Teljes körű fa járóka összeszerelés Zalaegerszegen. Az Ön igényeire szabva!

Bútorasztalosmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj fa járókaösszeszerelő szakembert?

Ne menj tovább, a legtapasztaltabb szakembereket a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Fa járóka összeszerelés Zalaegerszegen - 34 tapasztalt szakemberrel. Minőségi és megbízható szolgáltatások. Kérj árajánlatot még ma! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan indulj neki? Oszd meg velünk a megoldandó feladatot, és a Zalaegerszegen dolgozó szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy segítsenek! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, értékeléseit és információkat is kérhetsz! Mindez KÖLTSÉGMENTESEN! Szállj kapcsolatba velünk még ma!

5 fa járókaösszeszerelő most online

Gyula

Gyula

Sok tapasztalatom van

József

József

Ma is elvállalom.

Peter

Peter

Mennyibe kerül a fa járóka összeszerelés Zalaegerszegen?

1500 - 2900 Ft/db

A legjobb fa járókaösszeszerelőok Zalaegerszegen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező fa járókaösszeszerelőt!

Bízza ránk egyedi bútorait, egészen a tervezéstől a kivitelezésig. Ön megálmodja mi elkészítjük önnek ahogy szeretné.

  • Fa járóka összeszerelés

    3800 Ft

3 vélemény / értékelés 4.8

Eltunt 200 ezer forintommal. Nehogy előleget adjanak neki!

Roland G.
Roland G. 8900 Zalaegerszeg Online

Ezermester szolgálat Budapesten és környékén. Lakáson belüli és kültéri munkát vállalunk.

    2200 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Nagyon segítőkész, barátságos kiszolgálás, jó árak, nagy választék.

Különböző lapraszerelt bútorok szakszerű szerelését, beépítését, összeszerelését vállaljuk. Ha szüksége van egy profi bútorszerelő csapatra, hívjon minket bizalommal! Bútor Összeszerelés. Kedvező áron. Garanciával. Szekrényszerelés. Szekrények Szerelése.

    2800 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

100% pozitív

Rudolf B.
Rudolf B. 8904 Zalaegerszeg Online

Tolóajtók, Beépített szekrények, Gardróbok készítése, helyszíni felméréssel.

    4000 Ft

8 vélemény / értékelés 4.9

Konyhapult felújításra kerestem szakembert. Rendkívül korrekt, gyors asztalos, csak ajánlani tudom. Én biztosan őt hívom legközelebb is. Kiszerelést és beszerelést is szakszerűen végezte a legkisebb hanggal és kosszal.

Gábor F.
Gábor F. 8900 Zalaegerszeg Online

Akár aznapi ajánlatadást és elszállítást is tudjuk vállalni. Rövid határidőkkel dolgozunk. Vállaljuk kanapék, ülőgarnitúrák, antik bútorok teljes körű vagy részleges felújítását. 1991 óta.

    2500 Ft

5 vélemény / értékelés 4.8

Nagyon csúnyán átvert minket! Mikor kijött felmérni a munkát(külső ajtó felszerelése), bizalmat ébresztett bennünk, azt mondta meg lehet oldani.Csak szerelnie kellett volna, beszereztük az ajtót attól a cégtől akit ajánlott, direkt előtte felhivtam, jó- e a méret? Azt monta rendben, elvittükba műhelyébe.Kérte szerezzünk be kilincset is, és igérte beszerzi nekünk a zárat.Feketeleves: kiderült közben, hogy az ajtónk kisebb, nem szólt vigyük vissza cserélni időben legalább, hanem azt mondogatta majd ő "megtoldja" (?!). ELTELT 3 ÉS FEL HÉT!!!! Minden héten igérte hogy jön, aztán hazudozott össze-vissza éppen miért nem ér rá, pedig tudta hogy fontos(kisgyerek miatt, fázunk). Elegünk lett, elmentünk az ajtónkért,semmit nem csinált vele. Ennyit a becsületről, és a megbizhatóságáról.NEM AJANLOM SENKINEK!!!

Rendelj fa járókaösszeszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy bútorasztalos fa járóka összeszerelés közben Zalaegerszegen

Népszerű kérdés

Fa járóka összeszerelés: mennyibe kerül Zalaegerszegen?

Zalaegerszegen a fa járóka összeszerelés átlagára 1500 - 2900 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - ezután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok megbízható véleményeket?

Zalaegerszegen a fa járóka összeszerelés szolgáltatáshoz már 29 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Az összes kiemelkedő minősítésű szakemberről megtalálható már vélemény a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok bútorasztalost Zalaegerszegen?

Ebben a pillanatban 22 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést FA JÁRÓKA ÖSSZESZERELÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetek bútorasztalost?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált bútorasztalost megbíznod ha a következőre van szükséged: fa járóka összeszerelés.

Milyen munkákhoz kértheted egy profi bútorasztalos segítségét?

Egy jó bútorasztalos a fa járóka összeszerelés mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ehhez: fa járóka összeszerelés?

A fa járóka összeszerelés és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide sorolható. Egy bútorasztalost bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.