Internet kábel szerelés Békéscsaba területén. Kiváló minőség, megfizethető árak!

Az otthona villanyszerelési problémái nem jelentenek többé problémát! Válassza szolgáltatásainkat, és élvezze az eredményt!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb Internet kábel szerelés Békéscsabán a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Internet kábel szerelés Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan állj neki? Oszd meg velünk a megoldandó feladatot és elérhető szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

6 villanyszerelő most online

Janos

Janos

Sok tapasztalatom van

József

József

Ma is elvállalom.

Tibor

Tibor

Mennyibe kerül a internet kábel szerelés Békéscsabán?

500 - 900 Ft/m

A legjobb villanyszerelők Békéscsabán!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Tibor C.
Tibor C. 5671 Békéscsaba Online

Békéscsaba dolgozom, megyében is! Főbb szolgáltatásaink: egyéb villanyszerelő munkák, teljesítmény növelés amperbővítés, kisebb munkákat is vállalok. hibaelhárítás, lámpa vagy konektort csere.

Villanyszerelési szerelvényezés árak:

  • Sütő tápkábel kiépítése kábelcsatornában: 5.500 Ft/m
  • Kiszállási díj: 5000 Ft /darab
  • Spot lámpa beszerelése: 4500 Ft /darab

Üdv, Tibor

  • Internet kábel szerelés

    3600 Ft

Tibor C. - Internet kábel szerelés Békéscsabán - 1

8 vélemény / értékelés 4.0

Elégedett vagyok. Ajánlom a munkáját.

Dénes
3 éve
Csaba K.
Csaba K. 5600 Békéscsaba Online

Tisztelt Érdeklődő! Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: leégett elosztók cseréje, gáz eph jegyzőkönyv kiadása budapest és tatabánya, riasztó szerelés.

Korrekt árak:

  • Fogyasztók bekötése hálózatba 1 db - 9.000 Ft
  • Sütő-tűzhely beüzemelése: 20000 Ft /alkalom
  • Konnektor cseréje: 1400 Ft /darab

Hétfőtől - Péntekig 7:00 - től ,-19:00 - ig.

    6500 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Az ár megfelelő, gyors.

Laszlo
3 éve

Róbert vagyok. Amiket vállalok: lépcsőházi automaták és különböző lámpák cseréje, felszerelése, lakás villanyszerelés, épületvillamosság, kismegszakítók cseréje.

Villanyszerelés árak:

  • Főzőlap/sütő bekötés munkadíj: 9.000 Ft/db.-tól.
  • Lámpa felrakás : 2500 Ft /darab
  • Beépített készülék,nagyfogyasztó: 25000 Ft /darab

Üdv, Róbert

    5100 Ft

Róbert P. - Internet kábel szerelés Békéscsabán - 1
Róbert P. - Internet kábel szerelés Békéscsabán - 2
Róbert P. - Internet kábel szerelés Békéscsabán - 3

3 vélemény / értékelés 4.6

Minden okés volt.

Fülöp
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő internet kábel szerelés Békéscsabán

Gyakori kérdés

Internet kábel szerelés: mennyi a munkadíj Békéscsabán?

Békéscsabán a internet kábel szerelés átlagára 400 - 800 Ft/m. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol keressek valós értékeléseket?

Békéscsabán az internet kábel szerelés szolgáltatáshoz már 20 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Az összes magas minősítésű szakemberről elérhető már visszajelzés a platformunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan találok villanyszerelőt Békéscsabán?

Most 16 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatok villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt hívnod akkor, ha erre van szükséged: internet kábel szerelés.

Gyakori kérdés

Milyen feladathoz lehet szükséged rá: villanyszerelő?

Ha a legjobb villanyszerelő segítségére van szükséged, akkor a Qjob-értékelések segítenek a megfelelő választásban. Az Internet kábel szerelés és a hasonló munkák megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ehhez: internet kábel szerelés?

Az Internet kábel szerelés és mindegyik részfeladata ide sorolható. Egy villanyszerelőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.