Világítás bekötése Zalaegerszegen a te elképzeléseid szerint!

Az otthona villanyszerelési problémái nem jelentenek többé problémát! Válassza szolgáltatásainkat, és élvezze az eredményt!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb Világítás bekötése Zalaegerszegen a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Világítás bekötése Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan állj neki? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és elérhető szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

7 villanyszerelő most online

Laszló

Laszló

Érdekel.

Laszló

Laszló

Sok tapasztalatom van

Laszló

Laszló

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a világítás bekötése Zalaegerszegen?

2600 - 4800 Ft/db

A legjobb villanyszerelők Zalaegerszegen!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

László vagyok, precíz, lelkiismeretes villanyszerelő. Fő profilunk: irodaházak, társasházak elektromos hálózatának karbantartása, ipari létesítmény karbantartás kmárom-esztergom megye, biztosíték cserék lakásokban, társasházakban.

Korrekt árak:

  • Panellakás átalakítás 8.800 Ft/szerelvénytől
  • Lakáselosztó bekötése: 20000 Ft
  • Villanyóra áthelyezés 3 fázis esetén: 91.000 Ft-tól

Árajánlatot csak személyes felmérés alapján tudunk adni.

  • Világítás bekötése

    5000 Ft

8 vélemény / értékelés 4.6

Jó munkát végzett.

Mór
3 éve

Üdvözlöm! Fő profilunk: kaputelefonok javítása, karbantartása, villanyóra áthelyezés, áramkör átalakítás. konektort vagy kapcsoló áthelyezés.

Szolgáltatások / Árak:

  • Villanysütő bekötés 13.000 – 15.000 Ft
  • Villanytűzhely bekötése: 15000 Ft /darab
  • Bojler szerelés: 10000 Ft /darab

Hétfőtől - Péntekig 8:00 - től ,-15:00 - ig.

    4600 Ft

5 vélemény / értékelés 4.4

Meg voltam elégedve.

Jakab
3 éve

Zalaegerszeg dolgozom, megyében is! Főbb szolgáltatásaink: zárlatveszély megszüntetés, fogyasztásmérő helyek szabványosítása, biztosítéktábla cseréje, korszerűsítése.

Villanyszerelés árak 2022:

  • Új villanyóra bekötése (elektromos mérőhely kialakítás): 80.000 Ft-tól
  • Kismegszakító cseréje: 1500 Ft /darab
  • Lakás átvezetékelése: 6000 Ft-tól 9000 Ft-ig /㎡

Kérem, hogy abban az esetben keressen minket ajánlatkérésével amennyiben az illeszkedik a fő profilunkban szereplő tevékenységi körök valamelyikébe.

    4200 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Mindenkinek ajánlom. Gyors, precíz, korrekt szakember. Köszönöm.

Csaba
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő világítás bekötése Zalaegerszegen

Népszerű kérdés

Világítás bekötése: mennyibe kerül Zalaegerszegen?

Zalaegerszegen a világítás bekötése átlagára 1900 - 3600 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol keressek valódi véleményeket?

Zalaegerszegen a világítás bekötése szolgáltatáshoz már 27 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Minden kiemelkedő minősítésű szakemberről megtekinthető már vélemény a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Zalaegerszegen?

Ebben a pillanatban 20 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt hívnod akkor, ha erre van szükséged: világítás bekötése.

Népszerű kérdés

Hogyan dolgozik a villanyszerelő?

Egy jó villanyszerelő részletes árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és betartja a megbeszélt határidőt. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Milyen munkákkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő foglalkozási körébe beletartozik a világítás bekötése és az összes hasonló jellegű feladat. Platformunkon nagyon sok szakember van, aki kész elvégezni a meghirdetett feladatot.