Koax kábel bekötése Zalaegerszegen. Forduljon hozzánk bizalommal!

Kérjen személyre szabott ajánlatot villanyszerelő szolgáltatásainkra még ma!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb Koax kábel bekötése Zalaegerszegen a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Koax kábel bekötése Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan csináld? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és elérhető szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

9 villanyszerelő most online

Sandor

Sandor

Sok tapasztalatom van

Peter

Peter

Ma is elvállalom.

Janos

Janos

Mennyibe kerül a koax kábel bekötése Zalaegerszegen?

500 - 900 Ft/m

A legjobb villanyszerelők Zalaegerszegen!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Péter M.
Péter M. 8904 Zalaegerszeg Online

Üdv Péter vagyok, villanyszerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Fő profilunk: bojler, mosó-, mosogatógépek, tűzhelyek bekötése, lámpa felszerelése, mérőhely műszaki felülvizsgálat.

Szolgáltatások / Árak:

  • Szigetelt vezeték elhelyezése 100 – 150 Ft/db
  • Szerelvényezés: 100000 Ft-tól 1000000 Ft-ig /kiállás
  • Elektromos kapu telepítése : 60000 Ft /darab

Kiszállási díjaink: 7:00 - től ,-16:00 - ig. óra között .

  • Koax kábel bekötése

    5200 Ft

4 vélemény / értékelés 4.5

Elégedettek voltunk.

Kelemen
3 éve

A megoldások embere vagyok. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: új hálózat kiépítése, éjszakai nappali áramváltó relé beépítése, társasházi villanyszerelő munkák elvégzése (akár szerződéssel). hosszútávra.

Villanyszerelési és hálózatépítési árak:

  • Villanyszerelés: 4000 Ft-tól 6000 Ft-ig
  • Bojler bekötése: 5000 Ft-tól 15000 Ft-ig /darab
  • Mérőhely szabványosítás: 150000 Ft-tól 280000 Ft-ig /darab

Üdv, Richárd

    5800 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Köszönjük a villám segítséget. Maximálisan elégedett vagyok, gyors, korrekt szaki.

Zoltán
3 éve

Üdvözlöm! Fő profilunk: kaputelefonok javítása, karbantartása, villanyóra áthelyezés, áramkör átalakítás. konektort vagy kapcsoló áthelyezés.

  • Villanysütő bekötés 13.000 – 15.000 Ft
  • Villanytűzhely bekötése: 15000 Ft /darab
  • Bojler szerelés: 10000 Ft /darab

Hétfőtől - Péntekig 8:00 - től ,-15:00 - ig.

    4600 Ft

5 vélemény / értékelés 4.4

Meg voltam elégedve.

Jakab
2 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő koax kábel bekötése Zalaegerszegen

Gyakori kérdés

Koax kábel bekötése: milyen árak vannak Zalaegerszegen?

Zalaegerszegen a koax kábel bekötése átlagára 400 - 800 Ft/m. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találok igazi véleményeket?

Zalaegerszegen a koax kábel bekötése szolgáltatáshoz már 29 értékelést kaptunk és értékeltünk. Minden magas minősítésű szakemberről megtalálható már vélemény a portálunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Zalaegerszegen?

Most 20 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetek villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt megbíznod amennyiben erre van szükséged: koax kábel bekötése.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi villanyszerelő?

Egy megbízható villanyszerelő pontos árajánlatot tesz általában, bármikor kész egyeztetni és a munkával időben végez. A szakember kiválasztása előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Miben lehetnek segítségedre: villanyszerelők?

Például koax kábel bekötése vagy bármilyen hasonló feladat esetén tud segíteni egy villanyszerelő. Jelenleg 22-n várják, hogy segíthessenek. Csak hozd létre a feladatot és válassz közülük!