Villanyóra szekrény elhelyezése Zalaegerszeg szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Válassza profi villanyszerelőinket, és élvezze a minőségi szolgáltatást kedvező áron!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb Villanyóra szekrény elhelyezése Zalaegerszegen a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Villanyóra szekrény elhelyezése Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj hozzá? Oszd meg velünk a megoldandó gondot és elérhető szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

8 villanyszerelő most online

Laszló

Laszló

Ingyenes kiszállás.

Bela

Bela

Érdekel.

Ferenc

Ferenc

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a villanyóra szekrény elhelyezése Zalaegerszegen?

63200 - 118500 Ft

A legjobb villanyszerelők Zalaegerszegen!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Péter G.
Péter G. 8900 Zalaegerszeg Online

Péter, erős és gyenge áramú villanyszerelő vagyok. Amiket vállalok: erős és gyengeáramú rendszerek karbantartása, új és felújítás alatt álló épületek, lakóházak teljes körű villamossági kivitelezését elvégezzük., lakások, családi házak villamos hálózatának javítása, létrehozása.

Villanyszerelő árak:

  • Horonyvésés betonba 1 fm - 20.000 Ft
  • Túlfeszültség védelem beépítése 3 fázis (4 pólus, B-C típus): 78.000 Ft-tól
  • Alapszerelés: 11000 Ft-tól 16000 Ft-ig /㎡

Hétfőtől-péntekig 9.00 - 16.00 óra telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

  • Villanyóra szekrény elhelyezése

    5100 Ft

6 vélemény / értékelés 4.0

Elégedett voltam.

Károly
2 éve

Üdvözlöm a profilomon. Főbb szolgáltatásaink: földelés, erősáramú berendezések felülvizsgálata, kiégett vezetékek, eloszótáblák javítása.

Villanyszerelés árak 2022:

  • Teljesítménybővítés 3 fázis esetén: 22.200 Ft-tól
  • Elektromos sütő bekötése: 13000 Ft
  • Teljesítménybővítés 1 fázis esetén: 20.000 Ft-tól

Kiszállási díjaink: 9.00 - 18.00 óra között .

    3800 Ft

Richárd B. - Villanyóra szekrény elhelyezése Zalaegerszegen - 1
Richárd B. - Villanyóra szekrény elhelyezése Zalaegerszegen - 2
Richárd B. - Villanyóra szekrény elhelyezése Zalaegerszegen - 3
Richárd B. - Villanyóra szekrény elhelyezése Zalaegerszegen - 4

8 vélemény / értékelés 4.7

Maximálisan elégedett voltam. Nagyon flott mint minden.

Ferenc
3 éve

Zalaegerszeg dolgozom, megyében is! Amiket vállalok: villanyszerelési karbantartó munkák, villanytűzhely bekötés garanciávallakásszerviz- karnisok, polcok, képek felfúrása, gyors-szolgálat 0-24.

Villanyszerelés fix árakkal:

  • Mérőhely kialakítása / áthelyezése 3 fázisú villanyóra esetén: 120.000 Ft-tól
  • Lámpa csere vagy új lámpa felszerelése : 4000 Ft /darab
  • Fi relé beépítése: 12500 Ft /darab

Rokkant betegek, nyugdíjasok és egyedül gyereket nevelő anyák 17% kedvezményben részesülnek!

    4600 Ft

8 vélemény / értékelés 4.8

Csak ajánlani tudom!!!!! Szuper, fantasztikus, nagyon korrekt szakember. Még a végén fényképeket és videót is készített a hibás alkatrészekről.

Ernő
2 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő villanyóra szekrény elhelyezése Zalaegerszegen

Villanyóra szekrény elhelyezése: mennyi a munkadíj Zalaegerszegen?

Zalaegerszegen a villanyóra szekrény elhelyezése átlagára 64900 - 121700 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek valódi véleményeket?

Zalaegerszegen a villanyóra szekrény elhelyezése szolgáltatáshoz már 22 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Minden magas minősítésű specialistáról elérhető már értékelés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Zalaegerszegen?

Ebben a pillanatban 16 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mihez kértheted egy profi villanyszerelő segítségét?

Egy profi villanyszerelő a villanyóra szekrény elhelyezése mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Népszerű kérdés

Mire számíts, hogyha villanyszerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladatai közé sorolható a villanyóra szekrény elhelyezése és az összes hasonló jellegű feladat. A Qjob-on rengeteg tapasztalt szakember közül válogathatsz.