KIKA konyha összeszerelés Zalaegerszeg szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Bútorasztalosmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj kika konyhaösszeszerelő szakembert?

Ne menj tovább, a legtapasztaltabbat a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Szakszerű KIKA konyha összeszerelés Zalaegerszegen 31 szakemberrel! Bízd ránk a munkát és élvezd a minőségi konyhai élményt. Ha először keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan állj neki, ne aggódj! Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Zalaegerszegen környezetében elérhető szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb segíthessenek neked! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN! Kattints most és szerezzd meg álmaid konyháját!

5 kika konyhaösszeszerelő most online

József

József

Ma is elvállalom.

József

József

Laszló

Laszló

A környéken vagyok.

Mennyibe kerül a kika konyha összeszerelés Zalaegerszegen?

3300 - 6200 Ft/óra

A legjobb kika konyhaösszeszerelőok Zalaegerszegen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező kika konyhaösszeszerelőt!

Rövid határidővel vállaljuk gyakorlott, megbízható csapatunkkal bútorainak szerelését. Hívjon minket levesszük a terhet a válláról! Összeszokott csapat. 20 éves gyakorlat. Bútorszerelés-szállítás.

  • KIKA konyha összeszerelés

    3900 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Nem ajánlom őket. Késnek. A honlapjukon található árazást nem tartják be. Sunyi módon túlárazták a munkájukat. A kommunikációjuk és szervezésük is hagy kívánni valót: 4 asztal és néhány szék kiszállítására (max. kétemberes munka) jöttek 3-an, meglepve kérdezték a helyszínen, hogy csak ennyi?". Pontosan elmondtuk nekik telefonon, hogy mennyi a szállítandó bútor.

Kárpitos bútor áthúzás, felújítás, kárpitozás. Teljes körű szolgáltatást biztosítunk.

    2400 Ft

6 vélemény / értékelés 4.9

Múlt hónapban vettem igénybe a cég szolgáltatását nagy csalódással sajnos. A szakértelem majdnem teljes hiányával szállítottak és szereltek össze egy nagyobb bútort, több hibával, röpke 4-4,5 óra alatt, amit persze fel is számoltak a végösszegbe. Számlát nem kaptam, viszont a mai napig ütköznek ki problémák azáltal, ahogy "összeszerelték" a terméket...Enyhén szólva nem ajánlom...

Háztól-házig ingyenes, akár azonnali kiszállással Budapest területén belül! Felújítjuk & megjavítjuk a régi, sérült bútorát: Közel 30 éves tapasztalat. 1991 óta. Budapest és környéke.

    2100 Ft

3 vélemény / értékelés 4.5

Tökéletes szolgáltatást kaptam, korrekt áron. Azért őket választottam, mert egy másik cég lemondta a költöztetést az utolsó pillanatban, de ők gyorsan és rugalmasan már másnapra adtak időpontot és jöttek is! A Szállítók pontosak és szimpatikusak voltak, óvatosan, figyelmesen, ügyesen és gyorsan dolgoztak. Mindenkinek ajánlani fogom őket. Őket hívom legközelebb is!

Gabi Papa
2 éve

Válasszon két vagy három üléses ülőgarnitúrák, sarokkanapék, heverők és még sok más közül. Ülőgarnitúrák ágyazható, ágyneműtartós kivitelben - bemutatótermeben és online is.

    3100 Ft

4 vélemény / értékelés 5.0

Meseszép ajtókat kaptunk. Nagyon köszönjük! Jó szívvel ajánlom.. Korrekt, precíz, tökéletes munka.

Eva Garai
2 éve

Javítás, restaurálás, egyedi bútorkészítés reális áron. Kérjen ajánlatot még ma! 1957 Óta. Egyedi Bútorok. Antikvitás. Egyedi Igények Szerint. Házhozszállítás. Megbízhatóság.

    3700 Ft

7 vélemény / értékelés 4.6

Nagyjából fél órát késtek, mert a gps-be 9 helyett 19es házszámot írt az úr" és emiatt a belvárosban kötöttek ki (?). A kiszállítás napjáig 4x hívtak fel, hogy újra és újra elmondjam a címeket(kerület, utca, házszám), de amikor késtek, én hívtam fel őket többször, mire sikerült elnavigálnom őket.

Rendelj kika konyhaösszeszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy bútorasztalos kika konyha összeszerelés közben Zalaegerszegen

KIKA konyha összeszerelés: milyen árak vannak Zalaegerszegen?

Zalaegerszegen a kika konyha összeszerelés átlagos díja 1900 - 3600 Ft/óra. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Bútorasztalosok - mi alapján választhatunk Zalaegerszegen?

Nézd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők visszajelzéseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok bútorasztalost Zalaegerszegen?

Most 25 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést KIKA KONYHA ÖSSZESZERELÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatunk bútorasztalost?

Megéri egy Qjob-on megtalálható bútorasztalost hívnod ha erre van szükséged: kika konyha összeszerelés.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó bútorasztalos?

Egy megbízható bútorasztalos pontos árajánlatot tesz általában, bármikor kész egyeztetni és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember kiválasztása előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Milyen feladatok tartoznak ehhez: kika konyha összeszerelés?

A kika konyha összeszerelés és mindegyik részfeladata ide tartozhat. Egy bútorasztalost bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.