfedés 5 év garanciával, Homlokzat karbantartás

    8500 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Gyors visszajelzés és kommunikáció. Pontos, korrekt megbízható partner minőségi munkával, tökéletesen a megrendelő igényei szerint. Ha bármely garanciális probléma van, akár a legkisebb is, akkor is azonnal rendelkezésre áll és kijavítja.

Az alapozástól kezdve a kulcs átadásáig, minden egyes részfeladatot kivitelezünk. Levesszük a válláról a terheket. Vállalási árunk tartalmazza a tervezés minden költségét. Tervezés és kivitelezés. Pontos, prezcíz házépítés. 150+ sikeres projekt. Amiket vállalok: Családi ház építése, Minőségi, Luxus Fa Kabinos, Több, mint 34 éves Tapasztalat, Betonozási földmunkálatok, Kerítésépítés országosan

    3400 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Profi szerelők akik bármilyen Volvo problémát meg tudnak oldani!

Ferenc F.
Ferenc F. 8904 Zalaegerszeg Online

családi ház, gyárépület, raktárépület, romos épület , darupálya bontása tereprendezéssel. Házak, iroda épületek, gyárak, ipari létesítmények, magas építmények bontása. Préium Svéd Okosházak építése, Palatető Zsindelyezés, Akár 12 hónap alatt elkészül, Válaszfalak Bontása, Olcsón, rejtett költség nélkül

    3900 Ft

4 vélemény / értékelés 5.0

Nagyon szép munkát végzett! Teljesen eltüntette a horpadásokat! Nagyon segítőkész! Köszönöm szépen!

Tamás K.
Tamás K. 8904 Zalaegerszeg Online

Cserépkályha építő mester több évtizedes tapasztalattal az otthona melegéért. Bízzon meg több évtizedes szakértelmünkben és kérjen ingyen árajánlatot új webshopunkban! Szolgáltatásaink: Magas minőségű kivitelezés, Pergola, Építkezés kezdése 5 hét alatt, Házak utólagos hőszigetelése, Akciós faházak

    11300 Ft

3 vélemény / értékelés 4.7

A megbeszéltekhez tartotta magát, időben jött, gyorsan és szépen dolgoztak. Már bánom, hogy nem az egész munkát ők csinálták, mert generállal is foglalkoznak.

Rendeld meg hőszigetelő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy hőszigetelő családi házak hőszigetelése közben Zalaegerszegen

Népszerű kérdés

Családi házak hőszigetelése: mennyibe kerül Zalaegerszegen?

Zalaegerszegen a családi házak hőszigetelése átlagos díja 2100 - 3900 Ft/nm. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - ezt követően megvitatásra kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hőszigetelők - mi alapján válasszunk Zalaegerszegen?

Találd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek értékeléseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok hőszigetelőt Zalaegerszegen?

Ebben a pillanatban 22 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést CSALÁDI HÁZAK HŐSZIGETELÉSE szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetek hőszigetelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható hőszigetelőt keresned ha szükséged van erre: családi házak hőszigetelése.

Gyakori kérdés

Mikben kértheted egy profi hőszigetelő segítségét?

Egy profi hőszigetelő a családi házak hőszigetelése mellett több mindenhez érthet. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Milyen esetben van szükséged rá: hőszigetelő?

Ha egy megbízható hőszigetelő segítsége kell, akkor a Qjob-on jó helyen jársz! A családi házak hőszigetelése és a hasonló feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.