Sütő javítás: erre van szükséged Zalaegerszegen és környékén?

Háztartásigép Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj háztartásigép szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 9 háztartásigép szerelő közül! Korrekt sütő javítás árak: 4600-8700 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Zalaegerszegen! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan csináld? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és a Zalaegerszegen közelében dolgozó szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

1 háztartásigép szerelő most online

Attila

Attila

Еrdekel.

Sandor

Sandor

Sok tapasztalatom van

György

György

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a sütő javítás Zalaegerszegen?

4600 - 8700 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb autóvillamossági szerelők Zalaegerszegen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező háztartásigép szerelőt!

Gábor M.
Gábor M. 8900 Zalaegerszeg Online

Gábor vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Minden olyan ipari eszköz javítását tudjuk vállalni, ami elektronikát tartalmaz.

  • Sütő javítás

    5200 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

Kedvesek, segítőkészek, problémamegoldásra törekvőek. A vállalt munkát elvállalva, maradéktalanul, prémium kategóriásan adják ki kezeik közül.

Ferenc S.
Ferenc S. 8904 Zalaegerszeg Online

Zalaegerszeg dolgozom, megyében is! Hívjon, telefonon megmondom, mibe kerülhet a javítás! 20 éves tapasztalat. Márkafüggetlen szervíz. Országosan. Telefonban árat adok.

    4300 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

Nagy bizalommal tudom ajánlani őket, gyorsak, kedvesek, ügyesek :)

Felicia S
2 éve
Gábor B.
Gábor B. 8904 Zalaegerszeg Online
5 munkanapos állapotfelmérés és bevizsgálás.Az árajánlatunkra árgaranciát vállalunk. Adatmentésre van szüksége? Van megoldásunk! Szakértelem és 30 éves tapasztalat. Adatmentés árgaranciával. 0-24-es ügyfélszolgálat. Professzionális minőség.

    3700 Ft

4 vélemény / értékelés 4.5

Bevittem egy kompresszort javításra, azt mondták 2-3 hét. Ott hagytam 12000 Ft-ot, ami természetesen le fog vonódni majd a javítási költségből, de ez már lassan 2 éve. Voltam már ott 1-2 alkalommal, de olyan lehetetlen időpontokban van nyitva, hogy még véletlenül sem voltak ott... Be fogok menni és elhozom... NEM AJÁNLOM SENKINEK! KERÜLJÉTEK EL NAGY ÍVBEN!!!

Gyula K.
Gyula K. 8900 Zalaegerszeg Online

Gyula vagyok. Mosógép szervíz több, mint 25 éves tapasztalattal! Márkafüggetlen szervíz. 20 éves tapasztalat. Telefonban árat adok. Szolgáltatások: Mosógép szerelés, Mosogatógép szerelés, TV szerelés.

    4500 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Segítő készek, gyorsak , kedvesek , nagyon jó hely szívesen ajánlom mindenkinek aki arra jár!🙂

Attila Z.
Attila Z. 8904 Zalaegerszeg Online

Üdvözlöm! Megbízhatóság, versenyképes árak, kiemelkedő minőség, 17 év szakmai tapasztalat. Adatvesztés nélkül, időpontfoglalás sem szükséges. Szupergyors javítások. Akkumulátor csere 30 perc. Display csere 1 óra alatt. . Típusok: ɪᴘʜᴏɴᴇ, sᴀᴍsᴜɴɢ.

    3000 Ft

8 vélemény / értékelés 4.5

Gyors, precíz, hozzáértő szakember. Ajánlom

Rendelj háztartásigép szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy háztartásigép szerelő sütő javítás közben Zalaegerszegen

Népszerű kérdés

Sütő javítás: milyen árak vannak Zalaegerszegen?

Zalaegerszegen a sütő javítás átlagos ára 6000 - 11300 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - miután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok valós értékeléseket?

Zalaegerszegen a műszerfal javítás szolgáltatáshoz már 10 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Minden kiemelkedő minősítésű specialistáról megtalálható már visszajelzés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek háztartásigép szerelőt Zalaegerszegen?

Most 8 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést MŰSZERFAL JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy háztartásigép szerelő?

Egy autóvillamossági szerelő ezzel a feladattal bízható meg: műszerfal javítás vagy bármi hasonló jellegű munkával.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy háztartásigép szerelő?

Egy jó autóvillamossági szerelő pontos árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és betartja a megbeszélt határidőt. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ide: sütő javítás?

A műszerfal javítás és összes részfeladata ide sorolható. Egy autóvillamossági szerelőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.