Telefon üvegcsere szolgáltatásra van szükséged Zalaegerszegen és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 9 telefon szerelő közül! Korrekt telefon üvegcsere árak: 7400-14000 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Zalaegerszegen! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan vágj neki? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Zalaegerszegen környezetében található szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

1 telefon szerelő most online

András

András

Еrdekel.

Mihály

Mihály

Sok tapasztalatom van

József

József

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a telefon üvegcsere Zalaegerszegen?

7400 - 14000 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Zalaegerszegen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

Üdv Zoltán vagyok, szerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Márkafüggetlen mobiltelefon szerviz, kijelző és akkumulátorcsere akár azonnal

Kiegészítő szolgáltatásaink:, telefon szoftver javítás, törött kijelző javítás, üvegkarc eltávolítás, mobiltelefon javítás, iphone se akkumulátor csere

  • Telefon üvegcsere

    4300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

Nem ad csekket, de az elvégzett munka minősége nem is igényli.

Ferenc R.
Ferenc R. 8904 Zalaegerszeg Online

Ferenc, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Kollégáink nem csak a kért javítást végzik el, hanem minden esetben javaslatot tesznek az esetleges felmerülő további problémák megjavítására is, amennyiben ez indokolt lenne. Így nem kell attól félni, hogy egy váratlan helyzetben beadja az unalmast készüléke.

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, telefon üvegcsere, samsung telefon üvegcsere, samsung kijelző csere, xiaomi akkumulátor csere, telefon adatmentés

    3200 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Az egész család itt van!!! Bónuszként túlhajtotta a számítógépet és tanácsot adott, hogy melyik internetet válasszuk!!!!!.

Bertalan vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Szolgáltatásaink:, telefon üveg karc javítás, huawei akkumulátor csere, telefon üvegcsere, telefon kijelző csere, asztali telefon javítás

Főbb szolgáltatásaink:, mobiltelefon javítás, kijelző javítás, telefon érintőképernyő javítás, xiaomi kijelző javítás, huawei akkumulátor csere

    6500 Ft

8 vélemény / értékelés 4.8

Ez egy nagyszerű szakember, nyugodt, udvarias és őszinte ember. Azonnal válaszolt! Rögtön helyesen diagnosztizálta a problémát, és egy drága megoldás helyett minőségileg és nagyságrenddel olcsóbban megoldotta! Könnyedén elmagyarázta az okot is, és azt, hogyan lehetett volna ezt elkerülni. Minden tökéletesen működik! SOK KÖSZÖNET!

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő telefon üvegcsere közben Zalaegerszegen

Népszerű kérdés

Telefon üvegcsere: mennyi a munkadíj Zalaegerszegen?

Zalaegerszegen a telefon üvegcsere átlagos ára 7400 - 13800 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - ezután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Telefon Szerelők - mi alapján választhatunk Zalaegerszegen?

Fedezd fel a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók véleményeit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok telefon szerelőt Zalaegerszegen?

Jelenleg 10 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést AUTÓKÁRPIT JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok telefon szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható autókárpitost megbíznod amennyiben erre van szükséged: autókárpit javítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi telefon szerelő?

A jó autókárpitos részletes árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és a feladattal időben végez. A szakember-választás előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ehhez: telefon üvegcsere?

Az Autókárpit javítás és mindegyik részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy autókárpitost bátran megbízhatsz vele.