Régi szekrény felújítás Békéscsabán a te elképzeléseid szerint!

Bútorrestaurátormost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj régi szekrényfelújító szakembert?

Ne hagyd abba, a legjobbat megtalálod a Qjob-on! Hirdesd meg a projektet és válassz az ingyenes árajánlatok közül! Ha régimódi szekrényedet ki kell cserélned, ne aggódj! Békéscsabán 25 szakember áll rendelkezésedre, akik teljeskörűen felújítják. Hívj most! Ha először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan kezdj bele, mondd el nekünk a feladatot és a Békéscsabán található szakembereink azonnal árajánlatokkal keressék fel, hogy mielőbb megoldják a problémát! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Válaszd ki a legjobb szakembert a listából!

4 régi szekrényfelújító most online

Gabor

Gabor

Sok tapasztalatom van

Sandor

Sandor

Ma is elvállalom.

Sandor

Sandor

Mennyibe kerül a régi szekrény felújítás Békéscsabán?

4900 - 9200 Ft/db

A legjobb régi szekrényfelújítók Békéscsabán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező régi szekrényfelújítót!

Küldje el elképzelését méretekkel és egy személyre szabott 3D látványtervet küldünk Önnek

  • Régi szekrény felújítás

    4400 Ft

8 vélemény / értékelés 4.8

Olyan kivetőpánttal állítottam be, melyet már több hete vadásztam. Ők megtalálták a megfelelőt, és a megígért időpontban mehettem is érte átvenni 👍

Tamás R.
Tamás R. 5600 Békéscsaba Online

99%-os egyezés Régi Bútor Felvásárlás. Csak releváns találatok. Kattintson és keressen. Régi Bútor Felvásárlás információk. 100%-os adatvédelem! Találja meg amit keres itt. Fedezzen fel minket most! Könnyű információszerzés. Egyszerű használat.

    2100 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Használd ezt #magdibutor otthont alkotunk veled tervezünk.

Hatalmas választékkal és folyamatos akciókkal várjuk. Budaörs, Építők útja 2-4. Minőségi kivitelezés, gazdag stílus választék, elérhető áron. Budaörsön. Alacsony áron. Stílusok: loft, modern, klasszikus, skandináv design.

    3900 Ft

3 vélemény / értékelés 4.9

Sajnos es bar nem szoktam lepontozni senkit sem, de ezuttal megis megteszem, mert en pont a mai nap hivtam fel ezt a szolgaltatast ahol azt az informaciot kaptam hogy irjam le email- ben az adataimat es a meglevo problemamat, es abban a pillanatban meg is tettem, na most azota sem erkezett semmilyen valasz sem visszahivas. Es barmilyen elfoglalt valaki azert ugy gondolom hogy 7 ora eltelte utan egy ket mondatot mindenki megtudna ejteni, foleg hogy meg nyitva tartanak hetvegen is. Ugy latszik az en keresem nem volt eleg fontos ennek a vallalkozasnak. Mindenesetre koszonom a semmilyen valaszt azota is. Minden jot.

Ha elakadt a szerelésben, mi segítünk! Forduljon hozzánk bizalommal. Akár hétvégén is! Nappali, Háló, Fürdő, Konyha és egyéb bútorok összeszerelését és beépítését vállaljuk. Szolgáltatások: Bútorszerelés, Bútor Összeszerelés, Konyhabútor Összeszerelés.

    2700 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Csodálatos vitrint készített ami tökéletesen illik az antik bútoraim mellé. Figyelembe vette a bútorok jellegzetességeit és felhasználta a vitrin tervezésénél, így az tökéletesen illeszkedik az enteriőrbe. Köszönöm!

Ferenc S.
Ferenc S. 5623 Békéscsaba Online

Rövid határidővel, kedvező áron vállaljuk lapraszerelt bútorainak szakszerű összeállítását. Bízza profi szakemberekre konyha - szobabútorainak szakszerű összeszerelését.

    3600 Ft

Egyáltalán nem ajánlom senkinek a szolgáltató. Egész napos egyeztetés után én hívtam őket, hogy akkor a megbeszélt időpontban várhatom-e őket, de mint kiderült csúszásban vannak és nem. Kíváncsi lettem volna, ha nem telefonálok, meddig kell szboroznom a megbeszélhet helyen...

Rendelj régi szekrényfelújító szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy bútorrestaurátor régi szekrény felújítás közben Békéscsabán

Népszerű kérdés

Régi szekrény felújítás: milyen árak vannak Békéscsabán?

Békéscsabán a régi szekrény felújítás átlagos ára 3600 - 6800 Ft/db. A feladat megosztásakor meghatározhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - ezt követően megvitatásra kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találok valódi értékeléseket?

Békéscsabán a régi szekrény felújítás szolgáltatáshoz már 21 véleményt kaptunk és értékeltünk. Mindegyik kiemelkedő minősítésű specialistáról megtalálható már vélemény a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok bútorrestaurátort Békéscsabán?

Jelenleg 16 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést RÉGI SZEKRÉNY FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok bútorrestaurátort?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált bútorrestaurátort hívnod amennyiben a következőre van szükséged: régi szekrény felújítás.

Gyakori kérdés

Mihez kértheted egy profi bútorrestaurátor segítségét?

Egy profi bútorrestaurátor a régi szekrény felújítás mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ide: régi szekrény felújítás?

A régi szekrény felújítás és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide sorolható. Egy bútorrestaurátort nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.