Konyhai robotgép javítás: erre van szükséged Zalaegerszegen és környékén?

Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 9 szerelő közül! Korrekt konyhai robotgép javítás árak — 4400-8300 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Zalaegerszegen! Először keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj hozzá? Mondd el nekünk a felmerülő gondot és a Zalaegerszegen környezetében található szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

1 szerelő most online

Attila

Attila

Еrdekel.

Sandor

Sandor

Sok tapasztalatom van

Janos

Janos

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a konyhai robotgép javítás Zalaegerszegen?

4400 - 8300 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb szerelők Zalaegerszegen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szerelőt!

Gyula i.
Gyula i. 8900 Zalaegerszeg Online

Tisztelt Érdeklődő! Kérjen tisztítást, teljeskörű klíma telepítést, vagy ha elromlott, javítást, szervizelést

  • Konyhai robotgép javítás

    5300 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon segítőkész emberkék,, ajánlani tudom!

Péter H.
Péter H. 8904 Zalaegerszeg Online

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Beltér is és kültéri klíma egységek javítása, Ingyenes Kiszállással! Professzionális színvonal, 15 év szakmai tapasztalat, garanciavállalás! Bennünk nem fog csalódni.

    4600 Ft

9 vélemény / értékelés 4.5

Köszönöm a gyors kijelző cserét !:)

Sándor vagyok. Hűtő és Klímatechnikai Berendezések Telepítése, Beszerelése, Javítása és Karbantartása! Klíma Telepítés, Klíma Karbantartás, Klíma Töltés és Szivárgás Vizsgálat Azonnal. Országosan. Korrekt Árak. Profi-Szakszerű Munka. Klíma Fűtésre is.

    4800 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

Segítőkész, hozzáértő szerviz.

József vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Ingyenes kiszállás országosan LCD , Plazma , LED Tv szerelés. Led Oled tv javítás.

    3600 Ft

8 vélemény / értékelés 4.9

Már 2 varrógépet hoztunk a mesterhez karbantartásra, javításra, mindig maximális figyelmet, hozzáértést, profizmust és mindezt korrekt, megfizethető áron kaptuk. Bízunk benne, hogy az ilyen kincset érő mesteremberek még sokáig űzni fogják hivatásukat, sajnos egyre ritkább az ilyen. Minden elismerésem!

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Garanciával, teljes ügyintézéssel akár 30 perc alatt.

    5500 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Honor 8X telefonhoz mentem mikrofont cserélni, mert sokszor halkan hallottak a másik oldalon. Miután többet beszéltünk a problémáról, megpróbálta hogy kipucolja nekem. Megspórolt nekem 10.000 Forintot a segítségével. Köszönöm szépen mégegyszer!

Rendelj szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy szerelő konyhai robotgép javítás közben Zalaegerszegen

Konyhai robotgép javítás: milyen árak vannak Zalaegerszegen?

Zalaegerszegen a konyhai robotgép javítás átlagos díja 4700 - 8900 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek valós értékeléseket?

Zalaegerszegen az autó karbantartás és ápolás szolgáltatáshoz már 9 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Minden kiemelkedő minősítésű specialistáról elérhető már visszajelzés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok szerelőt Zalaegerszegen?

Most 7 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést AUTÓ KARBANTARTÁS ÉS ÁPOLÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatunk szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható autószerelőt hívnod akkor, ha erre van szükséged: autó karbantartás és ápolás.

Gyakori kérdés

Mihez kérhetjük egy profi szerelő segítségét?

Egy jó autószerelő az autó karbantartás és ápolás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Milyen szolgáltatások tartoznak ide: konyhai robotgép javítás?

Az Autó karbantartás és ápolás és mindegyik részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy autószerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.