Falfestés szórópisztollyal Békéscsabán a te elképzeléseid szerint!

Szobafestőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj szobafestő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb szobafestőket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 25 szobafestő közül! Korrekt falfestés szórópisztollyal árak — 1800-3300 Ft/nm. érelje fel a legjobb specialistákat Békéscsabán! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj neki? Oszd meg velünk a felmerülő gondot és a Békéscsabán közelében dolgozó szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

4 szobafestő most online

József

József

A környeken vagyok.

Laszló

Laszló

Ingyenes kiszallas.

Zoltan

Zoltan

erdekel.

Mennyibe kerül a falfestés szórópisztollyal Békéscsabán?

1800 - 3300 Ft/nm

A legjobb szobafestők Békéscsabán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szobafestőt!

Tibor C.
Tibor C. 5623 Békéscsaba Online

Tisztelt Ajánlatkérők! Vállalom ingatlanja festését, burkolását, felújítását, legyen az lakás, ház, társasház,iroda vagy ipari ingatlan. Sok éves, sok színű tapasztalattal. Fiatalos, antialkoholista csapattal. Fő tevékenységeim: festés, mázolás, tapétázás, hideg-meleg burkolás, gipszkartonozás, bontási munkák. Főbb szolgáltatásaink: Palatető festés, Beltéri festés-mázolás, Tisztasági festés, fürdőszoba festés, aljzat betonozás

  • Falfestés szórópisztollyal

    2800 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Hajni

Több éve az építőiparban dolgozom Főbb szolgáltatásaink: Lépcső festés, Szobafestés azonnal, Geometrikus falfestés, poszter tapétázás, járólap feltörés

    3700 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Pontos, gyors, szép munkát végzett!

Szeretem a megrendelőimet úgy kiszolgálni, hogy teljesen meg legyenek elégedve. Precizitás és minőség a legfontosabb. Fő profilunk: Meszelés, Gépi festékszórás, Tisztasági festés, mintás tapétázás, konyha burkolás

    3700 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon elégedett vagyok a munkájukkal. Precízen, gyorsan és szépen dolgoznak Csak ajánlani tudom!

Rafael S.
Rafael S. 5600 Békéscsaba Online

Tapasztalt generálkivitelezőként várjuk megkeresésüket! Hívjon bizalommal! Fő profilunk: Festés előtti falcsiszolás, Korrekt áron, kedvezményekkel, Ereszdeszka festés, csík makulatúra, laminált parketta

    4400 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Korrekt, gyors, profi munkát végeztek Szakemberék. Maximálisan meg vagyok elégedve. Én is csak ajánlani tudom őket.

Csaba K.
Csaba K. 5671 Békéscsaba Online

Teljes körü lakás felújitást vállalunk. Glettelés Festés Mázolás Tapétázás Gipszakartonozás Parkettázás Villansszerelés Bontást. Vállaljuk a teljes nyilás zárok cseréjét biztonsági ajtok berakását Hivjon bizalommal. Garantált tisztaság.Precíz munka. Csakis szakmunkás emberekkel dolgozok. Feladatok amiket vállalok: Homlokzatfestés, Lakások teljes körű festése, Gázcsövek festés, javítás, linóleum felszedés

    2200 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Nagyon szépen köszönöm az elvégzett munkájuk.

Tisztelt Megrendelők! Több éve vagyok a szakmába és szeretem csinálni csak úgy dolgozom mintha magamnak csinálnám teljes odafigyeléssel és lelkiismerettel a maximumot hozom ki mindenből. Ha szeretné,hogy az otthona 110%-os és precìz legyen keressen bizalommal:) Főbb szolgáltatásaink: Fűtés rézcső festés, Szobafestés, glettelés, Lépcső festés, ablak mázolás, járólap feltörés

    3900 Ft

6 vélemény / értékelés 4.6

Sándor nagyon alapos felmérést végzett egy teljes felújításra váró lakáson. Konstruktív ötleteivel egészítette ki az enyémeket. Gyorsaság és egyértelműség, így lehetne röviden jellemezni a kommunikációnkat.

Rendeld meg szobafestő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy szobafestő falfestés szórópisztollyal közben Békéscsabán

Népszerű kérdés

Falfestés szórópisztollyal: mennyibe kerül Békéscsabán?

Békéscsabán a falfestés szórópisztollyal átlagos ára 2500 - 4700 Ft/nm. A feladat megosztásakor megszabhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - ezután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol keressek hiteles értékeléseket?

Békéscsabán a falfestés szórópisztollyal szolgáltatáshoz már 23 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Mindegyik kiemelkedő minősítésű specialistáról megtalálható már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok szobafestőt Békéscsabán?

Most 18 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést FALFESTÉS SZÓRÓPISZTOLLYAL szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok szobafestőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált szobafestőt keresned amennyiben a következőre van szükséged: falfestés szórópisztollyal.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó szobafestő?

Egy jó szobafestő pontos árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a munkával időben végez. A szakember kiválasztása előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Mire számíts, ha szobafestőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!