Minőségi csempe felújítás Zalaegerszegen. Tapasztalt szakemberekkel és minőségi anyagokkal!

Hidegburkolót könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj hidegburkoló szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb hidegburkolókat a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 42 hidegburkoló közül, 2600-5000 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Zalaegerszegen bérelj fel a legjobb szakembereket a csempe felújítás! Először keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan állj neki? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Zalaegerszegen környezetében dolgozó szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

6 hidegburkoló most online

Matyas

Matyas

Ingyenes kiszallas.

Tibor

Tibor

erdekel.

György

György

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a csempe felújítás Zalaegerszegen?

2600 - 5000 Ft/nm

A legjobb hidegburkolók Zalaegerszegen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező hidegburkolót!

Épületgépészet, víz-és villanyszerelés, hideg-és melegburkolás, tapétázás, glettelés. Lakásfelújítás. Létrehozzuk Álmaid... Feladatok amiket vállalok: Lábas kád felújítás; Wc burkolás, Rendbe rakjuk otthonát, fa lakkozás

  • Csempe felújítás

    4600 Ft

6 vélemény / értékelés 4.9

Profik!

Fürdőszoba felújítás? - 5 napon belül újjá varázsoljuk fürdőszobádat. - 5 Év Munkagarancia. Fürdőszoba Felújítás - Generál Kivitelező.20+ Év Szakmai tapasztalat. Versenyképes árak. Feladatok amiket vállalok: Panel fürdőszoba csempézés; Wc burkolás, 4-5 nap felújítási munkaidő, papír aljzat készítés

    4500 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Mindig minden a megbeszéltek szerint, nagyon korrekt árak, profi csapat. Nagyon ajánlott!+++++

János K.
János K. 8900 Zalaegerszeg Online

Festés, gipszkartonozás, burkolás. Minden részfeladatra rendelkezünk szakemberekkel. Ha például burkolás előtt vízvezetékeket, radiátorokat kell áthelyezni mi megszervezzük. Ellenőrizhető referenciák. Ingyenes Fő profilunk: Öntöttvas kád felújítás; Wc csempézés, Fürdő felújítás 5 napon belül, beton festés

    5300 Ft

5 vélemény / értékelés 4.9

Remek munkát végeznek.

Építse át fürdőszobáját az állami otthonfelújítási támogatás segítségével! Inspirálódjon a Ravak fürdőszoba kínálatából, és találja meg az Önhöz illőt! Típusok: Zuhanykabinok és panelek, Kádparavánok, Zuhanytálcák, Zuhanyfolyókák. Amiket vállalok: Kád lefolyó csere; Panel wc felújítás; 9x napos határidő. ablak gittelés

    1900 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

Telefonos egyeztetés után 6 napra!!!! a megbeszélt időben megérkeztek. Teljesen szakszerű, profi, gyors munka volt. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Zsolt S.
Zsolt S. 8904 Zalaegerszeg Online

Fürdőszoba felújítás? - 5 napon belül újjá varázsoljuk fürdőszobádat. - 5 Év Munkagarancia. Fürdőszoba Felújítás - Generál Kivitelező.20+ Év Szakmai tapasztalat. Versenyképes árak. 3D Egyedi Látványtervek. Akár 5 nap alatt. 20+ Év Tapasztalat. Elégedettségi Garancia. Szolgáltatásaink: Kád felújítás; Wc burkolás, teljes körű lakásfelújítás, helyreállítás

    5000 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Gyorsak ügyesek szépen dolgoznak nem utolsó sorban tisztán! :-)

Fürdőszoba felújítás? - 5 napon belül újjá varázsoljuk fürdőszobádat. - 5 Év Munkagarancia. Fürdőszoba Felújítás - Generál Kivitelező.20+ Év Szakmai tapasztalat. Versenyképes árak. 3D Egyedi Látványtervek. Elégedettségi Garancia. 20+ Év Tapasztalat. Akár 5 nap alatt. Főbb szolgáltatásaink: Vas kád felújítás; Wc burkolás, 8x napos határidő, mázolás

    3000 Ft

Gyors,pontos,korrekt.

Rendeld meg hidegburkoló szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy hidegburkoló csempe felújítás közben Zalaegerszegen

Népszerű kérdés

Csempe felújítás: milyen árak vannak Zalaegerszegen?

Zalaegerszegen a csempe felújítás átlagos díja 5200 - 9800 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hidegburkolók - hogyan válasszunk Zalaegerszegen?

Nézd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők visszajelzéseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek hidegburkolót Zalaegerszegen?

Ebben a pillanatban 22 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést CSEMPE FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk hidegburkolót?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált hidegburkolót hívnod amennyiben erre van szükséged: csempe felújítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy hidegburkoló?

Egy jó hidegburkoló pontos árajánlatot ad, elérhető és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember kiválasztása előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ide: csempe felújítás?

A csempe felújítás és mindegyik részfeladata ide sorolható. Egy hidegburkolót nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.