Friss ács munka, feladat

Villanyszerelőt keresek

Épülettípus: Családi ház Mikor kell elkezdeni: Belátható időn belül Továbbá szeretném: 10% kedvezmény az anyagok vásárlására Erre van szükségem: Teljesítménybővítés, villanyóra áthelyezés

3D táblás kerítés építés

Zalacsány, 8782 Magyarország

Kerítés magassága (m): 2.5 Továbbá szeretném: 5% kedvezmény az anyagok vásárlására Mikor kell elkezdeni: Csak az árat szeretném megtudni Becsült kerítés hossza (m): 100

Víz-, gáz- és fűtésszerelés

Dobronhegy, 8989 Magyarország

Régi nyílt égésterű gázkazánt (Westen i20) szeretném kicseréltetni modern kondenzációs gázkazánra minden szükséges hivatlos papírral és szükséges változtatásokkal együtt.

Lépcsőépítés és -felújítás

Húzottkarú lépcsőt szeretnénk 211x177 cm betonfödém átvágáshoz, alatta lévő hely beépítésével. Lefelé is biztonsággal használható lépés felülettel, kb 280cm belmagassághoz.

Zalaegerszeg, 8900 Magyarország

Épülettípus: Családi ház Mikor kell elkezdeni: Belátható időn belül Továbbá szeretném: Ingyenes takarítás a munkát követően Erre van szükségem: Villanyszerelés, felújítás

Gellénháza, 8981 Magyarország

Épülettípus: Családi ház Mikor kell elkezdeni: Csak az árat szeretném megtudni Továbbá szeretném: 10% kedvezmény az anyagok vásárlására Részletek: Regi vezetek csereje Erre van szükségem: Villanyszerelés, felújítás

Széldeszka csere

Elhasználodott széldeszka cseréje vagy borítása lemezzel

Lemez kerítés építés

Kerítés magassága (m): 2 Továbbá szeretném: 5% kedvezmény az anyagok vásárlására Mikor kell elkezdeni: Сsak az árat szeretném megtudni Becsült kerítés hossza (m): 81

Medence építésre szakembert keresek

Mikor kell elkezdeni: Csak érdeklődöm, egyeztetni szeretnék Medence célja: Családi használatra tervezett medence Méret és alak: Klasszikus téglalap Fűtési és tisztítási rendszer: Nincs szükség fűtésre Továbbá szeretném: 5 év garancia a medence szerkezetére és berendezéseire Anyagok: Fólia

Kerítés magassága (m): 2 Továbbá szeretném: 5% kedvezmény az anyagok vásárlására Részletek: 2 méteres szintkülömbsèg régi oszlopok beton alapjai útban lehetnek Mikor kell elkezdeni: Belátható időn belül Becsült kerítés hossza (m): 80

Klímaszerelés szakembert keresek

Épülettípus: Családi ház Mikor kell elkezdeni: Azonnal Továbbá szeretném: Ingyenes helyszíni felmérés A külső és a belső egység közötti távolság körülbelül: Kevesebb, mint 3 méter Berendezés megléte: Még nem döntöttem el, szeretnék további információt kapni a különböző lehetőségekről Helyiség területe: 20-35 négyzetméter között A következőre van szükségem: Új légkondicionáló rendszer telepítése

Szobafestésre megbízható szakembert keresek

Négyzetméter: 50 Épülettípus:: Társasház Mikor kell elkezdeni:: Csak érdeklődöm, egyeztetni szeretnék Továbbá szeretném: Nem kérek ajándékot További feladatok: Még nem tudom Erre van szükségem: Falfestés, Glettelés, faljavítás

Vízvezeték-szerelőt keresek

Irányítószám:: 1134 Csaptelep típusa: Fürdőszobai csaptelep Csaptelep kialakítása: Egykaros Csaptelep ára: Nem tudom Mikor kell elkezdeni:: 2-3 napon belül Továbbá szeretném: Ingyenes kiszállás Szolgáltatás: Csaptelep vásárlása és cseréje Víz elzárható: Igen

Mikor kell elkezdeni: Azonnal Medence célja: Pihenésre tervezett medence Méret és alak: Kör alakú Fűtési és tisztítási rendszer: Nincs szükség fűtésre Hosszúság (m): 10 Továbbá szeretném: Ingyenes medencefelszerelések (pl. létrák, takarók) a megrendelőknek Szélesség (m): 10 Anyagok: Fólia

Szobafestés és mázolás

tisztasági festés ,ablak keretek festése

tisztasági festés,ablak keretek festése

Irányítószám:: 1143 Csaptelep típusa: Konyhai csaptelep Csaptelep kialakítása: Egykaros Csaptelep ára: Nem tudom Mikor kell elkezdeni:: Egy héten belül Továbbá szeretném: Ingyenes kiszállás Szolgáltatás: Csaptelep vásárlása és cseréje Víz elzárható: Igen

Épülettípus: Lakás Megoldandó probléma: Egyéb problémák Mikor kell elkezdeni: Azonnal Továbbá szeretném: Ingyenes helyszíni felmérés A következőre van szükségem: Meglévő légkondicionáló rendszer javítása

Irányítószám:: 1089 Csaptelep típusa: Mosogató csaptelep Csaptelep kialakítása: Egykaros Mikor kell elkezdeni:: Azonnal Csaptelep ára: 15.000 Ft-ig Továbbá szeretném: Ingyenes kiszállás Van-e új csaptelep: A szakember hozzon magával Szolgáltatás: Csaptelep cseréje Víz elzárható: Igen

Kerítés magassága (m): 2 Továbbá szeretném: 5% kedvezmény az anyagok vásárlására Részletek: meglévő kerítés bontása új kerítés telepítése Mikor kell elkezdeni: Azonnal Becsült kerítés hossza (m): 15

Nagylengyel, 8983 Magyarország

Mikor kell elkezdeni: Csak érdeklődöm, egyeztetni szeretnék Medence célja: Pihenésre tervezett medence Méret és alak: Klasszikus téglalap Fűtési és tisztítási rendszer: Nincs szükség fűtésre Hosszúság (m): 2m Továbbá szeretném: Ingyenes medencefelszerelések (pl. létrák, takarók) a megrendelőknek Szélesség (m): 2m Anyagok: Egyéb

Kerítés magassága (m): 2.4 Továbbá szeretném: 5% kedvezmény az anyagok vásárlására Részletek: sok a bokor Mikor kell elkezdeni: Belátható időn belül Becsült kerítés hossza (m): 50

Glettelés festés kompletten

569 négyzetméter amiből 140 négyzetméter gipszkarton mennyezet, glettelése festése kompletten.

Épülettípus: Családi ház Mikor kell elkezdeni: Csak az árat szeretném megtudni Továbbá szeretném: Ingyenes karbantartás az első évben A külső és a belső egység közötti távolság körülbelül: Kevesebb, mint 3 méter Berendezés megléte: Van már meglévő berendezésem, amit szeretnék telepíttetni A következőre van szükségem: Új légkondicionáló rendszer telepítése

Medence célja: Családi használatra tervezett medence Méret és alak: Klasszikus téglalap Fűtési és tisztítási rendszer: Nincs szükség fűtésre Mikor kell elkezdeni: Csak az árat szeretném megtudni Hosszúság (m): 8 Továbbá szeretném: 5 év garancia a medence szerkezetére és berendezéseire Szélesség (m): 5 Részletek: 1,5 m mélység Anyagok: Fólia, Egyéb

Ajtó, ablak, nyílászáró szerelés

4 db ajtó felújítása 2 db-on átfordítani a zsanért, mivel más irányba kellene most nyílnia.

Épülettípus:: Családi ház Erre van szükségem: Csőtörés javítása Mikor kell elkezdeni:: Belátható időn belül Továbbá szeretném: Ingyenes kiszállás Ebben a kategóriában keresek szakembert: Szivárgások elhárítása és duguláselhárítás

Hidegburkolás

laminált padló lerakása

Szeglemezes tetőfedőt keresek

Lábodi Attila tetőfedő szakembert keres Zalaegerszegen. A munka egy 70 m² alapterületű nyeregtető szigetelését és fedését foglalja magában, kompozit cserép felhasználásával. Attila a projektet belátható időn belül szeretné elkezdeni, és kéri a szakemberek gyors és pontos munkavégzését.

Épülettípus:: Lakás Mikor kell elkezdeni:: Belátható időn belül Továbbá szeretném: Ingyenes kiszállás Ebben a kategóriában keresek szakembert: WC-k és bidé-k telepítése, csere

Tetőfedés és tetőfelújítás

Almásháza, 8935 Magyarország

33 négyzetméteres tégla házra szeretnék új tetőt, úgy, hogy a tetőtér is beépítetté váljon.. A tető alatt 50cm-el szükséges növelni a tető felett pedig 1 plusz méterrel - azaz az emeletre 2 méteres ajtó beépÍthető legyen. Nem kell ablak a tetőre. Természetesen szigeteléssel. A tetőnek előzetes kalkulációk szerint kb max 5.5m szarufáknak kell lenniük. Az így kialakított tetőt akár cserép, akár nád fedéssel szeretném. Az árajánlatoz szerentnék becsült anyagköltséget (cserép estén kb darabszámot) .Köszönettel, Csaba

Kerítés- és kapuépítés

Kb 60m beton kerites telepitessel.

Kerti kapuépítés

Leányfalun egy 2,7m*1,8m kétszárnyu kaput szeretnék.A tartóoszlopok javitása is szükséges.A munka elvégzése után fizetek

Általános építési szolgáltatások

Halastó, 9814 Magyarország

80 méteres tájház teljes felújítása

Balatoni házak kipofozása

Balaton déli parton lenne (35 + 3 =) 38 m2 terasz burkolás, a pincében 25 m2 mennyezet javítás, 10-12 m2 álmennyezet javítás, falfestés, lábazat javítás, és a lakószinteken (földszint + tetőtér) tisztasági festés javítás, kb. 60 m2 laminált padló lerakás, Egy jó csapatnak max. 1 hét.

Alsórajk, 8767 Magyarország

Ajtó betét csere műanyag mivel a kutya szét rágta

Generálkivitelező

kb 30 m2-es vályogház felújítása, + kb. 20 m2-es rész hozzáépítése vályogból vagy téglából, ebben lenne az új vizesblokk: konyha, Wc, fürdő. A meglévő rész nem romos, tavalyig laktak benne, de a falon vannak repedések, a tetőt is javítani kell, ill. a padlót már felszedtük, oda új hajópadlót szeretnék. Nem tudom eldönteni, hogy az egészet bontani célszerűbb (a kőművesek egy része ezt mondja), vagy érdemes felújítani (másik része erre biztat). A cél: lakható ház, a költséghatékonyabb megoldással. Fényképeket hétvégén csatolok. Olyan szakembert keresek, aki vályogházra specializálódott, ill. nagy tapasztalata van a vályogházak felújításában.

Egyszeri megbízás álláskeresőknek Zalaegerszegen

szekrény összeszerelése

Möbelixes szekrény összeszerelése

Konyha szekrèny kèszítès

Egyedi konyhabútor készítés 1 tálcás mosogatóval nem horror áron

Tolóajtó készítése, padlásfeljáró lezárásához

Tolóajtó készítése, padlásfeljáró lezárásához. Méretei: nyílásszélesség: 110cm, magasság: 290cm. Plafon, amelyre a sín beépíthető gipszkarton (kb. 60cm-rel felette van födém). A "kifutás" 290cm magas folyosóra lenne. A csatolt kép a padlásfeljáratról mutatja a nyílást.

d

d

Konyhapult cseréjére

Szeretném, ha egy asztalos cserélné ki a konyhapultomat, és a többi szekrényt érintetlenül hagyná, de a régi konyhapultot egy új IKEA-ra cserélné. A konyhapult 2,4 m.

Találd meg a megfelelő munkalehetőséget

Kapj napi e-mail értesítést az aktuális állásokról

Regisztráld vállalkozásodat
  • 2000+ új feladat minden héten
  • Válaszd ki azt a megbízást, ami az időbeosztásod szerint megfelelő
  • A Qjob-ügyfeleket telefonon és e-mail keresztül ellenőrizzük

Kérdésed van?

Hívj minket, ha ez könnyebb - mi itt vagyunk, hogy segítsünk

06 (70) 212-42-06
Mi az átlagos órabér ács munka esetén Zalaegerszegen?
Mennyi a munkadíj: ács munka? A legtöbb szakember ács munka esetén Zalaegerszegen feladatonként eltérő árajánlatot ad. Az órabért általában 2800-5300 Ft-ban határozzák meg, míg egy teljes nap ára átlagosan 20000-41000 Ft. Az árajánlatok az elmúlt 3 hónapban 12%-kal nőttek.
Ki hirdet ilyen feladatot: ács munka?
Milyen fajta feladatok elérhetőek?
Milyen információkat kell megadnom kezdésnél?
Mi a garancia arra, hogy ez nem átverés?