Orosz szauna építése Zalaegerszeg területén!

Szaunaépítőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj szaunaépítő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb szaunépítőket a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 35 szaunaépítő közül, 3600-6800 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Zalaegerszegen bérelj fel a legjobb szakembereket a orosz szauna építése! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan csináld? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és a Zalaegerszegen közelében dolgozó szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

5 szaunaépítő most online

Andor

Andor

Ma is elvallalom.

Miklós

Miklós

Laszló

Laszló

A környeken vagyok.

Mennyibe kerül az orosz szauna építése Zalaegerszegen?

3600 - 6800 Ft/nm

Átlagos árak 2024. január 8-től

A legjobb szaunaépítőok Zalaegerszegen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szaunaépítőt!

Belsőépítészeti tervezéssel, kivitelezéssel foglalkozom 2011 óta. Iparművész végzettségemnek köszönhetően számos luxus üzlet tervezése és kivitelezése fűződik nevemhez. (SEIKO, TAG Heuer stb.) Családi házat is terveztem mediterrán hangulatban, mely Csömörön lett felépítve. Általában az extrém nehéz megbízások találnak meg. Családiház kulcsrakészen, Homlokzat Szigetelés, Festés, Családi ház akár 390.000 Ft/nm, Garázs alap szakszerűen, Fém lépcsők készítése

  • Orosz szauna építése

    10300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.7

Tökéletes

Burkolás-Lakásfelújítás és minden amire önnek és lakásának szüksége van! Tető szerkezetek, szigetelések, fóliázások, sérült esetleg új cserepek cseréje, tetőmosás, , Gipszkartonozás Dryvitolás Hideg meleg burkolás ajtó ablak berakása teraszok készítése STB.. anyag beszerzésben tudunk segíteni referencia munkát ha kell tudunk mutatni egyaránt a helyszínre 1 órán belül ki mennek a kollégáim és fel mérik a munka költségét további információ telefonon bármikor Szolgáltatásaink: Infraszauna építés jó áron, Homlokzat Szigetelés, Festés, 10 év garancia, verhetetlen ár, házak külső szigetelése, Mesés Családi Házak Építése

    11900 Ft

Pontosan a megbeszéltek szerint jöttek, tiszta környezetet hagytak maguk után. Jóval olcsóbban dolgoztak, mint amilyen ajánlatot más üvegesektől kaptunk.

Cégfilozófiánk alappillérei a precizitás, a megbízhatóság és a folyamatos szakmai fejlődés. Elsősorban családi és kisebb társasházak generál kivitelezésével foglalkozunk, de szakmai referenciánkban számos egyéb projekt is szerepel az ország határain belül és Európa szerte is. Tapasztalt munkatársaink és szakképzett alvállalkozóinknak köszönhetjük, hogy megbízásainkat pontos határidővel, zökkenőmentesen tudjuk teljesíteni. A munkavégzés a magas színvonalú szolgáltatásaink mellett az ügyfél-központú kommunikációra is nagy figyelmet fordítunk és a hagyományos kivitelezés mellett igyekszünk a különleges igényeknek is maximálisan eleget tenni. Fő profilunk: Családiház generálkivitelezés, Palatető bontás, fal bontás, Több, mint 21 éves Tapasztalat, Hőszigetelő panelek, Ajtójavítás, ablakjavítás

    12000 Ft

3 vélemény / értékelés 4.8

Szép munka rövid határidővel és korrekt áron. 👌🏻

Márk S.
Márk S. 8900 Zalaegerszeg Online

Bármilyen régi műanyag vagy fa ablakot felújítunk. Szigetelünk, javítunk, utólag thermo üvegezünk. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Faházak gyártása és felépítése, Galériák tervezése, gyártása, 17+ év szakmai tapasztalat, Lépcső Készítés Betonból, Galériák kivitelezése fémből

    8500 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

Gyorsak, ügyesek.

Gábor R.
Gábor R. 8904 Zalaegerszeg Online

Előnyök: nagy fesztáv, rövid építési idő, több hasznos terület, költséghatékony megoldás. Szeglemezes tetők kivitelezése Pest megye területén már 2 nap alatt. Kérje ajánlatunkat. Szolgáltatások: Szeglemezes tetőszerkezet, Cellulóz szigetelés. Amiket vállalok: Hangszigetelés hatékonyan, Zsaluzat bérlés és beépítés, Építkezés kezdése 9 hét alatt, Infraszauna Akció, Családi Ház Felújítása

    7000 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

a legjobb!

Előregedett, vagy beázik? Lehet az társasház, ipari épület és családi ház. Mi megoldjuk. Ne várja meg a következő esőt, bizza szekemberre a szigetelést. Kérjen ajánlatot! Kiemelkedő szakmai tudás. Gyors kivitelezés. Legújabb technológiákkal. Személyre szabott ajánlat. Főbb szolgáltatásaink: Thermowood teraszburkolat, Belső Hangszigetelés, Most akár 30%-ot spórolhat, Hőszigetelő panelek, Vegyes és fatüzelésű kályhák

    11800 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

Hoffmann úr vállalta költözés előtt a házunkban az összes szoba újra festését, apróbb felújításokat (plafonon díszcsík kiegészítés, gipsz munkák). Bár sok munka volt, és felmerültek kisebb-nagyobb kihívások, így is végzett a megígért időben, ami nagy öröm, mert így időben tudunk mi is költözni! Munkája igényes, nagyon szép, abszolút elégedettek vagyunk az eredménnyel. Az se mellékes, hogy végig kedves volt, segítőkész és pontos. Örülök, hogy ilyen megbízható szakembert találtunk!

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi ?

Rendeld meg szaunaépítő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy szaunaépítő orosz szauna építése közben Zalaegerszegen

Kérdések és válaszok

Népszerű kérdés

Orosz szauna építése: mennyi az ára Zalaegerszegen?

Zalaegerszegen az orosz szauna építése átlagos díja 2200 - 4200 Ft/nm. A feladat létrehozásakor megszabhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - majd pedig megbeszélésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Olvas

Gyakori kérdés

Szaunaépítőok - mi alapján választhatunk Zalaegerszegen?

Zalaegerszegen az orosz szauna építése szolgáltatáshoz már 30 véleményt kaptunk és értékeltünk. Mindegyik kiemelkedő minősítésű specialistáról megtalálható már vélemény a portálunkon!

Olvas

Hogyan találhatok szaunaépítőt Zalaegerszegen?

Ebben a pillanatban 23 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést OROSZ SZAUNA ÉPÍTÉSE szolgáltatásra.

Olvas

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok szaunaépítőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált szaunaépítőt megbíznod amennyiben a következőre van szükséged: orosz szauna építése.

Olvas

Milyen munkákhoz kértheted egy profi szaunaépítő segítségét?

Egy jó szaunaépítő az orosz szauna építése mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Olvas

Mire számíthatsz, amikor szaunaépítőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!

Olvas