Minőségi burkolás linoleumra Békéscsabán. Tapasztalt szakemberekkel és garanciával!

Burkolómost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj linoleummal burkoló szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Keressen megbízható burkoló szakembert Békéscsabán! Több mint 23 profi közül válogathat linóleumburkoláshoz. Tegye szebbé otthonát velünk! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj bele? Mondd el nekünk a felmerülő gondot és a Békéscsabán környékén található szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

4 linoleummal burkoló most online

Csaba

Csaba

Sok tapasztalatom van

Sandor

Sandor

Ma is elvállalom.

Zsolt

Zsolt

Mennyibe kerül a burkolás linoleumra Békéscsabán?

6600 - 12300 Ft/nm

A legjobb linoleummal burkolóok Békéscsabán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező linoleummal burkolót!

Vállaljuk házak, lakások teljes körű felújítását legyen szó kisebb-nagyobb munkákról! Professzionális csapatunkkal gyorsan és szakszerűen végezzük munkánkat. Hívjon bizalommal! Garancia. Professzionális csapat. Megfizethető árak. Gyors és szakszerű munka.

  • Burkolás linoleumra

    7400 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

Ez asztánn igen

Gyula M.
Gyula M. 5671 Békéscsaba Online

több éves tapasztalat, legmaximálisabb szakmai precizitás.

    6200 Ft

6 vélemény / értékelés 4.9

Segítőkész, kedves kiszolgálás

A PerfectStone kő- és márványszőnyegek népszerű felületek természetes kőből. Kő- és márványkavics szőnyegek a legmagasabb UV-védelemmel. Minőség. Építési kémia.

    5600 Ft

3 vélemény / értékelés 4.8

Megbízható, egyenes, korrekt cégvezető. Itt biztosan az történik, ami meg van beszélve.

Hidegburkolás, melegburkolás, villanyszerelés, gipszkartonozás, festés, generálkivitelezés. Megfizethető árak, vállalt határidők betartásával, teljeskörű minőségi kivitelezés. Lakásfelújítás. Generálkivitelezés. Garanciával.

    3900 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

Mert megbízható és precíz munkát végez..

A lépcső tervezéstől a kivitelezésig számíthat tapasztalt szakembereinkre.

    5800 Ft

9 vélemény / értékelés 4.9

Kedves, segítőkész, őszinte csapat, nagyon meg vagyok elégedve! Minden át lehetett beszélni velük, mindig szakítottak időt ránk.

Rendelj linoleummal burkoló szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy burkoló burkolás linoleumra közben Békéscsabán

Népszerű kérdés

Burkolás linoleumra: mennyi a munkadíj Békéscsabán?

Békéscsabán a burkolás linoleumra átlagos ára 5800 - 10800 Ft/nm. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - ezután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találok igazi véleményeket?

Békéscsabán a burkolás linoleumra szolgáltatáshoz már 23 véleményt kaptunk és értékeltünk. Minden kiemelkedő minősítésű szakemberről elérhető már vélemény a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek burkolót Békéscsabán?

Most 18 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést BURKOLÁS LINOLEUMRA szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatunk burkolót?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható burkolót keresned amennyiben a következőre van szükséged: burkolás linoleumra.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy burkoló?

Egy jó burkoló pontos árajánlatot tesz általában, bármikor kész egyeztetni és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember kiválasztása előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Milyen esetben van szükséged rá: burkoló?

Ha profi burkoló segítségére van szükséged, akkor a Qjob-értékelések segítenek a megfelelő választásban. A burkolás linoleumra és az ezzel kapcsolatos feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.