Gáztűzhely üzembe helyezés: erre van szükséged Zalaegerszegen és környékén?

Gázszerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj gázszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 8 gázszerelő közül! Korrekt gáztűzhely üzembe helyezés árak — 3900-7400 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Zalaegerszegen! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj bele? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és a Zalaegerszegen közelében dolgozó szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

1 gázszerelő most online

Peter

Peter

Еrdekel.

Peter

Peter

Sok tapasztalatom van

Gyula

Gyula

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a gáztűzhely üzembe helyezés Zalaegerszegen?

3900 - 7400 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb gázszerelők Zalaegerszegen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező gázszerelőt!

Tamás I.
Tamás I. 8904 Zalaegerszeg Online

Tamás vagyok. Hívására szerelőnk válaszol, hogy pontosan fel tudja mérni a problémát. Keresse bátran! Több mint 20 év szakmai tapasztalattal javítjuk főzőlapját országosan.

  • Gáztűzhely üzembe helyezés

    3300 Ft

7 vélemény / értékelés 4.6

Másodszor várjuk hiába az szerelő urat. Első alkalommal, legalább jelentkezett, hogy már késő van, inkább nem jön, mert már fáradt, utóbbi esetben még csak nem is telefonált, hogy ne várjuk, egyszerűen nem jött. Köszönjük.

Géza M.
Géza M. 8900 Zalaegerszeg Online

Tisztelt megrendelők! Válassz okosan háztartási gép szerelő szakembert! Háztartási kis és nagy gépek szervízelése. Ingyenes ajánlatkérés. Valós értékelések. . Írásban vagy telefonon. .

    5300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Kedvesek, ötletesek , csinosak!

Attila F.
Attila F. 8904 Zalaegerszeg Online

Kedves érdeklődő! Mosógép, mosogatógép, szárítógép, főzőlapok villanytűzhelyek javítása. Országosan...

    3800 Ft

6 vélemény / értékelés 4.9

A válasz idő viszonylag rövid volt, de sajnos nem tudták megoldani a gravírozást amit kértem.

Attila K.
Attila K. 8904 Zalaegerszeg Online

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Mosógép szervíz szolgáltatásunkkal állunk rendelkezésére. Javításnál díjmentes kiszállás. Minden típusú mosó- és szárítógépet megszerelünk rövid időn belül, garanciával. Hívjon! Márkafüggetlen Javítás. Hétvégén felár nélkül. S.O.S. Mosógép Szerviz. Javítás Garanciával.

    4500 Ft

2 vélemény / értékelés 4.7

Segítőkészek szuper.

Elek B.
Elek B. 8900 Zalaegerszeg Online

Üdvözlöm a profilomon. Megbízható háztartási gép szerelő, gyors klímaszerelő, karbantartás, víz-, gáz-, fűtésszerelés, és épületgépészet. Díjmentes árajánlat kalkuláció, kötelezettségek nélkül. Minőségi alapanyagok.

    4700 Ft

6 vélemény / értékelés 4.8

Mindenben is segítenek.

Rendelj gázszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy gázszerelő gáztűzhely üzembe helyezés közben Zalaegerszegen

Gáztűzhely üzembe helyezés: mennyi a munkadíj Zalaegerszegen?

Zalaegerszegen a gáztűzhely üzembe helyezés átlagos ára 4700 - 8900 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - majd pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok valódi értékeléseket?

Zalaegerszegen a teherautó kormánymű felújítás szolgáltatáshoz már 13 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Mindegyik magas minősítésű specialistáról megtalálható már vélemény a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok gázszerelőt Zalaegerszegen?

Most 10 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést TEHERAUTÓ KORMÁNYMŰ FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok gázszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált autószerelőt hívnod ha erre van szükséged: teherautó kormánymű felújítás.

Gyakori kérdés

Mihez kértheted egy profi gázszerelő segítségét?

Egy megbízható autószerelő a teherautó kormánymű felújítás mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ide: gáztűzhely üzembe helyezés?

A teherautó kormánymű felújítás és mindegyik részfeladata ide sorolható. Egy autószerelőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.