Bakelit lemez lejátszó javítás szolgáltatásra van szükséged Békéscsabán és környékén?

Lejátszó Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj lejátszó szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 6 lejátszó szerelő közül! Korrekt bakelit lemez lejátszó javítás árak — 6000-11300 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Békéscsabán! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj hozzá? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és a Békéscsabán környezetében dolgozó szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

1 lejátszó szerelő most online

László

László

Еrdekel.

Ferenc

Ferenc

Sok tapasztalatom van

Béla

Béla

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a bakelit lemez lejátszó javítás Békéscsabán?

6000 - 11300 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb lejátszó szerelők Békéscsabán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező lejátszó szerelőt!

Nem kapható már video? Miért nem javíttatja meg velünk? Most még van alkatrész, de ahogy a videok kifogytak az üzletekből, úgy holnap már lehet, hogy alkatrész sem lesz. Ne halogassa tovább! Hozza be még ma szervizünkbe és mi olcsón és gyorsan megjavítjuk Önnek!

  • Bakelit lemez lejátszó javítás

    4500 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Nagyszerű, a technikus kevesebb, mint egy óra alatt elvégezte, udvarias és garanciát vállalt.

Gábor M.
Gábor M. 5623 Békéscsaba Online

Hangszóró javítással foglalkozom! Többféle típusú hangszórók felújítását vállalom, nagy rutinnal és több évtizedes tapasztalattal rendelkezem. Elismert hangszóró márkákat is javítok. Akár habszivacs peremezés vagy valódi gumiperem is megoldható, ami évtizedekig bírja! Tekercselés bármilyen hangszórónál, szinte bármilyen ellenállásra. De akár dupla tekercsessé alakítás! Rózsazajjal ki tudom mérni bármilyen hangszóró frekvencia átvitelét ha szükséges. Teljes felújítást is tudok vállalni. Ilyenkor minden alkatrészt kicserélek a hangszóróban (lengőtekercs, pille, membrán, perem, porvédő sapka, kivezetőszál). Karbon hangszóró alkatrészeket is előállítok javítás céljára (pl.: membrán, vagy porvédő).

    5300 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

Ő egy nagyszerű fickó. Minden gyorsan ment. A tévém tökéletesen működik. Köszönöm! Ajánlanám őt barátaimnak).

Péter K.
Péter K. 5671 Békéscsaba Online

Távirányító javítás. Sokan nem is gondolják, hogy a távirányítókat gazdaságosan meg lehet javítani. Leggyakrabban előforduló hibajelenség, hogy a gombok nem működnek. Ennek a hibának a javítását már 1200.-Ft-ért elvégezzük. Kicseréljük az elkopott érintkezőket és minden esetben meg is tisztítjuk a távirányítót. Ezen kívül az elemek okozzák a legtöbb meghibásodást. Az olcsó elemekből már pár hónap használat után szivárogni kezd a tartalmuk, ami erősen maró anyag. Megmarja az elemérintkezőket, majd a panellel is végez. Ne használjanak, csak tartós elemet! A javítás legtöbbször eredményes. Várjuk nyitvatartási időben. Forduljon hozzánk bizalommal!

    4400 Ft

4 vélemény / értékelés 4.5

Minden rendben van, a tévé működik, anyám boldog!) A technikus egy kellemes, mosolygós ember.

Rendelj lejátszó szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy lejátszó szerelő bakelit lemez lejátszó javítás közben Békéscsabán

Bakelit lemez lejátszó javítás: mennyi a munkadíj Békéscsabán?

Békéscsabán a bakelit lemez lejátszó javítás átlagára 4600 - 8700 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találok valódi véleményeket?

Békéscsabán a bakelit lemez lejátszó javítás szolgáltatáshoz már 9 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Minden kiemelkedő minősítésű specialistáról megtekinthető már értékelés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok lejátszó szerelőt Békéscsabán?

Most 7 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést BAKELIT LEMEZ LEJÁTSZÓ JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk lejátszó szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált lejátszó szerelőt megbíznod amennyiben a következőre van szükséged: bakelit lemez lejátszó javítás.

Gyakori kérdés

Mihez kérheted egy lejátszó szerelő segítségét?

Egy jó lejátszó szerelő a bakelit lemez lejátszó javítás mellett több mindenhez érthet. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Mire számíts, amikor lejátszó szerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!