Teljes körű parketta lakkozás Békéscsabán. Az Ön igényeire szabva!

Parkettázót könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj parkettázó szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb parkettázókat a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 23 parkettázó közül, 1400-2600 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Békéscsabán bérelj fel a legjobb szakembereket a parketta lakkozás! Először keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan állj neki? Oszd meg velünk a megoldandó gondot és a Békéscsabán környékén dolgozó szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

3 parkettázó most online

Andras

Andras

Ingyenes kiszallas.

Istvan

Istvan

erdekel.

Csaba

Csaba

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a parketta lakkozás Békéscsabán?

1400 - 2600 Ft/nm

A legjobb parkettázók Békéscsabán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező parkettázót!

Szép napot, több mind 9 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Aljzat kiegyenlítés ha szükséges. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. Svéd padló lerakás: 5500 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2500 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2400 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 6500 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 6300 Ft /㎡ Aljzatkiegyenlítés: 1400 Ft /㎡ Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 7300 Ft /㎡

  • Parketta lakkozás

    2000 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

Szakember, a szo minden ertelmeben. Aki szep falakat es rendes, tiszta munkat szeretne, keresse Davidot. 👌🏻

Kaindl Classic Touch hagyományos jellegű laminált padlók egyenesen Ausztriából. Nézze meg a Pilisparkettában, a 10-es úton, Piliscsaba után. Vízálló padlók. Akár 30 év garancia. Szolgáltatásaink: wpc padló; kőhatású laminált padló; parketta felszedése. Parkettás munkák garanciával

    2900 Ft

6 vélemény / értékelés 4.8

Bő árukészlet, gyors előzékeny, kiszolgálás.

Tibor F.
Tibor F. 5623 Békéscsaba Online

Meleg burkolás sokéves tapasztalattal. Parketta, laminált-, bambusz parketta. Parketta csiszolás. Szőnyegpadló lerakás. Csempézés. Kőműves munkák. Vinyl padló. PVC burkolás. Parketta lakkozás. Lambériázás. Laminált parketta. Ács munkák. Főbb szolgáltatásaink: laminált padló javítása; konyhai laminált padló; parafa parketta. Parketta hézagolása javitása.

    3000 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Segítőkész kiszolgálás

Parketta csiszolás 5,500-Ft-tól, komplett parketta felújítás akció. 20 éves tapasztalat. Rengeteg referencia. Professzionális munka. Megfizethető árak. Szolgáltatások: Parketta lerakás, javítás, Parketta felújítás bontás, Parketta bontás. Főbb szolgáltatásaink: padló csempe; fekete fehér padló; bambusz parketta. Parkettás munkák garanciával

    2200 Ft

4 vélemény / értékelés 5.0

Csütörtök reggel hívtam fel, még aznap délután eljött felmérni. Hétfőn már jöttek is dolgozni, minden az előre megbeszélt időben és az előre megbeszélt áron történt. Szépen megcsináltak mindent, a lakással felmerülő problémákra pedig együtt kerestünk megoldást. Még a lépcsőházat is feltakarították a munka végén, ezt a minőséget várná el az ember mindenkitől. Bátran ajánlom! :)

Ferenc K.
Ferenc K. 5623 Békéscsaba Online

Szép napot, több mind 21 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Hagyományos parketta rakása: 7300 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 6900 Ft /㎡ Aljzatkiegyenlítés: 1400 Ft /㎡ Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 10400 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 6900 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 3000 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2000 Ft /㎡

    2600 Ft

3 vélemény / értékelés 5.0

Pontos, szép munka. Bármikor újra megbíznám őket.

Szép napot, több mind 19 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. Aljzat kiegyenlítés ha szükséges. Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 10400 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 6400 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2900 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2700 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 6000 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 6400 Ft /㎡ Aljzatkiegyenlítés: 1000 Ft /㎡

    1900 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Gyors precíz kiszolgálás, vásárló barát, odafigyelnek a vásárlóra, kedves udvarias eladók. ❤️

Rendeld meg parkettázó szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy parkettázó parketta lakkozás közben Békéscsabán

Népszerű kérdés

Parketta lakkozás: mennyibe kerül Békéscsabán?

Békéscsabán a parketta lakkozás átlagára 7000 - 13200 Ft/db. A feladat megosztásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - ezt követően egyeztethetésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Parkettázók - mi alapján válasszunk Békéscsabán?

Békéscsabán a parketta lakkozás szolgáltatáshoz már 26 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Minden kiemelkedő minősítésű specialistáról elérhető már visszajelzés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok parkettázót Békéscsabán?

Most 20 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést PARKETTA LAKKOZÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetek parkettázót?

Megéri egy Qjob-on regisztrált parkettázót hívnod akkor, ha a következőre van szükséged: parketta lakkozás.

Gyakori kérdés

Mihez kérhetjük egy profi parkettázó segítségét?

Egy megbízható parkettázó a parketta lakkozás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Milyen feladathoz van szükséged rá: parkettázó?

Ha egy megbízható parkettázó segítségére van szükséged, akkor a Qjob-on jó helyen jársz! A parketta lakkozás és az ezzel kapcsolatos feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.