Teljes körű hálózati kábel bekötés Békéscsabán. Az Ön igényeire szabva!

Engedje, hogy szakértőink gondoskodjanak otthona elektromos hálózatáról

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb Hálózati kábel bekötés Békéscsabán a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Hálózati kábel bekötés Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan vágj bele? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és elérhető szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

4 villanyszerelő most online

Peter

Peter

Érdekel.

Sandor

Sandor

Sok tapasztalatom van

Janos

Janos

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a hálózati kábel bekötés Békéscsabán?

400 - 800 Ft/m

A legjobb villanyszerelők Békéscsabán!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Zsolt T.
Zsolt T. 5671 Békéscsaba Online

Üdvözlöm a profilomon. Főbb szolgáltatásaink: egyéb villanyszerelő munkák, tápkábel kiépítése, ideiglenes és végleges villamos oszlop állítás.

Villanyszerelési szerelvényezés árak:

  • Sütő bekötés: 15.000 Ft
  • Fi relé beépítése: 5000 Ft-tól 8000 Ft-ig /darab
  • Lakáselosztó bekötése: 10000 Ft-tól 54000 Ft-ig /darab

Hétfőtől - Péntekig 9:00 - től ,-20:00 - ig.

  • Hálózati kábel bekötés

    4400 Ft

Zsolt T. - Hálózati kábel bekötés Békéscsabán - 1
Zsolt T. - Hálózati kábel bekötés Békéscsabán - 2
Zsolt T. - Hálózati kábel bekötés Békéscsabán - 3
Zsolt T. - Hálózati kábel bekötés Békéscsabán - 4

10 vélemény / értékelés 4.9

Maximális elégedettségünk volt.

Aurél
3 éve
Péter L.
Péter L. 5600 Békéscsaba Online

Tisztelt megrendelők! Főbb szolgáltatásaink: fő elosztok és fővezetékek cseréje, erős és gyengeáramú rendszerek teljes körű villamos kivitelezése., tűzhely bekötés.

Lakás és családi ház villanyszerelés árak 2022-ben:

  • Beépített főzőlap bekötés: 9.000 Ft
  • Mérőhely műszaki felülvizsgálata: 45000 Ft /alkalom
  • Kismegszakító cseréje: 2000 Ft /darab

Üdv, Péter

    4100 Ft

5 vélemény / értékelés 4.3

Tisztességes, kedves ember. Jó munka végeredményt adott nekem.

Domonkos
3 éve
Ferenc P.
Ferenc P. 5600 Békéscsaba Online

Üdv Ferenc vagyok, villanyszerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Fő profilunk: tűzhely, villanybojler beüzemelés, érintésvédelmi felülvizsgálat, egyéb elektromos munkák elvégzését.

Villanyszerelés árak 2022:

  • Fi-relé beépítése 1 fázis esetén: 15.600 Ft
  • Eon ügyintézés: 50000 Ft-tól 210000 Ft-ig /alkalom
  • Bojler bekötése: 14000 Ft /darab

Hétfőtől-péntekig 8-tól 19 óráig telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    6300 Ft

10 vélemény / értékelés 5.0

Hamar kiszállt. Elvégezte a munkát. Nagyon jól esett.

Emil
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő hálózati kábel bekötés Békéscsabán

Gyakori kérdés

Hálózati kábel bekötés: milyen árak vannak Békéscsabán?

Békéscsabán a hálózati kábel bekötés átlagára 500 - 900 Ft/m. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - hogyan válasszunk Békéscsabán?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők véleményeit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Gyakori kérdés

Hogyan találok villanyszerelőt Békéscsabán?

Most 13 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetek villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt keresned amennyiben a következőre van szükséged: hálózati kábel bekötés.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, amikor villanyszerelőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladataiba beletartozik a hálózati kábel bekötés és az összes hasonló jellegű feladat. Platformunkon sok specialista van, aki kész elvégezni a meghirdetett feladatot.