Radiátor festés Békéscsabán gyorsan és hatékonyan!

Szobafestőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj szobafestő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb szobafestőket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 25 szobafestő közül, 700-1400 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Békéscsabán bérelj fel a legjobb szakembereket a radiátor festés! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj neki? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Békéscsabán közelében található szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

4 szobafestő most online

Csaba

Csaba

erdekel.

Gyula

Gyula

Sok tapasztalatom van

Andras

Andras

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a radiátor festés Békéscsabán?

700 - 1400 Ft/nm

A legjobb szobafestők Békéscsabán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szobafestőt!

Tibor C.
Tibor C. 5623 Békéscsaba Online

Tisztelt Ajánlatkérők! Vállalom ingatlanja festését, burkolását, felújítását, legyen az lakás, ház, társasház,iroda vagy ipari ingatlan. Sok éves, sok színű tapasztalattal. Fiatalos, antialkoholista csapattal. Fő tevékenységeim: festés, mázolás, tapétázás, hideg-meleg burkolás, gipszkartonozás, bontási munkák. Főbb szolgáltatásaink: Palatető festés, Beltéri festés-mázolás, Tisztasági festés, fürdőszoba festés, aljzat betonozás

  • Radiátor festés

    2800 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Hajni

Több éve az építőiparban dolgozom Főbb szolgáltatásaink: Lépcső festés, Szobafestés azonnal, Geometrikus falfestés, poszter tapétázás, járólap feltörés

    3700 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Pontos, gyors, szép munkát végzett!

Szeretem a megrendelőimet úgy kiszolgálni, hogy teljesen meg legyenek elégedve. Precizitás és minőség a legfontosabb. Fő profilunk: Meszelés, Gépi festékszórás, Tisztasági festés, mintás tapétázás, konyha burkolás

    3700 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon elégedett vagyok a munkájukkal. Precízen, gyorsan és szépen dolgoznak Csak ajánlani tudom!

Rafael S.
Rafael S. 5600 Békéscsaba Online

Tapasztalt generálkivitelezőként várjuk megkeresésüket! Hívjon bizalommal! Fő profilunk: Festés előtti falcsiszolás, Korrekt áron, kedvezményekkel, Ereszdeszka festés, csík makulatúra, laminált parketta

    4400 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Korrekt, gyors, profi munkát végeztek Szakemberék. Maximálisan meg vagyok elégedve. Én is csak ajánlani tudom őket.

Csaba K.
Csaba K. 5671 Békéscsaba Online

Teljes körü lakás felújitást vállalunk. Glettelés Festés Mázolás Tapétázás Gipszakartonozás Parkettázás Villansszerelés Bontást. Vállaljuk a teljes nyilás zárok cseréjét biztonsági ajtok berakását Hivjon bizalommal. Garantált tisztaság.Precíz munka. Csakis szakmunkás emberekkel dolgozok. Feladatok amiket vállalok: Homlokzatfestés, Lakások teljes körű festése, Gázcsövek festés, javítás, linóleum felszedés

    2200 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Nagyon szépen köszönöm az elvégzett munkájuk.

Tisztelt Megrendelők! Több éve vagyok a szakmába és szeretem csinálni csak úgy dolgozom mintha magamnak csinálnám teljes odafigyeléssel és lelkiismerettel a maximumot hozom ki mindenből. Ha szeretné,hogy az otthona 110%-os és precìz legyen keressen bizalommal:) Főbb szolgáltatásaink: Fűtés rézcső festés, Szobafestés, glettelés, Lépcső festés, ablak mázolás, járólap feltörés

    3900 Ft

6 vélemény / értékelés 4.6

Sándor nagyon alapos felmérést végzett egy teljes felújításra váró lakáson. Konstruktív ötleteivel egészítette ki az enyémeket. Gyorsaság és egyértelműség, így lehetne röviden jellemezni a kommunikációnkat.

Rendeld meg szobafestő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy szobafestő radiátor festés közben Békéscsabán

Népszerű kérdés

Radiátor festés: milyen árak vannak Békéscsabán?

Békéscsabán a radiátor festés átlagos ára 1800 - 3300 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - ezután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Ablakszerelők - mi alapján választhatunk Békéscsabán?

Békéscsabán a radiátor festés szolgáltatáshoz már 22 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Az összes magas minősítésű specialistáról megtalálható már vélemény a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok szobafestőt Békéscsabán?

Ebben a pillanatban 17 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést RADIÁTOR FESTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetek szobafestőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható szobafestőt keresned akkor, ha erre van szükséged: radiátor festés.

Gyakori kérdés

Mikben kértheted egy profi szobafestő segítségét?

Egy jó szobafestő a radiátor festés mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, ha szobafestőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!