Gardrób összeszerelés Békéscsaba területén. Kiváló minőség, megfizethető árak!

Bútorasztalosmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj gardróbosszeszerelő szakembert?

Ne menj tovább, a legkeresettebb szakembereket a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes ajánlatokból! Bízd ránk a gardróbod összeszerelését Békéscsabán! Tapasztalt szakembereink 25 éve segítenek az 5000 lakosú városban. Ha először használod a Qjob-ot, de nem tudod, hogyan kezdj hozzá, ossz meg velünk a problémát, és az elérhető szakembereink árajánlataikkal hamarosan felkeresnek Békéscsabán és környékén, hogy segítsenek megoldani a feladatot! Mielőtt döntesz, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod a véleményeket, és további információkat is kérhetsz! Minden szolgáltatásunk ingyenes! Szeretnél segítséget az összeszereléshez? Kérj ajánlatot most!

3 gardróbosszeszerelő most online

Mihaly

Mihaly

Érdekel.

Andras

Andras

Sok tapasztalatom van

Laszló

Laszló

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a gardrób összeszerelés Békéscsabán?

22600 - 42300 Ft/db

A legjobb gardróbosszeszerelők Békéscsabán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező gardróbosszeszerelőt!

Tamás K.
Tamás K. 5623 Békéscsaba Online

Fotelek, székek, ülőgarnitúrák, franciaágyak kárpitozása, javítása. Budapesten és környékén.

  • Gardrób összeszerelés

    2100 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

Korrekt, humoros, gyors.

János B.
János B. 5623 Békéscsaba Online

Kímélje meg magát a fölösleges bajlódástól. A megspórolt idejét pedig fordítsa pihenésre...

    2100 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Minden a konyhabútorral kezdődött. :) Aminek minden egyes négyzetcentiméterét ki kellett használni, olyan pici volt. Gáborék maximálisan figyeltek az igényeimre, és az elképzeléseimhez hozzátették a szakmai tudásukat, tapasztalataikat. Precízek, megbízhatóak, kedvesek. Biztos, hogy a jövőben is ők fogják megalkotni a bútorainkat!

Küldje el elképzelését méretekkel és egy személyre szabott 3D látványtervet küldünk Önnek

    2600 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Kedvező ár, megbízhatóság.

Mica Cica
3 éve

Bútor kárpitozás, bútor restaurálás ingyenes helyszíni felméréssel. Hívjon, írjon még ma! 50 éves tapasztalat. Antik és modern bútorok restaurálása. Hagyományos anyagok és eljárás.

    3300 Ft

8 vélemény / értékelés 4.8

Köazönöm a jó munkát

Ferenc T.
Ferenc T. 5600 Békéscsaba Online

Szállitás Budapesten és 40 km körzetében oda-vissza 6.000 Ft. Az egész országban dolgozunk. Az egész ország területén vállalunk munkát kedvező szállitási dijakkal.1 év...

    3800 Ft

8 vélemény / értékelés 4.9

Nagyon elégedettek vagyunk a stúdióval, mind a tervezés, mind a szerelés részéről. Az tervezés során nagyon rugalmasak és ötletesek voltak, a felmerülő kívánságogat/problémákat tökéletesen meg tudták oldani. A szerelők nagyon profin dolgoztak és a végeredmény egy tökéletes konyha lett.

Rendelj gardróbosszeszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy bútorasztalos gardrób összeszerelés közben Békéscsabán

Népszerű kérdés

Gardrób összeszerelés: mennyi a munkadíj Békéscsabán?

Békéscsabán a gardrób összeszerelés átlagára 17400 - 32700 Ft/db. A feladat megosztásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - ezt követően megvitatásra kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Bútorasztalosok - hogyan választhatunk Békéscsabán?

Találd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők értékeléseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok bútorasztalost Békéscsabán?

Jelenleg 17 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést GARDRÓB ÖSSZESZERELÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetek bútorasztalost?

Megéri egy Qjob-on megtalálható bútorasztalost keresned amennyiben a következőre van szükséged: gardrób összeszerelés.

Gyakori kérdés

Mikben kérhetjük egy profi bútorasztalos segítségét?

Egy profi bútorasztalos a gardrób összeszerelés mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, hogyha bútorasztalost hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!