Kürt relé bekötése Zalaegerszegen tapasztalt szakemberekkel!

Engedje, hogy szakértő villanyszerelőink gondoskodjanak az Ön otthonának elektromos hálózatáról, és élvezze a biztonságot és a stabilitást!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb Kürt relé bekötése Zalaegerszegen a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Kürt relé bekötése Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj bele? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és elérhető szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

8 villanyszerelő most online

Sandor

Sandor

Sok tapasztalatom van

Tamas

Tamas

Ma is elvállalom.

Bela

Bela

Mennyibe kerül a kürt relé bekötése Zalaegerszegen?

5800 - 10800 Ft

A legjobb villanyszerelők Zalaegerszegen!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Tibor C.
Tibor C. 8900 Zalaegerszeg Online

Tibor, erős és gyenge áramú villanyszerelő vagyok. Főbb szolgáltatásaink: fogyasztásmérők kialakítása, korszerűsítése, áthelyezése, ipari csatlakozók beépítése, új lakások teljes villamos kivitelezése (elsősorban max. 6 lakásig).

Korrekt villanyszerelési árak:

  • Elektromos tűzhely, vagy sütő beüzemelése: 15000 Ft
  • Bojler bekötése: 5000 Ft-tól 15000 Ft-ig /darab
  • Lakás átalakítás: 5.000 Ft/szerelvénytől

Bármilyen kisebb munkát elvállalok!

  • Kürt relé bekötése

    5200 Ft

7 vélemény / értékelés 4.2

Nagyon elégedett voltam.

Leó
3 éve
Gábor K.
Gábor K. 8904 Zalaegerszeg Online

Zalaegerszeg dolgozom, megyében is! Villanyszerelési munkáim: társasházi problémák gyors elhárítása, vezetékes otthoni hálózat kiépítése, tetőtartó csere..

Nívósan és megfizethető áron:

  • Beépített villanytűzhely bekötés 13.000 – 15.000 Ft
  • Falikar, falilámpa felszerelése, cseréje : 3000 Ft /darab
  • Villanyszerelés falon kívül, kábelcsatornában: 2.000 Ft/m

Üdv, Gábor

    4700 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Mindenkinek ajánlom. Minden szuper volt, 7* . Köszönöm szépen.

Kedves érdeklődő! Fő profilunk: villanyszerelés, elektromos hibaelhárítás, hibakeresés, javítás, kisebb villanyszerelési munkák, kismegszakítók cseréje, hibás, tűzveszélyes kötések újrakötése, javítása, hibaelhárítása.

Korrekt árak:

  • Munkadíj a villamos terv alapján 1 db - 350.000 Ft
  • Fi relé beépítése: 15000 Ft-tól 20000 Ft-ig /darab
  • Kismegszakító cseréje: 3.000 Ft /darab

Telefonos segítségnyújtás nem áll módunkban!

    4000 Ft

6 vélemény / értékelés 4.1

Másnak is ajánlom. Nagyon meg voltam elégedve.

Rezső
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő kürt relé bekötése Zalaegerszegen

Népszerű kérdés

Kürt relé bekötése: mennyi az ára Zalaegerszegen?

Zalaegerszegen a kürt relé bekötése átlagára 5000 - 9500 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok valós véleményeket?

Zalaegerszegen a kürt relé bekötése szolgáltatáshoz már 38 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Minden magas minősítésű szakemberről elérhető már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok villanyszerelőt Zalaegerszegen?

Ebben a pillanatban 29 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt hívnod ha erre van szükséged: kürt relé bekötése.

Népszerű kérdés

Hogyan dolgozik egy jó villanyszerelő?

Egy jó villanyszerelő pontos árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és a feladattal időben végez. A szakember-választás előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő munkájába beletartozik a kürt relé bekötése és az összes hasonló jellegű feladat. Platformunkon sok szakember van, aki kész elvégezni a meghirdetett feladatot.