Télikert tervezés Békéscsaba területén. Kiváló minőség, megfizethető árak!

Kertépítőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj kertépítő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb kertépítőket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 30 kertépítő közül, 4600-8700 Ft/m3 áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Békéscsabán bérelj fel a legjobb szakembereket a télikert tervezés! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan állj neki? Oszd meg velünk a megoldandó feladatot és a Békéscsabán környezetében dolgozó szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

5 kertépítő most online

Zsolt

Zsolt

Ingyenes kiszallas.

Laszló

Laszló

erdekel.

József

József

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a télikert tervezés Békéscsabán?

4600 - 8700 Ft/m3

A legjobb kertépítők Békéscsabán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező kertépítőt!

Zsolt P.
Zsolt P. 5671 Békéscsaba Online

Professzionális, valósághű tervezés. Fotórealisztikus látványtervek. Virtuális valóság látványtervek. Minőség korrekt árakon! Több mint 10 év tapasztalat! Valósághű megjelenítés.

  • Télikert tervezés

    9200 Ft

8 vélemény / értékelés 4.8

Hosszú keresgélés után találtam rá Zoltánra, aki rövid határidővel, korrekt és részletes írásos ajánlattal vállalta a munkát, amitől a fizetett végösszeg csak az általam kért módosításokkal tért el. A munkálatok előtt segített a csempe beszerzésében, közben pedig velem folyamatosan egyeztetve dolgozott csapatával, rugalmasan és udvariasan állva minden felvetésemhez, így munkájuk eredménye pontosan az elképzeléseimnek megfelelő lett :) és nem utolsó sorban a munkát pontosan határidő szerint kezdték és fejezték be. Amennyire tartottam az egésztől az ismerőseimtől hallott történetek alapján, annyira bátran mondhatom a saját tapasztalataim alapján, a lakásfelújítás nem egy rémálom! :)

Zsolt M.
Zsolt M. 5623 Békéscsaba Online

Belsőépítészeti tervezési, kivitelezési szolgáltatások professzionális szakmai háttérrel. Belsőépítészeti tervezés, lakberendezési tanácsadás, moodboard és 3D látványterv készítés. Home Staging. Green Wall. Lakberendezési tanácsadás. Iroda tervezés.

    9400 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Mindenkinek csak ajánlani tudom (és ajánlani is fogom) Szakembert és kollégáját, valamint a jövőben is csak őket fogom hívni.

Zsolt F.
Zsolt F. 5671 Békéscsaba Online

Teljes tervezés, komplett statikai és villamossági tervezés akár épületgépészeti tervezés. Gyors és precíz tervező munka, az Ön igényei szerint, garanciával. Szolgáltatások: Gyors, precíz munkavégzés, Tapasztalt szakemberek, Megbízhatóság, Garancia.

    11500 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

Kedves eladók😊

Vállalkozásom belsőépítészeti tervezéssel egybekötött lakberendezési tanácsadással, és a hozzá kapcsolódó -3D Fotórealisztikus látványtervek készítésével -Világítás/berendezés/álmennyezet/egyedi bútorok tervezésével -Lakberendezők 2D-s munkáinak/terveinek 3D-ben történő fotórealisztikus kidolgozásával is foglalkozik Célom olyan igényes, modern enteriőrök tervezése, melyek a Megrendelőim egyéniségéhez is igazodnak funkcionálisan és designban egyaránt. - Ha még nem tudja, pontosan hogyan is vágjon bele a felújításba, hogy fog mutatni egy komplett design, ami egyelőre csak a fejében létezik - Ha szívesen bízná másra a tervezés oroszlánrészét - Ha pontos paraméterekkel felkészülten szeretné várni a kivitelezőket - Ha biztosra akar menni, hogy a megálmodott tér kivitelezése megéri a ráfordított időt, pénzt, energiát, ne bízza a véletlenre! - Ha szakemberként elakadt Bútor/Lakás/Egyedileg megálmodott design elem terveinek ügyfele felé történő minőségi prezentálásánál ...Keressen bátran! Kérem, árajánlatkéréskor vegye figyelembe, hogy az alábbi információk birtokában tudok a feltüntetett áraknál személyre szabottabb díjszabással kalkulálni: - Ingatlan alaprajza - Mely helyiségek kerülnek tervezésre - Tervezendő tér stílusa - Vannak-e fix bútorok/elemek, amiket átemelnénk az új designba - Milyen részletességgel kerüljön megtervezésre az adott tér (csak falakat mozgatunk, vagy a bútorszínek, textilek, dekorációs eszközök... meghatározása is a tervezés részét képezze) - Határidő (Érdemes 4-10 hetes tervezői idővel kalkulálni az adott tér komplexitásától függően) Ha csak árak tekintetében szeretne tájékozódni kérem, hívjon!!

    10700 Ft

Megbízható, gyors, korrekt szolgáltatás és szerelés.

tervezés, beruházásszervezés, műszaki ellenőrzés, minden építési szakágban referenciákkal. ipari és kereskedelmi projekt referenciák, tervezés és műszaki ellenőrzés egy kézben. project management. magas minőség kedvező ár. nemzetközi referenciák.

    8500 Ft

6 vélemény / értékelés 4.8

Gyors,pontos munka.Időpontra mentem,bejelentkezéssel.Nem kellett várni sem.Profik

Rendeld meg kertépítő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy kertépítő télikert tervezés közben Békéscsabán

Népszerű kérdés

Télikert tervezés: milyen árak vannak Békéscsabán?

Békéscsabán a télikert tervezés átlagos ára 4200 - 7800 Ft/m3. A feladat létrehozásakor megszabhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Kertépítők - mi alapján válasszunk Békéscsabán?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek visszajelzéseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok kertépítőt Békéscsabán?

Most 17 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést TÉLIKERT TERVEZÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok kertépítőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható kertépítőt hívnod amennyiben erre van szükséged: télikert tervezés.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kértheted egy profi kertépítő segítségét?

Egy jó kertépítő a télikert tervezés mellett több mindenhez érthet. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ehhez: télikert tervezés?

A télikert tervezés és összes részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy kertépítőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.