Építőanyag szállítás szolgáltatásra van szükséged Zalaegerszegen és környékén?

Teherszállítót találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj teherszállító szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 13 teherszállító közül! Korrekt építőanyag szállítás árak: 1900-3600 Ft-tól. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Zalaegerszegen! Először keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj bele? Mondd el nekünk a felmerülő gondot és a Zalaegerszegen környékén dolgozó szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

2 teherszállító most online

József

József

Szállítás 0-24

Attila

Attila

Sok tapasztalatom van

Gabor

Gabor

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül az építőanyag szállítás Zalaegerszegen?

1900 - 3600 Ft

Átlagos árak 2023. február 17-től

A legjobb ezermesterek Zalaegerszegen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező teherszállítót!

A projektorok sokfélesége miatt, az alkatrészeket rendeljük, ami miatt a projektor javítás időtartama is hosszabb. TV szerelő – elviszi vagy helyben javítja? A manapság elterjedt korszerű plazma, LCD, LED, OLED televíziók esetében a tv szerelő sajnos a legtöbb esetben nem tudja az Ön otthonában megjavítani a televíziót, mert a hiba javításához már speciális eszközök, szerszámok szükségesek melyek a tv szerelő műhelyében vannak . Régebbi típusú televíziók esetében a tv szerelő akár az Ön otthonában is képes a hiba megszüntetésére alkatrész cserével!
  • Építőanyag szállítás

    3400 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Nagyon köszönöm, hogy megjavította a LED TV-met. Egyszer szétszedte, újraépítette. Minden tiszta. Minden mű. MESTEREK ARANY KEZEK! Ajánlom mindenkinek!

Márka függetlenül 30 éves gyakorlattal vállaljuk TV készülékek és egyéb híradástechnikai berendezések szakszerű javítását. A TV szervizben tudjuk vállalni 4K 3D LED, LCD, PLAZMA, PROJEKTOROS TV, KAMERA, VIDEO, HIFI készülékek javítását. Ha túl nehéz vagy nagy a javítandó készüléke és nem tudja az ügyfél megoldani annak szállítását akkor egy előre egyeztetett időpontban díjmentesen szállítjuk!

    5800 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

Kiváló, szakképzett kiszolgálás! Gondos kezelés a berendezésekkel! A munka befejezése után nem maradt törmelék, rendben!

János B.
János B. 8900 Zalaegerszeg Online
Az okos tévék javítási árait érdemes külön venni, mert itt nem csak a led hibák a népszerűek, hanem a szoftver hibák is. Általánosságban elmondható, hogy a smart szoftverrel 3-4 év használat után jelentkeznek problámák és használhatatlan lesz. Így érdekes lehet a szoftver hibák javítási árai is ami szintén 8.000 Ft – tól indul és a tv típusától függően elég változékony nagyságrendet mutat. Szoftver hibád van akkor is általában, ha bekapcsolás után újraindul a Samsung smart tévé. Ennek a javításnak az áráról is emailben célszerű érdeklődni, ha pontosan akarsz tudni, de kb. 8000Ft és 20.000 Ft között szokott lenni. ( csak irányár!!! )

    5000 Ft

3 vélemény / értékelés 4.5

19:45-kor telefonáltunk és megegyeztünk, és 22:00-kor az összes munkát elvégezték az előző napon. Mindenféle szervizlátogatás nélkül, az összes munkát teljes egészében otthon végezték el.

Alábbi típusok javítását vállalom: Samsung, Sony, LG, Orion, JVC, Toshiba, Panasonic, Hyundai, Philips, Hitachi, Technika, Daewoo, Techwood, Blaupunkt, Vestel, Alien, Thomson, Akai, Videoton, ITT, Grundig, Funai, Schneider, Beko, Finlux, Goodmans, Goldstar, Nokia, Profilo, Sanyo, Sharp, Teletech, Waltham

    6900 Ft

Nagyon gyorsan felvette velünk a kapcsolatot, gyorsan jött, és mindent gyorsan és jól csinált. A nagymamánk nagyon elégedett volt a munkával, annak ellenére, hogy a költségvetéshez képest kicsit kevesebb pénzre számítottunk.

Peszter92
2 éve
Gábor B.
Gábor B. 5623 Békéscsaba Online
TV szervizünk alapvető célja lakossági és közületi ügyfeleink igényeinek teljes körű kiszolgálása. Rugalmasan tudunk alkalmazkodni a megrendelőink kéréseihez . Törekszünk a jó ügyfélkapcsolatra erre jó visszajelzés a sok ajánlás és visszatérő megelégedett régi ügyfelek egyre bővülő köre. Budapesten illetve vonzáskörzetében javítunk mindenféle híradástechnikai és szórakoztató elektronikai készüléket. Ha a helyszínen nem javítható, akkor átvételi elismervény kitöltése után beszállítjuk a szervizbe ahol rövid határidővel javítjuk a berendezést és a vállalt határidőre hazaszállítjuk.

    3600 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

Nagyon képzett technikus! Felújította a tévéjét, minden szerszámot és alkatrészt magával vitt! Gyorsan, kiváló minőségben! Ajánlott! Nincsenek extra szolgáltatások vagy áremelések!

Ha a tv javításra kerül a sor, akkor jó hírrel szolgálunk Önnek! Tv szerelő hívása esetén mi az Ön rendelkezésére állunk. Bármely munkanapon a tévészerelő az Ön rendelkezésére áll. Jelentősen meggyorsíthatja a tv javítást, ha tudja, hogy milyen típusú tévével rendelkezik, ha nem tudja, akkor az alábbi felsorolással valamint ismertetéssel könnyedén azonosíthatja a televízió típusát: SMART televízió, LED televízió. LCD televízió, OLED televízió, Plazma televízió, Kivetítő projektor.

    3600 Ft

8 vélemény / értékelés 4.5

Köszönjük szépen a szakembernek, hogy megmentette a tévénket. A szakember gyorsan reagált és megoldotta a problémát. Nagyon ajánlom.

Rendelj teherszállító szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy teherszállító építőanyag szállítás közben Zalaegerszegen

Népszerű kérdés

Építőanyag szállítás: mennyi a munkadíj Zalaegerszegen?

Zalaegerszegen az építőanyag szállítás átlagos ára 1900 - 3600 Ft. A feladat megosztásakor megszabhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - miután pedig megvitatásra kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Ezermesterek - mi alapján válasszunk Zalaegerszegen?

Nézd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek véleményeit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek teherszállítót Zalaegerszegen?

Ebben a pillanatban 13 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést ÉPÍTŐANYAG SZÁLLÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetek teherszállítót?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható teherszállítót keresned amennyiben a következőre van szükséged: építőanyag szállítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó teherszállító?

Egy megbízható teherszállító részletes árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a feladattal időben végez. A szakember-választás előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez jelentősen segít a választásban.

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ehhez: építőanyag szállítás?

Az Építőanyag szállítás és összes részfeladata ide tartozhat. Egy teherszállítót bátran megbízhatsz vele.