Szoba tervezés Békéscsabán. Forduljon hozzánk bizalommal!

Lakberendezőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj lakberendező szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb lakberendezőket a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 28 lakberendező közül, 3300-6200 Ft/m áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Békéscsabán bérelj fel a legjobb szakembereket a szoba tervezés! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj bele? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Békéscsabán környékén dolgozó szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

4 lakberendező most online

Peter

Peter

Sok tapasztalatom van

Csaba

Csaba

Ma is elvallalom.

Richard

Richard

Mennyibe kerül a szoba tervezés Békéscsabán?

3300 - 6200 Ft/m

A legjobb lakberendezők Békéscsabán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező lakberendezőt!

Kertrendezés, fűnyírás, kerítés és térkő tisztítás. Kedvező áron, garancia.

  • Szoba tervezés

    6900 Ft

7 vélemény / értékelés 4.8

Telefonon érdeklődtem alváz- és üregvédelemmel kapcsolatba. Az ügyfélszolgálati hölgy munkatárs pontos és precíz tájékoztatást adott. Minden felmerült kérdésre válaszolt.

Attila G.
Attila G. 5600 Békéscsaba Online

Tervezd meg otthonod bútorokkal és dekorációkkal több száz magyar webshopból velünk. Tervező...

    6800 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

Gyorsak segítőkészek jó ár érték arány. Csak ajánlani tudom

Zsolt Z.
Zsolt Z. 5623 Békéscsaba Online

Építész, gépész, villamos CAD terv készítéséhez szakmai elemtárral.

    6700 Ft

2 vélemény / értékelés 5.0

A szanitereinket tőlük vásároltuk. Elégedettek vagyunk a termékeik minőségével így a csaptelepeinket is náluk fogjuk beszerezni!

Lakberendező és építészmérnök vagyok.Vállalási területeim:belsőépítészeti, lakberendezési tervezés, kivitelezés, 3D látványtervezés, helyszíni tanácsadás, bútortervezés és kivitelezés, költségvetés összeállítása és az ezzel összefüggő munkák pl. szellőztető rendszerek, villanyszerelés, gépészet szervezése és kivitelezése.

    11600 Ft

3 vélemény / értékelés 4.9

A meghatározott időnél gyorsabban végeztek. Kiváló munkát végeztek.

Minden igényre személyre szabott, tartós és megbízható rendszermegoldásokat kínálunk. Energiatakarékos felületfűtés előre gyártott rendszerlemezekből pillanatok alatt.

    8500 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

Egy kerti kapu ugrott az autóm elé... :)) 1 nap alatt eltüntették a nyomokat. Profi vállalkozás! Ajánlom!

Rendeld meg lakberendező szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy lakberendező szoba tervezés közben Békéscsabán

Népszerű kérdés

Szoba tervezés: milyen árak vannak Békéscsabán?

Békéscsabán a szoba tervezés átlagára 2700 - 5100 Ft/m. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek hiteles véleményeket?

Békéscsabán a szoba tervezés szolgáltatáshoz már 25 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Az összes kiemelkedő minősítésű szakemberről megtalálható már vélemény a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek lakberendezőt Békéscsabán?

Jelenleg 19 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést SZOBA TERVEZÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk lakberendezőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható lakberendezőt megbíznod akkor, ha erre van szükséged: szoba tervezés.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kérheted egy lakberendező segítségét?

Egy profi lakberendező a szoba tervezés mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Milyen munkához lehet szükséged a következőre: lakberendező?

Ha a legjobb lakberendező segítsége kell, akkor a Qjob-értékelések segítenek a megfelelő választásban. A szoba tervezés és a hasonló munkák megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.