Bútor összeszerelés Békéscsabán. Forduljon hozzánk bizalommal!

Bútorasztalosmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj bútorösszeszerelő szakembert?

Ne menj tovább, a Qjob-on találod a legtapasztaltabbakat! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Ha Békéscsabán bútor összeszerelésre van szükséged, bízd ránk! 25 szakemberünk garantálja a minőségi munkát és elégedettséget nyújt. Ha először keresel specialistát a Qjob-on, és nem tudod, hogyan kezdj neki, mondd el nekünk a feladatot! Békéscsabán dolgozó szakembereink árajánlataikkal segítenek megoldani a feladatot. Profiljaikat ellenőrizheted, értékeléseket olvashatsz róluk és további információkat is kérhetsz. Minden INGYEN! Válassz a Qjob-on a legjobb szakemberekből!

4 bútorösszeszerelő most online

Tamas

Tamas

Sok tapasztalatom van

Gabor

Gabor

Ma is elvállalom.

Gabor

Gabor

A környéken vagyok.

Mennyibe kerül a bútor összeszerelés Békéscsabán?

2500 - 4700 Ft/óra

A legjobb bútorösszeszerelők Békéscsabán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező bútorösszeszerelőt!

Tamás K.
Tamás K. 5623 Békéscsaba Online

Fotelek, székek, ülőgarnitúrák, franciaágyak kárpitozása, javítása. Budapesten és környékén.

  • Bútor összeszerelés

    2100 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

Korrekt, humoros, gyors.

János B.
János B. 5623 Békéscsaba Online

Kímélje meg magát a fölösleges bajlódástól. A megspórolt idejét pedig fordítsa pihenésre...

    2100 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Minden a konyhabútorral kezdődött. :) Aminek minden egyes négyzetcentiméterét ki kellett használni, olyan pici volt. Gáborék maximálisan figyeltek az igényeimre, és az elképzeléseimhez hozzátették a szakmai tudásukat, tapasztalataikat. Precízek, megbízhatóak, kedvesek. Biztos, hogy a jövőben is ők fogják megalkotni a bútorainkat!

Küldje el elképzelését méretekkel és egy személyre szabott 3D látványtervet küldünk Önnek

    2600 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Kedvező ár, megbízhatóság.

Mica Cica
3 éve

Bútor kárpitozás, bútor restaurálás ingyenes helyszíni felméréssel. Hívjon, írjon még ma! 50 éves tapasztalat. Antik és modern bútorok restaurálása. Hagyományos anyagok és eljárás.

    3300 Ft

8 vélemény / értékelés 4.8

Köazönöm a jó munkát

Ferenc T.
Ferenc T. 5600 Békéscsaba Online

Szállitás Budapesten és 40 km körzetében oda-vissza 6.000 Ft. Az egész országban dolgozunk. Az egész ország területén vállalunk munkát kedvező szállitási dijakkal.1 év...

    3800 Ft

8 vélemény / értékelés 4.9

Nagyon elégedettek vagyunk a stúdióval, mind a tervezés, mind a szerelés részéről. Az tervezés során nagyon rugalmasak és ötletesek voltak, a felmerülő kívánságogat/problémákat tökéletesen meg tudták oldani. A szerelők nagyon profin dolgoztak és a végeredmény egy tökéletes konyha lett.

Rendelj bútorasztalos szolgáltatást és röpke percek alatt kapd meg az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatait! Minden teljesen INGYEN és nincs semmiféle kötelezettség!

Egy bútorasztalos bútor összeszerelés közben Békéscsabán

Népszerű kérdés

Bútor összeszerelés: mennyibe kerül Békéscsabán?

Békéscsabán a bútor összeszerelés átlagos ára 2300 - 4400 Ft/óra. A feladat létrehozásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - ezután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol keressek igazi véleményeket?

Békéscsabán a bútor összeszerelés szolgáltatáshoz már 21 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Mindegyik magas minősítésű specialistáról megtekinthető már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok bútorasztalost Békéscsabán?

Most 16 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést BÚTOR ÖSSZESZERELÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetek bútorasztalost?

Megéri egy Qjob-on megtalálható bútorasztalost hívnod akkor, ha a következőre van szükséged: bútor összeszerelés.

Gyakori kérdés

Mihez kérhetjük egy profi bútorasztalos segítségét?

Egy profi bútorasztalos a bútor összeszerelés mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, ha bútorasztalost hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!