Minőségi konnektor csere Zalaegerszeg. Tapasztalt szakemberekkel és minőségi anyagokkal!

Válassza profi villanyszerelőinket, és élvezze a minőségi szolgáltatást kedvező áron!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb Konnektor csere Zalaegerszegen a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Konnektor csere Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan vágj bele? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és elérhető szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

6 villanyszerelő most online

Attila

Attila

Érdekel.

Sandor

Sandor

Sok tapasztalatom van

Csaba

Csaba

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a konnektor csere Zalaegerszegen?

1300 - 2400 Ft

A legjobb villanyszerelők Zalaegerszegen!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Csaba K.
Csaba K. 8904 Zalaegerszeg Online

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: szerelvények, lámpatestek, biztosítéktáblák javítása cseréje, vezérelt fogyasztásmérő beépítés (éjszakai áram), átalakítás.

Milyen villanyszerelő árak:

  • Lakás komplett elektromos alapszerelése: 6.900 Ft/szerelvénytől
  • Villanytűzhely bekötése: 13000 Ft
  • Teljesítménybővítés: 100000 Ft-tól 150000 Ft-ig /egység

Hétfőtől-péntekig 8.00 - 17.00 óra telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

  • Konnektor csere

    4600 Ft

10 vélemény / értékelés 4.3

Elégedett voltam.

Imre
3 éve
Attila S.
Attila S. 8900 Zalaegerszeg Online

Attila, erős és gyenge áramú villanyszerelő vagyok. Villanyszerelési munkáim: műszaki ellenőrzési tevékenységek, társasház lépcsőház kamera rendszer szerelés telepítés, társasházi villanyszerelő munkák elvégzése (akár szerződéssel). hosszútávra.

Lakás és családi ház villanyszerelés árak 2022-ben:

  • Régi neon világítótestek ledesre átszerelése: 2000 Ft-tól 5000 Ft-ig
  • Túlfeszültség védelem: 30000 Ft-tól 250000 Ft-ig /darab
  • Villanybojler, elektromos vízmelegítő bekötés: 8000 Ft /darab

Üdv, Attila

    7500 Ft

9 vélemény / értékelés 4.1

Kelemen
3 éve

Sándor vagyok. Villanyszerelési munkáim: biztosítékcsere, lámpa felszerelése, kisebb munkákat is vállalok. hibaelhárítás, lámpa vagy konektort csere.

Nívósan és megfizethető áron:

  • Általános villanyszerelési felújítás munkadíj villanyszerelés: 8500 – 22000 Ft/nm
  • Elektromos hálózat felújítás: 4500 Ft-tól 7500 Ft-ig /kiállás
  • Lámpa felszerelése: 6000 Ft-tól 9000 Ft-ig /darab

Kérem adják meg az elérhetőségüket, főleg ha sürgős esetről van szó!

    4900 Ft

Sándor H. - Konnektor csere Zalaegerszegen - 1

6 vélemény / értékelés 4.6

Másoknak is ajánlom. Nagyon elégedett vagyok a szakember munkájával.

Marcel
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő konnektor csere Zalaegerszegen

Népszerű kérdés

Konnektor csere: milyen árak vannak Zalaegerszegen?

Zalaegerszegen a konnektor csere átlagára 1200 - 2300 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - hogyan válasszunk Zalaegerszegen?

Találd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok villanyszerelőt Zalaegerszegen?

Jelenleg 24 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatunk villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt hívnod ha a következőre van szükséged: konnektor csere.

Népszerű kérdés

Mikor van szükséged a következőre: villanyszerelő?

Ha profi villanyszerelő segítségére van szükséged, akkor a Qjob-értékelések segítenek a megfelelő választásban. A konnektor csere és az ezzel kapcsolatos feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ehhez: konnektor csere?

A konnektor csere és összes részfeladata ide tartozhat. Egy villanyszerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.