Telefon kamera javítás szolgáltatásra van szükséged Zalaegerszegen és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 9 telefon szerelő közül! Korrekt telefon kamera javítás árak: 4500-8400 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Zalaegerszegen! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan vágj neki? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Zalaegerszegen környezetében található szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

1 telefon szerelő most online

János

János

Еrdekel.

Norbert

Norbert

Sok tapasztalatom van

Viktor

Viktor

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a telefon kamera javítás Zalaegerszegen?

4500 - 8400 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Zalaegerszegen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

Tamás I.
Tamás I. 8904 Zalaegerszeg Online
Amiket vállalok:, asztali telefon javítás, beázott iphone javítás, telefon üveg karc javítás, iphone 5s akkumulátor csere, törött kijelző telefon adatmentés

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, telefon akkumulátor csere, képernyő csere, telefon üvegcsere, kijelző csere, telefon szoftver javítás

  • Telefon kamera javítás

    4800 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

A munkát 100%-ban elvégezték, nagyon gyorsan és nagyon jól.

Tisztelt megrendelők! Szervizünket, és a lehető leggyorsabban megjavítjuk készüléked ! Akkumulátor csere. Töltés javítás. Szoftveres javítások. Kijelző csere. Szolgáltatások: Kijelző csere, Akkumulátor csere, Töltés javítás.

Kiegészítő szolgáltatásaink:, iphone se akkumulátor csere, iphone 5s akkumulátor csere, mobiltelefon javítás, telefon adatmentés, telefon kijelző csere

    6900 Ft

2 vélemény / értékelés 5.0

Bónuszként megkaptam a szükséges pótalkatrészeket. Nagyon boldog vagyok, és ajánlom.

János M.
János M. 8904 Zalaegerszeg Online

Kedves érdeklődő! Munkánkra a feltétel nélküli precizitás a jellemző. Kollégáink elhivatottak a szakmájuk iránt, emiatt is minden tudásukat beleadják a javításokba.

Fő profilunk:, telefon érintőképernyő javítás, huawei akkumulátor csere, iphone 6s akkumulátor csere, iphone 6s akkumulátor csere, kijelző csere

    3000 Ft

3 vélemény / értékelés 4.7

Az acb közvetlen cseréje mellett ellenőrizte, hogy mennyire piszkosak a hangszórók és a mikrofon lyukai, és kiderült, hogy jelentős - ingyen megtisztította, miközben szétszedte a telefont. Készítettem egy videót előtte és utána - a különbség nyilvánvaló :)

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő telefon kamera javítás közben Zalaegerszegen

Népszerű kérdés

Telefon kamera javítás: milyen árak vannak Zalaegerszegen?

Zalaegerszegen a telefon kamera javítás átlagára 5500 - 10400 Ft/db. A feladat megosztásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Telefon Szerelők - mi alapján választhatunk Zalaegerszegen?

Találd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők véleményeit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok telefon szerelőt Zalaegerszegen?

Jelenleg 7 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést TELEFON KAMERA JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk telefon szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható telefon szerelőt megbíznod amennyiben a következőre van szükséged: telefon kamera javítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi telefon szerelő?

Egy megbízható telefon szerelő pontos árajánlatot ad, elérhető és a feladattal időben végez. A szakember-választás előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ide: telefon kamera javítás?

A telefon kamera javítás és mindegyik részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy telefon szerelőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.