EON szabványos mérőhely Zalaegerszegen. Forduljon hozzánk bizalommal!

Kérjen személyre szabott ajánlatot villanyszerelő szolgáltatásainkra még ma!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb EON szabványos mérőhely Zalaegerszegen a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! EON szabványos mérőhely Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj neki? Mondd el nekünk a felmerülő gondot és elérhető szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

97 villanyszerelő most online

Pal

Pal

Érdekel.

Bela

Bela

Sok tapasztalatom van

György

György

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a eon szabványos mérőhely Zalaegerszegen?

40700 - 76400 Ft

A legjobb villanyszerelők Zalaegerszegen!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

A megoldások embere vagyok. Amiket vállalok: biztosítékcsere, épületvillamossági rendszerekben felmerült hibák javítása., kapcsoló tábla cseréje, javítása.

Szolgáltatások és árak:

  • Fi-relé beépítése 3 fázis esetén: 17.600 Ft
  • Ajánlat és felmérés: 1 Ft
  • Lámpa felszerelése: 4000 Ft-tól 7000 Ft-ig /darab

tudok helyben pontos árajánlatot adni.

  • EON szabványos mérőhely

    5100 Ft

6 vélemény / értékelés 4.0

Nagyon elégedett voltam.

Sámuel
3 éve

Üdvözlöm a profilomon. Amiket vállalok: fő elosztók és vezetékek cseréje, erős és gyengeáramú rendszerek teljes körű villamos kivitelezése., gyors-szolgálat 0-24.

Villanyszerelés fix árakkal:

  • Mérőhely felülvizsgálat és dokumentáció elkészítése: 22.200 Ft
  • Sütő bekötés: 15000 Ft /㎥
  • Kismegszakító csere: 3000 Ft /darab

Hétfőtől - Péntekig 8:00 - től ,-17:00 - ig.

    4300 Ft

László B. - EON szabványos mérőhely Zalaegerszegen - 1
László B. - EON szabványos mérőhely Zalaegerszegen - 2
László B. - EON szabványos mérőhely Zalaegerszegen - 3

10 vélemény / értékelés 4.6

Meg voltunk elégedve.

Zsigmond
3 éve

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Főbb szolgáltatásaink: áramkör bővítés, főelosztó kiépítés, zárlat megkeresése és elhárítása, zárlatveszélye megszüntetése.

Korrekt villanyszerelési árak:

  • Mérőhely kialakitás 1 db - 210.000 Ft
  • Bojler bekötése: 5000 Ft-tól 15000 Ft-ig /darab
  • Bojler szerelés: 5000 Ft /darab

Kiszállási díjaink: 7.00 - 18.00 óra között .

    6700 Ft

3 vélemény / értékelés 4.5

Az vitathatatlan, hogy a megbeszélt időben érkeztek és kezdek neki a munkának, de a munkadíj sem volt alacsony + a keletkezett kár :(

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő eon szabványos mérőhely Zalaegerszegen

Népszerű kérdés

EON szabványos mérőhely: mennyibe kerül Zalaegerszegen?

Zalaegerszegen a eon szabványos mérőhely átlagára 55200 - 103500 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok valódi értékeléseket?

Zalaegerszegen az eon szabványos mérőhely szolgáltatáshoz már 267 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Mindegyik magas minősítésű szakemberről elérhető már vélemény a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Zalaegerszegen?

Ebben a pillanatban 222 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt megbíznod akkor, ha a következőre van szükséged: eon szabványos mérőhely.

Népszerű kérdés

Hogyan dolgozik egy jó villanyszerelő?

Egy jó villanyszerelő részletes árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember kiválasztása előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Milyen feladatoknál tudnak segíteni: villanyszerelők?

Például eon szabványos mérőhely vagy bármelyik hasonló feladat esetén tud segíteni egy villanyszerelő. Jelenleg 205-n állnak készen arra, hogy megoldják a problémát. Csak hozd létre a feladatot és válassz közülük!