Hajdú bojler hőfokszabályzó csere szolgáltatásra van szükséged Zalaegerszegen és környékén?

Bojler Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj bojler szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 7 bojler szerelő közül! Korrekt hajdú bojler hőfokszabályzó csere árak — 3800-7200 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Zalaegerszegen! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan láss neki? Oszd meg velünk a felmerülő gondot és a Zalaegerszegen környezetében elérhető szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

1 bojler szerelő most online

Laszló

Laszló

Еrdekel.

Tibor

Tibor

Sok tapasztalatom van

Gyula

Gyula

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a hajdú bojler hőfokszabályzó csere Zalaegerszegen?

3800 - 7200 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb bojler szerelők Zalaegerszegen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező bojler szerelőt!

Kedves érdeklődő! Klímaszerelés, telepítés, karbantartás.

  • Hajdú bojler hőfokszabályzó csere

    4200 Ft

10 vélemény / értékelés 5.0

Gyorsak, segítőkészek, profik! Mindig megmentették az “életemet”, még akkor is, mikor a telefonom teljesen meghalt egy nyaralásom alatt (legalábbis az hittem), de a fiúk 10 percen belül minden problémámat megoldották!🤗 Legyen akàr szó szervizelésről vagy a kiegészítők minőségéről, választékáról, maximálisan meg vagyok elégedve! A nyári hőségben hideg üditővel, most pedig egy kávéval kínáltak, míg fóliàzták az iPhoneom. Kell ennél több?😊 Mindenkinek ajánlom őket!

Géza M.
Géza M. 8900 Zalaegerszeg Online

Tisztelt megrendelők! Válassz okosan háztartási gép szerelő szakembert! Háztartási kis és nagy gépek szervízelése. Ingyenes ajánlatkérés. Valós értékelések. . Írásban vagy telefonon. .

    5300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Kedvesek, ötletesek , csinosak!

Ferenc D.
Ferenc D. 8904 Zalaegerszeg Online

A megoldások embere vagyok. Sokéves tapasztalat, teljeskörű, gyors szolgáltatás, biztos eredmény. Hívjon bizalommal! Mi megoldjuk a problémát rövid időn belül, garanciával. Kedvező áron. Korrekt ár gyors munka. Országosan. Ingyenes kiszállás. Hajdú bojlerek.

    4600 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon kedves, segítőkész! Akánlom

Zsolt K.
Zsolt K. 8900 Zalaegerszeg Online

Üdvözlöm a profilomon. Ha megbeszéltünk egy időpontot, oda is érek akkorra. Mindenki hibázik, és minden meghibásodhat. A legtöbb szerelő/kivitelező "kapugaranciája" helyett viszont tényleg minél előbb igyekszem vissza menni és orvosolni a hibát. Nem csak a munka elvégzéséig/kifizetéséig, de utána is könnyen elérsz, ha szükséges. Az elvégzett munkáról kapsz számlát és munkalapot.

    3600 Ft

4 vélemény / értékelés 5.0

Nagyon kedves, gyors kiszolgálás. Ajánlom mindenkinek!! :)

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Garanciával, teljes ügyintézéssel akár 30 perc alatt.

    5500 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Honor 8X telefonhoz mentem mikrofont cserélni, mert sokszor halkan hallottak a másik oldalon. Miután többet beszéltünk a problémáról, megpróbálta hogy kipucolja nekem. Megspórolt nekem 10.000 Forintot a segítségével. Köszönöm szépen mégegyszer!

Rendelj bojler szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy bojler szerelő hajdú bojler hőfokszabályzó csere közben Zalaegerszegen

Hajdú bojler hőfokszabályzó csere: mennyi az ára Zalaegerszegen?

Zalaegerszegen a hajdú bojler hőfokszabályzó csere átlagos díja 3800 - 7200 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megadhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - majd pedig megbeszélésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találok valós véleményeket?

Zalaegerszegen a fék felújítás szolgáltatáshoz már 13 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Az összes kiemelkedő minősítésű specialistáról megtekinthető már visszajelzés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek bojler szerelőt Zalaegerszegen?

Jelenleg 10 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést FÉK FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok bojler szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható autószerelőt megbíznod ha erre van szükséged: fék felújítás.

Gyakori kérdés

Mihez kérhetjük egy profi bojler szerelő segítségét?

Egy megbízható autószerelő a fék felújítás mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, amikor bojler szerelőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!