Bosch mosógép szervíz szolgáltatásra van szükséged Zalaegerszegen és környékén?

Mosógép Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj mosógép szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 9 mosógép szerelő közül! Korrekt bosch mosógép szervíz árak: 6500-12200 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Zalaegerszegen! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan állj neki? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és a Zalaegerszegen közelében található szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

1 mosógép szerelő most online

Attila

Attila

Еrdekel.

László

László

Sok tapasztalatom van

József

József

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a bosch mosógép szervíz Zalaegerszegen?

6500 - 12200 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb mosógép szerelők Zalaegerszegen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező mosógép szerelőt!

Zsolt K.
Zsolt K. 8900 Zalaegerszeg Online

Üdvözlöm a profilomon. Ha megbeszéltünk egy időpontot, oda is érek akkorra. Mindenki hibázik, és minden meghibásodhat. A legtöbb szerelő/kivitelező "kapugaranciája" helyett viszont tényleg minél előbb igyekszem vissza menni és orvosolni a hibát. Nem csak a munka elvégzéséig/kifizetéséig, de utána is könnyen elérsz, ha szükséges. Az elvégzett munkáról kapsz számlát és munkalapot.

  • Bosch mosógép szervíz

    3600 Ft

4 vélemény / értékelés 5.0

Nagyon kedves, gyors kiszolgálás. Ajánlom mindenkinek!! :)

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Garanciával, teljes ügyintézéssel akár 30 perc alatt.

    5500 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Honor 8X telefonhoz mentem mikrofont cserélni, mert sokszor halkan hallottak a másik oldalon. Miután többet beszéltünk a problémáról, megpróbálta hogy kipucolja nekem. Megspórolt nekem 10.000 Forintot a segítségével. Köszönöm szépen mégegyszer!

Kedves érdeklődő! Klímaszerelés, telepítés, karbantartás.

    4200 Ft

10 vélemény / értékelés 5.0

Gyorsak, segítőkészek, profik! Mindig megmentették az “életemet”, még akkor is, mikor a telefonom teljesen meghalt egy nyaralásom alatt (legalábbis az hittem), de a fiúk 10 percen belül minden problémámat megoldották!🤗 Legyen akàr szó szervizelésről vagy a kiegészítők minőségéről, választékáról, maximálisan meg vagyok elégedve! A nyári hőségben hideg üditővel, most pedig egy kávéval kínáltak, míg fóliàzták az iPhoneom. Kell ennél több?😊 Mindenkinek ajánlom őket!

Géza M.
Géza M. 8900 Zalaegerszeg Online

Tisztelt megrendelők! Válassz okosan háztartási gép szerelő szakembert! Háztartási kis és nagy gépek szervízelése. Ingyenes ajánlatkérés. Valós értékelések. . Írásban vagy telefonon. .

    5300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Kedvesek, ötletesek , csinosak!

Ferenc D.
Ferenc D. 8904 Zalaegerszeg Online

A megoldások embere vagyok. Sokéves tapasztalat, teljeskörű, gyors szolgáltatás, biztos eredmény. Hívjon bizalommal! Mi megoldjuk a problémát rövid időn belül, garanciával. Kedvező áron. Korrekt ár gyors munka. Országosan. Ingyenes kiszállás. Hajdú bojlerek.

    4600 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon kedves, segítőkész! Akánlom

Rendelj mosógép szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy mosógép szerelő bosch mosógép szervíz közben Zalaegerszegen

Népszerű kérdés

Bosch mosógép szervíz: mennyi az ára Zalaegerszegen?

Zalaegerszegen a bosch mosógép szervíz átlagos ára 4000 - 7500 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - ezután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Mosógép Szerelők - hogyan válasszunk Zalaegerszegen?

Találd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek visszajelzéseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok mosógép szerelőt Zalaegerszegen?

Ebben a pillanatban 7 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést LAMBDASZONDA TISZTÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk mosógép szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható autószerelőt megbíznod amennyiben a következőre van szükséged: lambdaszonda tisztítás.

Gyakori kérdés

Mihez kérhetjük egy profi mosógép szerelő segítségét?

Egy profi autószerelő a lambdaszonda tisztítás mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ehhez: bosch mosógép szervíz?

A lambdaszonda tisztítás és összes részfeladata ide sorolható. Egy autószerelőt nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.