Minőségi házépítés Zalaegerszegen. Tapasztalt szakemberekkel és minőségi anyagokkal!

Építőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj építő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb építőket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 38 építő közül, 4100-7700 Ft/m áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Zalaegerszegen bérelj fel a legjobb szakembereket a házépítés! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Zalaegerszegen közelében dolgozó szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

6 építő most online

Matyas

Matyas

Ma is elvallalom.

Miklós

Miklós

Bela

Bela

A környeken vagyok.

Mennyibe kerül a házépítés Zalaegerszegen?

4100 - 7700 Ft/m

A legjobb építők Zalaegerszegen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező építőt!

Attila C.
Attila C. 8904 Zalaegerszeg Online

Családi házak tetőfedése, tetőfelújítása, bádogos és ácsmunka kivitelezése kedvező árakon. Minőségi tetőfedő alapanyagoggal dolgozunk, gyártói garanciával. Hívjon minket bizalommal. Szolgáltatásaink: Tetőfedés alacsony munkadíj, Modern családi ház építés, Építkezés kezdése 8 hét alatt, PIR homlokzati hőszigetelés, Alpha Innotec hőszivattyúk

  • Házépítés

    11700 Ft

7 vélemény / értékelés 4.9

Nagyon jó és gyors

Akár teljes körű megoldást biztosítunk Bontás és Szállítás. Felesleges több céggel egyeztetni. Főbb szolgáltatásaink: Több évtizedes tapasztalattal, Modern otthonok építése, Akár 6 hónap alatt elkészül, Terasz Szigetelés Rétegrend, Generálkivitelezés, házépítés

  • Házépítés

    4900 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

Doktor Tamás teljes fürdőszoba felújítást végzett házunkban. A vállat munkát határidőre és kiváló minőségben teljesítette. Hozzáállását a rugalmasság jellemzi, a fölmerülő kérdések és problémák gyors megoldása. A megbízóhoz való viszonya előzékeny és figyelmes. Meleg szívvel ajánlom.

Tibor S.
Tibor S. 8904 Zalaegerszeg Online

Cégünk több mint 10 éve foglalkozik Estrich aljzatbetonnal, kérjen ingyenes ajánlatot. Kimagasló minőségű betonozás, kimagaslóan kedvező árral! Tekintse meg oldalunkat. Préium Svéd Okosházak építése, Szendvicspanel garázs, Családi ház akár 390.000 Ft/nm, Falszigetelés Injektálás, Palatető javítása részletre

  • Házépítés

    5800 Ft

9 vélemény / értékelés 4.9

Bő választék, elfogadható árakon! Nem sajnálták az időt ránk.

Alapozás, zsaluzatok, födémek, betonacél szerelés, betonozás, víz- és hőszigetelési munkák. Aktuális keresletnek megfelelő legmodernebb építési módot biztosítjuk, kitűnő minőségben. Szerkezetépítés. Generálkivitelezés. Egyéb szolgáltatások. Városrészek: Óbuda, Aranyhegy. Fő profilunk: Kutyaház Tervrajz, Utólagos Padló Hőszigetelés, Közel 10 év tapasztalat, Lakásfelújítás, házfelújítás, Gyors, rejtett költség nélkül

  • Házépítés

    8200 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Korrekt hozzáállás, tökéletes munka, reális áron.

Ifj. S.
Ifj. S. 8904 Zalaegerszeg Online

Cégünk 14 év tapasztalattal rendelkezik general illetve térkövezés útépítés bontás szakterületen szakembereink megbizható pontos preciz munkát készítenek ajánlatunkat mindig szemelyes megtekintés után személyre szabottan készítjük el teljesen ingyen ajánlat kérés követő 3 napon belül fölvesszük a kapcsolatot és készítjük el ajánlatunkat 4 évszakos hóálló pergolák, Bontás Szakszerűen, Közel 30 év tapasztalat, Üvegházak, Palatető javítása részletre

  • Házépítés

    3900 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Most voltam eloszor, egy kisebb javitas kapcsan, egy kollegam ajanlotta, es szamomra is meggyozo volt a hely. Kulturalt korulmenyek, felujitott epulet, nagy parkolo stb. A munkafelvetel itt is lassan ment, viszont nem az volt az erzesem, hogy adjam le a kulcsot, aztan huzzak mar, mint sok helyen. Ehelyett a munkafelvevo turelmesen vegighallgatta az ugyfelek kerdeseit, es alapos valaszt adott mindenre. Amikor lattak, h mikorra lesz kesz az auto, egybol telefonaltak, a vegosszeget abszolut korrektnek iteltem meg. Egy furcsasag volt csak, tobbszori nekifutasra sem tudtak megmondani, hogy milyen markaju alkatreszt szereltek be, es ezt a szamlarol sem sikerult kihamoznom, de mindegy, ez a legkevesebb. Szimpatikus volt a hely, ugyhogy szerintem megyek meg. :)

Cégünk az alábbi munkálatokkal foglalkozik; -Teljes generálkivitelezés. -Családi házak építése -Szerkezetépítés -Lakások,épületek,irodák teljes körű felújítása. -Villanyszerelés -Napelem rendszer -Belsőépítészet -Gépészet -Gipszkartonozás -Festés -Hideg-meleg burkolás Prémium Hangszigetelés, Fürdőszoba Bontás, 14 év garancia, verhetetlen ár, Szakképzett csapat, Belsőépítészeti tervezését

  • Házépítés

    4500 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

A sok mellényúlásom után végre találtam egy megbízható szervizt. Hiace, Fiat doblo I. II, Punto, Grande Punto I. II, Stilo, Audi A4 eddig ezeket szerelték nekem. A jelenlegit még nem szerelték mert az még garis. Ajánlom is őket minden barátnak, ismerősnek.

Rendeld meg építő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy építő házépítés közben Zalaegerszegen

Népszerű kérdés

Házépítés: mennyi a munkadíj Zalaegerszegen?

Zalaegerszegen a házépítés átlagos díja 4300 - 8100 Ft/m. A feladat létrehozásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - ezt követően megvitatásra kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Kőművesek - mi alapján válasszunk Zalaegerszegen?

Nézd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők értékeléseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok építőt Zalaegerszegen?

Ebben a pillanatban 26 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést HÁZÉPÍTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy építő?

Egy építő a következő feladattal bízható meg bátran: házépítés vagy bármilyen ehhez hasonló feladattal.

Gyakori kérdés

Mikben kérheted egy építő segítségét?

Egy megbízható építő a házépítés mellett több mindent meg tud oldani. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ehhez: házépítés?

A házépítés és összes részfeladata ide sorolható. Egy építőt bátran megbízhatsz vele.