Minőségi lakás tervezés Zalaegerszegen. Tapasztalt szakemberekkel és minőségi anyagokkal!

Belsőépítészt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj belsőépítész szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb kertészeket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 41 belsőépítész közül, 600-1200 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Zalaegerszegen bérelj fel a legjobb szakembereket a lakás tervezés! Először keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan láss neki? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és a Zalaegerszegen környékén elérhető szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

6 belsőépítész most online

Attila

Attila

Sok tapasztalatom van

Miklós

Miklós

Ma is elvallalom.

Frigyes

Frigyes

Mennyibe kerül a lakás tervezés Zalaegerszegen?

600 - 1200 Ft/nm

A legjobb kertészek Zalaegerszegen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező belsőépítészt!

János H.
János H. 8904 Zalaegerszeg Online

Magyar okosotthon rendszerek tervezése, magyar gyártóktól

  • Lakás tervezés

    5300 Ft

7 vélemény / értékelés 4.8

Korrekt, gyors és jó az eredmény. Ne várd a hívásukat, csörögj te.

Víz-, fűtés-, légtechnika-, légkondicionáló rendszerek kivitelezése, korszerűsítése. Teljeskörű gépészeti kivitelezés a tervezéstől egészen a rendszerek beüzemelésig. Tervezés.

    8800 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Bejelentkezés nélkül egyből fogadtak, sajnos az ügyfélkezelés és a kedvesség nem az erősségük...

Zsolt K.
Zsolt K. 8904 Zalaegerszeg Online

Lakás vagy irodabútor? Mindenben profik vagyunk! Rövid határidővel, 20+ éves tapasztalatunkkal az ügyfél vágyai alapján tudunk értéket teremteni. Tervezésben, kivitelezésben és projektmenedzsmentben is. Mindenben, ami bútor és design! A tervezéstől a gyártáson át a beépítésig! Közületeknek is!

    6800 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Megbízható pontos évek óta ott csináltatom

Terveztess és építess egy megbízható és kiváló minőségű fűtésrendszert otthonodban. Hőszivattyús csomagok. Hővisszanyerős szellőztető rendszer kiváló minőségben családi házába vagy...

    3600 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Gyors, precíz és profi munka. Csak ajánlani tudom!

Több mint 5 éve foglalkozom ingatlanok lakberendezésével, és a teljes körű felújításának menedzselésével. Egy átlagos felújítás során is segítek a megfelelő anyagok kiválasztásában, a felújítási projekt teljes körű menedzselésében. Leginkább befektetési celú ingatlanokkal foglalkozom, költséghatékony, mégis szép megoldásokat javasolok. Többnyire már kialakult alvállalkozói csapattal dolgozom együtt. Ha nem szeretne bajlódni a szakmunkások keresgélésével, vagy vannak rossz tapasztalatai, akkor szívesen segítek. (kapacitás függvényében). Leginkább olyan ingatlanok felújítását vállalom, ahol nem élnek életvitelszerűen, vagy legalábbis a felújítás idejére hajlandóak kiköltözni a lakásból/házból. Várom megtisztelő keresését.

    4800 Ft

7 vélemény / értékelés 4.9

Hibátlan volt minden

Rendeld meg belsőépítész szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy belsőépítész lakás tervezés közben Zalaegerszegen

Népszerű kérdés

Lakás tervezés: milyen árak vannak Zalaegerszegen?

Zalaegerszegen a lakás tervezés átlagos díja 600 - 1200 Ft/nm. A feladat megosztásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - ezután pedig megvitatásra kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok megbízható értékeléseket?

Zalaegerszegen a lakás tervezés szolgáltatáshoz már 30 értékelést kaptunk és értékeltünk. Mindegyik magas minősítésű szakemberről megtalálható már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek belsőépítészt Zalaegerszegen?

Ebben a pillanatban 23 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést LAKÁS TERVEZÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetünk belsőépítészt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált belsőépítészt megbíznod amennyiben a következőre van szükséged: lakás tervezés.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó belsőépítész?

Egy megbízható belsőépítész pontos árajánlatot tesz általában, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a feladattal időben végez. A szakember kiválasztása előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Milyen feladatok, szolgáltatások tartoznak ehhez: lakás tervezés?

A lakás tervezés és mindegyik részfeladata ide sorolható. Egy belsőépítészt bátran megbízhatsz vele.