Parketta csiszolás Békéscsabán gyorsan és hatékonyan!

Parkettázót könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj parkettázó szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb parkettázókat a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 31 parkettázó közül, 4100-7700 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Békéscsabán bérelj fel a legjobb szakembereket a parketta csiszolás! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan csináld? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Békéscsabán környezetében elérhető szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

5 parkettázó most online

Zsolt

Zsolt

erdekel.

József

József

Sok tapasztalatom van

Nandor

Nandor

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a parketta csiszolás Békéscsabán?

4100 - 7700 Ft/nm

A legjobb parkettázók Békéscsabán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező parkettázót!

Parketta csiszolás 5,500-Ft-tól, komplett parketta felújítás akció. Rengeteg referencia. Főbb szolgáltatásaink: padló hőszigetelés; garázs padló; vízálló laminált parketta. Az ország teljes területén

  • Parketta csiszolás

    2800 Ft

4 vélemény / értékelés 4.5

Szívből ajánlom!

Ferenc D.
Ferenc D. 5600 Békéscsaba Online

Ingyenes lerakás és szállítás minden tőlünk rendelt laminált padló mellé! Hívjon minket! Hatalmas szín és mintaválaszték, ami egyedivé teszi az Ön otthonát! Hívjon Minket! Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: vinyl padló konyhába; laminált padló ragasztó; chevron parketta. PARKETTA CSISZOLÁS LAKKOZÁS

    2300 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Pontos, precíz, igényes szép munka! Megbízható csapat! Csak ajánlani tudom! Várunk vissza Titeket👍😁

Teljes körü lakás felújitást vállalunk. Glettelés Festés Mázolás Tapétázás Gipszakartonozás Parkettázás Villansszerelés Bontást. Vállaljuk a teljes nyilás zárok cseréjét biztonsági ajtok berakását Hivjon bizalommal. Garantált tisztaság.Precíz munka. Csakis szakmunkás emberekkel dolgozok. Gyorsak vagyunk de annál jobbak. Feladatok amiket vállalok: vinyl padló lerakása csempére; fóliás juci öntapadós padló; laminált parketta alátét szigetelés. Standard, Széles, Prémium

    2000 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

Kedvesek! Gyors a targis!

János M.
János M. 5623 Békéscsaba Online

Többféle kivitelezés is elérhető nálunk, tapasztalt szakemberekkel történő kivitelezés. Parkettázás többféle kivitelezéssel, svédpadló, mozaik parketta, csaphorgonyos parketta. Ingyenes ajánlatkérés. Burkolás. Víz- Fűtésszerelés. Bontás. Kőműves Munkák. Fő profilunk: vinyl padló konyhába; laminált padló szegély lerakása; parketta konyhába. PARKETTA CSISZOLÁS, LAKKOZÁS

    1800 Ft

10 vélemény / értékelés 4.6

Röviden: korrektek, profik . A megbeszéltek szerint történt minden. Maximálisan elégedettek voltunk a nálunk elvégzett tapétázással.

Magor Fia
2 éve

Otthona teljes körű felújítása: burkolás, parkettázás, ajtó-, ablak csere, gipszkartonozás. Profi csapattal vállaljuk otthona teljes körű felújítását: burkolás, vakolás, festés. Feladatok amiket vállalok: wpc padló; mintás padló; régi parketta felújítása. Parkettás munkák

    4300 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Nagyon elégedettek vagyunk, tiszta,szép munkát végzett. Határidőn belül, megadott költségkereten belül, minőségi munka.Csak ajánlani tudjuk a mestert.

Szép napot, több mind 16 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. Aljzat kiegyenlítés ha szükséges. Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 9100 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 7000 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2500 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2100 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 7100 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 6200 Ft /㎡ Aljzatkiegyenlítés: 1700 Ft /㎡

    4200 Ft

10 vélemény / értékelés 5.0

AA

Rendeld meg parkettázó szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy parkettázó parketta csiszolás közben Békéscsabán

Népszerű kérdés

Parketta csiszolás: milyen árak vannak Békéscsabán?

Békéscsabán a parketta csiszolás átlagos díja 7700 - 14400 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találok valós véleményeket?

Békéscsabán a parketta csiszolás szolgáltatáshoz már 23 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Minden magas minősítésű specialistáról megtalálható már vélemény a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok parkettázót Békéscsabán?

Most 18 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést PARKETTA CSISZOLÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy parkettázó?

Egy parkettázó ezzel a feladattal bízható meg: parketta csiszolás vagy bármilyen hasonló feladattal.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó parkettázó?

A jó parkettázó részletes árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a munkával időben végez. A szakember-választás előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ide: parketta csiszolás?

A parketta csiszolás és az összes ezzel kapcsolatos feladat bele eshet ebbe a kategóriába. Egy parkettázót bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.