Minőségi panel erkély felújítás Zalaegerszegen. Tapasztalt szakemberekkel és minőségi anyagokkal!

Generálkivitelezőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj generálkivitelező szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb generálkivitelezőket a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 31 generálkivitelező közül, 46200-86600 Ft/db áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Zalaegerszegen bérelj fel a legjobb szakembereket a panel erkély felújítás! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan kezdd el? Oszd meg velünk a megoldandó gondot és a Zalaegerszegen környezetében dolgozó szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

5 generálkivitelező most online

Janos

Janos

A környeken vagyok.

Peter

Peter

Ingyenes kiszallas.

Richard

Richard

erdekel.

Mennyibe kerül a panel erkély felújítás Zalaegerszegen?

46200 - 86600 Ft/db

A legjobb generálkivitelezők Zalaegerszegen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező generálkivitelezőt!

Csaba K.
Csaba K. 8900 Zalaegerszeg Online

Műemlék jellegű budapesti társasházi nyílászárók cseréje, annak tökéletes másolata. Budapesti polgári lakásokhoz új fa ablakok, bejárati ajtók gyártása modern kinézetben. Polgári lakás nyílászárók. Új fa ablak, ajtó, kapu. Bérház fa bejárati kapuk. Szolgáltatásaink: Fürdőszoba festés; Falfestés szivaccsal; Radiátorcső festés. 10x Napos Határidő

  • Panel erkély felújítás

    3200 Ft

6 vélemény / értékelés 4.9

Csöpögő és szerintem [fél]hulla bojlerem cseréjét kértem és az Urak gyorsan és minden felmerülő probléma gyors megoldásával végezték el a munkát, a fontos lehetőségekre felhívták a figyelmemet ... köszönöm Uraim :)

Tamás S.
Tamás S. 8900 Zalaegerszeg Online

10 éves tapasztalattal vállaljuk lakások, családi házak, nyaralók teljes körű felújítását. Előre... Fő profilunk: Laminált padló felszedése; Belső vakolás; Erkély felújítás. Teljeskörű felújítás

    4700 Ft

2 vélemény / értékelés 4.7

Precizek,pontosak,minöségi munkát végeztek korrekt áron. Mindig lehet rájuk számítani. Ajánlani tudom mindenkinek .

Ádám T.
Ádám T. 8904 Zalaegerszeg Online

Vállaljuk lakások, házak és üzlethelyiségek átalakítását, teljes körű felújítását! Az építészeti-, látványtervezéstől kezdve a kulcsrakész átadásig számíthat ránk! Profi lakásfelújítás. Feladatok amiket vállalok: Vinyl padló lerakása; Gipszkartonozás tetőtérben; Beton festés. Teljeskörű kivitelezés

    4200 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Rövid telefonos egyeztetés után, másnap kicserélték a bojlert. Nem voltak rejtett költségek, csak ajánlani tudom őket!

Tekintse meg valós referenciáinkat és kérjen egyedi ajánlatunkat még ma! Válassza a Fisbro-t és újítsa fel lakását kiváló szakképzettségű, megbízható csapattal. Nincs előleg fizetés. Garancia a munkáinkra. Ingyenes árajánlat. Napi kapcsolattartás. Ingyenes felmérés. Fő profilunk: Nyaraló felújítás; Tetőtér gipszkartonozás; Beton erkély felújítás. Lakásfelújítás és Házfelújítás

    2400 Ft

5 vélemény / értékelés 5.0

Nagyon nagy választék minden területen. Segítőkészek, barátságosak. Pontos, precíz rendelés felvétel.

Pál T.
Pál T. 8900 Zalaegerszeg Online

Elvégezzük a teljes generálkivitelezést, nem kell ezer szakembert hívogatnia. Rövid határidővel vállaljuk házak, lakások felújítását profi csapattal, kedvező árakon. Főbb szolgáltatásaink: Konyha felújítása; Fal vakolás; Csempe festés. Felújítás, generálkivitelezés

    3800 Ft

3 vélemény / értékelés 4.7

Tiszta rendezett segítőkész szeméjzet csak ajánlani tudom

Állványozás, betonozás, falazás, festés, gépi vakolás gipszkartonozás hőszigetelési munkák. Kulcsrakész házak. Generálkivitelezés. Ház- és lakásfelújítás. Házak szerkezetépítése. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Csempe felújítás; Glettelés előtti mélyalapozás; Beton festés. Teljes lakásfelújítás

    3100 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Nagyon korrekt, gyors, pontos munkát végeztek egy csöpögő Hajdu bojler cseréjét illetően, bátran ajánlom mindenkinek!

Rendeld meg generálkivitelező szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy generálkivitelező panel erkély felújítás közben Zalaegerszegen

Népszerű kérdés

Panel erkély felújítás: mennyibe kerül Zalaegerszegen?

Zalaegerszegen a panel erkély felújítás átlagos ára 4500 - 8400 Ft/óra. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - miután pedig megvitatásra kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek megbízható értékeléseket?

Nézd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők értékeléseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok generálkivitelezőt Zalaegerszegen?

Ebben a pillanatban 26 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést PANEL ERKÉLY FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok generálkivitelezőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált generálkivitelezőt hívnod amennyiben erre van szükséged: panel erkély felújítás.

Gyakori kérdés

Mikben kértheted egy profi generálkivitelező segítségét?

Egy jó generálkivitelező a panel erkély felújítás mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ide: panel erkély felújítás?

A panel erkély felújítás és mindegyik részfeladata ide tartozhat. Egy generálkivitelezőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.