Panel villanyszerelés Zalaegerszegen. Forduljon hozzánk bizalommal!

Kérjen személyre szabott ajánlatot villanyszerelő szolgáltatásainkra még ma!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb Panel villanyszerelés Zalaegerszegen a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Panel villanyszerelés Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és elérhető szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

8 villanyszerelő most online

Laszló

Laszló

Érdekel.

Miklós

Miklós

Sok tapasztalatom van

Bela

Bela

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a panel villanyszerelés Zalaegerszegen?

3900 - 7400 Ft/㎡

A legjobb villanyszerelők Zalaegerszegen!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Üdvözlöm! Fő profilunk: kaputelefonok javítása, karbantartása, villanyóra áthelyezés, áramkör átalakítás. konektort vagy kapcsoló áthelyezés.

Szolgáltatások / Árak:

  • Villanysütő bekötés 13.000 – 15.000 Ft
  • Villanytűzhely bekötése: 15000 Ft /darab
  • Bojler szerelés: 10000 Ft /darab

Hétfőtől - Péntekig 8:00 - től ,-15:00 - ig.

  • Panel villanyszerelés

    4600 Ft

5 vélemény / értékelés 4.4

Meg voltam elégedve.

Jakab
3 éve
János N.
János N. 8900 Zalaegerszeg Online

János vagyok, precíz, lelkiismeretes villanyszerelő. Amiket vállalok: elmű, émász, démász, eon, területeken regisztrált vállalkozás., társasház lépcsőház kamera rendszer szerelés telepítés, kismegszakítók cseréje, hibás, tűzveszélyes kötések újrakötése, javítása, hibaelhárítása.

Villanyszerelő árak:

  • Kismegszakító cseréje: 2490 Ft
  • Kismegszakító csere: 10000 Ft-tól 15000 Ft-ig
  • Kismegszakító csere: 15000 Ft-tól 20000 Ft-ig /darab

    3900 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Elégedett vagyok.

László
3 éve
Pál K.
Pál K. 8904 Zalaegerszeg Online

A megoldások embere vagyok. Fő profilunk: új mérőórák kialakítása, meglévő fogyasztásmérők áthelyezése új építésű családi házak komplett kivitelezése., elektromos kiselosztó szekrény kiépítése, régi elosztók újra kötése.

Villanyszerelési Árlista:

  • Biztosítéktábla cseréje vagy kiépítése 4 db kismegszakítóig: 24 000 Ft
  • Szerelvényezés: 100000 Ft-tól 1000000 Ft-ig /kiállás

Kiszállási díjaink: 9.00 - 19.00 óra között .

    3900 Ft

2 vélemény / értékelés 5.0

Viktor
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő panel villanyszerelés Zalaegerszegen

Gyakori kérdés

Panel villanyszerelés: mennyi a munkadíj Zalaegerszegen?

Zalaegerszegen a panel villanyszerelés átlagára 5500 - 10400 Ft/㎡. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - hogyan választhatunk Zalaegerszegen?

Találd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők véleményeit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Zalaegerszegen?

Ebben a pillanatban 26 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt keresned amennyiben a következőre van szükséged: panel villanyszerelés.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, amikor villanyszerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ehhez: panel villanyszerelés?

A panel villanyszerelés és összes részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy villanyszerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.