Fagor mosógép szervíz szolgáltatásra van szükséged Békéscsabán és környékén?

Mosógép Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj mosógép szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 6 mosógép szerelő közül! Korrekt fagor mosógép szervíz árak: 6600-12300 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Békéscsabán! Először keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj bele? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és a Békéscsabán környezetében elérhető szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

1 mosógép szerelő most online

József

József

Еrdekel.

Árpád

Árpád

Sok tapasztalatom van

Mihály

Mihály

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a fagor mosógép szervíz Békéscsabán?

6600 - 12300 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb mosógép szerelők Békéscsabán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező mosógép szerelőt!

Zsolt S.
Zsolt S. 5671 Békéscsaba Online

Kedves érdeklődő! Asztali telefon kedvező áron. Spórolj okosan, csapj le az ajánlatok valamelyikre! Ismert márkák ár-összehasonlítása. Vesd össze az árakat és vásárolj olcsón. Verhetetlen árak. Aktuális ajánlatok. Széles választék. Top termékek.

  • Fagor mosógép szervíz

    4000 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Megbízható, precíz, pontos! Csak ajánlani tudom! Minden kérdésemre korrekt módon válaszolt és ellátott tanácsokkal.

János C.
János C. 5623 Békéscsaba Online

Üdv János vagyok, szerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Háztartási gépek gyors és szakszerű javítása a helyszínen.

    3800 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Profizmus, szakértelem, hozzáértés!Tökéletes kiszolgálás!

János N.
János N. 5671 Békéscsaba Online

Üdvözlöm! Fedezze fel személyre szabott mini mosogatógépünket, amely 12 színben kapható. Párizsból. Bob a szabadon álló mosogatógép beépített víztartállyal. Nincs vízvezeték.

    5500 Ft

Kedvesen fogadtat,segítőkész,korrekt kis csapat csak ajánlani tudom mindenkinek!!!

Bertalan, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Előzze meg gázkészüléke meghibásodását! 12 év tapasztalat a gázkészülékek szerelésében. Otthona legfontosabb része a fűtésrendszer. Ne hanyagolja el a gázkészülékek szervízelését. Professzionális eszközök. Akár aznapi kiszállás.

    3900 Ft

3 vélemény / értékelés 5.0

Rendkívül profi, szakszerű és azonnali javítás, kiváló eredménnyel. Az egyetlen apró kellemetlenség, hogy nem lehet kártyával fizetni.

Gábor K.
Gábor K. 5623 Békéscsaba Online

Tisztelt Érdeklődő! Legyen szó DeLonghi, Jura, Krups, Philips vagy Saeco kávégépről. Mi megjavítjuk! Több mint 20 éve foglalkozunk kávégépek szervizelésével. Segítségünkre...

    4900 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

Megbízhatatlan, pontatlan cég. Nagyon nem ajánlom!

Rendelj mosógép szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy mosógép szerelő fagor mosógép szervíz közben Békéscsabán

Népszerű kérdés

Fagor mosógép szervíz: mennyibe kerül Békéscsabán?

Békéscsabán a fagor mosógép szervíz átlagos ára 6400 - 12000 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - ezt követően megvitatásra kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok hiteles értékeléseket?

Békéscsabán a légrugó vezérlés szolgáltatáshoz már 8 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Az összes magas minősítésű szakemberről megtalálható már visszajelzés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok mosógép szerelőt Békéscsabán?

Most 6 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést LÉGRUGÓ VEZÉRLÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetünk mosógép szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált autószerelőt keresned amennyiben erre van szükséged: légrugó vezérlés.

Milyen feladatokhoz kérhetjük egy profi mosógép szerelő segítségét?

Egy jó autószerelő a légrugó vezérlés mellett több mindenhez érthet. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Mire számíts, ha mosógép szerelőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!